Femina.cz » Magazín » Zábava » Týdenní horoskopy: 19.3. - 25.3.2012

Týdenní horoskopy: 19.3. - 25.3.2012

Týdenní horoskopy: 19.3. - 25.3.2012

Magazín: Zábava | autor: Naďa Šmídová | vydáno 19. 03. 2012

S novým týdnem je tu opět váš oblíbený týdenní horoskop!

Slunce putuje znamením Ryb. Do energického znamení Berana vstoupí v úterý 20.3.
Retrográdní Merkur je také v Beranu, kde setrvá do 23.3. V tento den se díky retrográdnímu pohybu vrátí Merkur do Ryb. Přímý směr nabere ve středu 4.4.2012. Do znamení Berana opět vstoupí 16.4. a setrvá zde až do 9.5.
Venuše je v pohodového znamení Býka, setrvá zde do 3.4.
Retrográdní Mars je v Panně, a setrvá zde až do 3.7.2012! Přímý směr nabere 14.4.
Jupiter prochází znamením Býka.
Retrográdní Saturn je ve Vahách, a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 20.10. Přímý směr nabere 25.6.2012.
Uran je v bojovném znamení Berana.
Neptun pluje ve svém domicilu, mystickém znamení Ryb.
Pluto je ve znamení Kozoroha.

Fáze Luny:
Měsíc ubývá.
Ve čtvrtek 22.3.2012 přesně v 15.37 hodin nastane novoluní v Beranu.
Potom Luna začne přibývat.


Beran (21.3. - 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem znamení je Mars - polarita Yang
Protože budete chtít na sebe upoutat pozornost, trošku vyčnívat z davu, patrně v tomto týdnu změníte účes, styl oblečení, což vám prospěje. Chybou bude, že vás bude ovládat ohromná touha po svobodě a nezávislosti, což by v důsledku mohlo znamenat, že začnete být vůči svému okolí netolerantní. To si hlídejte, ať si v neděli večer nemusíte říkat, že kromě papouška s vámi v rodině nikdo jiný nekomunikuje.

Býk (22.4. - 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin
Když vás popadne touha někam se zašít, nebraňte se tomu. Ujasníte si spoustu věcí z předchozích měsíců. Budete mít totiž skvělou intuici, a tak se vám podaří i odhalit, proč se vám občas nedařilo. Dokonce je možné, že se konečně dostanete k informacích, které se před vámi někdo snažil utajit, a i tím se spousta věcí vyjasní. Sny z tohoto týdne si zapisujte, protože jejich význam pochopíte až v příštím měsíci.

Blíženci (22.5. - 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur - polarita Yang
V tomto týdnu se seznámíte s kreativními, a velmi originálními lidmi. Skvěle se bude dařit těm, jejichž práce je spojená s internetem. Občas se vám sice zasekne počítač, ale máte-li například internetový obchod, zaznamenáte vyšší zisky, pokud se živíte spravováním webů a jejich editací, patrně budete muset odmítnout pro velký zájem některé potencionální zákazníky.

Rak (22.6. - 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna - polarita Yin
Vůbec se nedá vyloučit, že v tomto týdnu pořádně přehodnotíte svůj dosavadní život, kariéru. Možná se rozhodnete změnit práci, nebo profesní zaměření, směr své kariéry. Pokud žijte pod jednou střechou s rodiči, budete se chtít vymanit z jejich vliv, už i proto, abyste se mohli svobodněji rozhodovat. To že se rozhodnete osamostatnit, žít na vlastní pěst bude v pořádku, ale snažte se jednat v rukavičkách, aby to nevypadalo, že od rodičů utíkáte!

Lev (22.7. - 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce - polarita Yang
Pokud ještě nevíte, kam vyrazíte v létě na dovolenou, ke konci tohoto týdne již budete mít jasno. Patrně na internetu se v nějaké diskusi seznámíte s velmi zajímavým člověkem, který vás zaujme svými životními zkušenostmi, názory, vyprávěním z cestování. Vás napadne dotyčného nebo dotyčnou pozvat na Velinoce na svou chatu či chalupu, a toto nezištné pozvání se vám vrátí i s úroky. Obratem dostanete pozvání trávit léto v jisté exotické zemi, a to vám mírně řečeno vyrazí dech.

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur - polarita Yin
V tomto týdnu si budete muset jít občas zasportovat, jinak se ve vás začne hromadit adrenalin. Prostě energie budete mít v následných dnech až příliš, a když ji nevybijete fyzicky náročnější aktivitou, mohli byste se začít hádat s každým, s kým se dáte do řeči. Váš přebytek energie se projeví i při milostných hrátkách, které se díky vaší vynalézavosti nejednou protáhnout dlouho do noci.

Váhy (23.9. - 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang
Pokud se vám začne v následných sedmi dnech zdát, že se vaše drahá polovička chová až příliš nezávisle, okamžitě na to intimního partnera upozorněte. Hlavně nedopusťte, abyste domů odházeli a přicházeli jak se vám zachce, protože každé partnerství musí mít nějaká pravidla, a když si je nestanovíte, vztah by se mohl během několika týdnů ocitnout v krizi!  

Štír (24.10. - 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin
Snažte se v následných dnech najít si čas i na relaxaci, občas si zajděte zaplavat do bazénu, na masáž. Pokud se vám dny zaplní pouze prací a jediný pohyb, který uděláte, bude cesta do práce a z práce, brzo vám dá tělo najevo nějakým menším zdravotním problémem, že je nejvyšší čas, abyste zvolnili tempo!

Střelec (23.11. - 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter - polarita Yang
Neprosazujte si doma umanutě svoje názory, snažte se dělat kompromisy, a pokud máte nějakého koníčka, zasvěťte do něj intimního partnera potažmo partnerku. Měli byste spolu v tomto týdnu trávit co nejvíc volného času. Vy totiž budete mít tendenci dělat opak, bavit se jak jen to půjde, ale že na vás někdo doma čeká velmi často zapomenete, a tak by se snadno mohlo stát, že vaší drahé polovičce dojde trpělivosti a jednoho dne najdete byt prázdný.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn - polarita Yin
Pokud vás napadne udělat nějaké úpravy v bytě, počínaje malováním a konče stěhováním nábytku, vše nejdřív projednejte s ostatními v rodině. Vy totiž bude mít touhu změnit vlastně všechno, což s příchodem jara nikdy není na škodu, ale vaše estetické cítění nemusí korespondovat se vkusem istatních v rodině, navíc si nic pořádně nepromyslíte a když ostatním nevytvoříte prostor, aby se k interiéru bytu také vyjádřili, hádat se přestanete až v neděli večer.

Vodnář (21.1. - 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran, spoluvládce je Saturn - polarita Yang
Rozšiřování okruhu svých známých a užitečných kontaktů se pro vás stane náplní celého týdne. Možná prosedíte i hodiny na internetu, kde vás zaujme nějaká diskuse, která vás přinutí i po nocích vyhledávat informace, protože svými vědomostmi začnete za ostatními mírně pokulhávat. Pozor byste si měly dávat na silnicích, a to nejen za volantem, ale například i při jízdě na kole. Nespěchejte, prožít jaro s obvázanou hlavou nebo naraženým nosem určitě nechcete!

Ryby (19.2. - 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin
V následných sedmi dnech se snažte dodržovat jedno zásadní pravidlo. Neutrácejte víc, než jste schopni vydělat. Zní to možná banálně, ale jít do mínusu na svém účtě dokážete v tomto týdnu velmi snadno, ale opět se dostat do plusu již bude menší problém. V druhé polovině týdne čtěte pečlivě všechny písemnosti i maily, a dávejte si pozor na doklady. Neztratíte je, ale založíte tak dokonale, že víkend možná strávíte hledáním občanského průkazu nebo dokladů, které budete potřebovat k odevzdání daňového přiznání, které, jak je vašim zvykem, budete vyplňovat až na poslední chvíli.


http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/
http://www.webpark.cz/nadasmidova/

Další články z rubriky

Komentáře (9)

Datum Autor Nadpis
12. 05. 2012 helenadon horoskop (reakcí: 0)
05. 04. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
02. 04. 2012 Mishka7 Týdenní horoskopy: 19.3. - 25.3.2012 (reakcí: 0)
23. 03. 2012 manislava horoskop-rak (reakcí: 0)
20. 03. 2012 Tecireg ... (reakcí: 0)
20. 03. 2012 Alma .... (reakcí: 0)
20. 03. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
20. 03. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
19. 03. 2012 Brubak x (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

25. 03. 2017 Horoskop Panna

Seminář nebo školení, na které tě šéf posílá a kam se ti vůbec nechce, určitě neodmítej. Jinak po něm skočí aktivní k... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Někdo ve tvém okolí ti v pravý čas podá pomocnou ruku, stačí ji přijmout a dovolit, aby tě zachránil od strachu a pocitů viny. Blíží se k tobě nová láska nebo probuzen...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist