Femina.cz » Magazín » Zábava » Týdenní horoskopy: 19.3. - 25.3.2012

Týdenní horoskopy: 19.3. - 25.3.2012

Týdenní horoskopy: 19.3. - 25.3.2012

Magazín: Zábava | autor: Naďa Šmídová | vydáno 19. 03. 2012

S novým týdnem je tu opět váš oblíbený týdenní horoskop!

Slunce putuje znamením Ryb. Do energického znamení Berana vstoupí v úterý 20.3.
Retrográdní Merkur je také v Beranu, kde setrvá do 23.3. V tento den se díky retrográdnímu pohybu vrátí Merkur do Ryb. Přímý směr nabere ve středu 4.4.2012. Do znamení Berana opět vstoupí 16.4. a setrvá zde až do 9.5.
Venuše je v pohodového znamení Býka, setrvá zde do 3.4.
Retrográdní Mars je v Panně, a setrvá zde až do 3.7.2012! Přímý směr nabere 14.4.
Jupiter prochází znamením Býka.
Retrográdní Saturn je ve Vahách, a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 20.10. Přímý směr nabere 25.6.2012.
Uran je v bojovném znamení Berana.
Neptun pluje ve svém domicilu, mystickém znamení Ryb.
Pluto je ve znamení Kozoroha.

Fáze Luny:
Měsíc ubývá.
Ve čtvrtek 22.3.2012 přesně v 15.37 hodin nastane novoluní v Beranu.
Potom Luna začne přibývat.


Beran (21.3. - 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem znamení je Mars - polarita Yang
Protože budete chtít na sebe upoutat pozornost, trošku vyčnívat z davu, patrně v tomto týdnu změníte účes, styl oblečení, což vám prospěje. Chybou bude, že vás bude ovládat ohromná touha po svobodě a nezávislosti, což by v důsledku mohlo znamenat, že začnete být vůči svému okolí netolerantní. To si hlídejte, ať si v neděli večer nemusíte říkat, že kromě papouška s vámi v rodině nikdo jiný nekomunikuje.

Býk (22.4. - 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin
Když vás popadne touha někam se zašít, nebraňte se tomu. Ujasníte si spoustu věcí z předchozích měsíců. Budete mít totiž skvělou intuici, a tak se vám podaří i odhalit, proč se vám občas nedařilo. Dokonce je možné, že se konečně dostanete k informacích, které se před vámi někdo snažil utajit, a i tím se spousta věcí vyjasní. Sny z tohoto týdne si zapisujte, protože jejich význam pochopíte až v příštím měsíci.

Blíženci (22.5. - 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur - polarita Yang
V tomto týdnu se seznámíte s kreativními, a velmi originálními lidmi. Skvěle se bude dařit těm, jejichž práce je spojená s internetem. Občas se vám sice zasekne počítač, ale máte-li například internetový obchod, zaznamenáte vyšší zisky, pokud se živíte spravováním webů a jejich editací, patrně budete muset odmítnout pro velký zájem některé potencionální zákazníky.

Rak (22.6. - 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna - polarita Yin
Vůbec se nedá vyloučit, že v tomto týdnu pořádně přehodnotíte svůj dosavadní život, kariéru. Možná se rozhodnete změnit práci, nebo profesní zaměření, směr své kariéry. Pokud žijte pod jednou střechou s rodiči, budete se chtít vymanit z jejich vliv, už i proto, abyste se mohli svobodněji rozhodovat. To že se rozhodnete osamostatnit, žít na vlastní pěst bude v pořádku, ale snažte se jednat v rukavičkách, aby to nevypadalo, že od rodičů utíkáte!

Lev (22.7. - 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce - polarita Yang
Pokud ještě nevíte, kam vyrazíte v létě na dovolenou, ke konci tohoto týdne již budete mít jasno. Patrně na internetu se v nějaké diskusi seznámíte s velmi zajímavým člověkem, který vás zaujme svými životními zkušenostmi, názory, vyprávěním z cestování. Vás napadne dotyčného nebo dotyčnou pozvat na Velinoce na svou chatu či chalupu, a toto nezištné pozvání se vám vrátí i s úroky. Obratem dostanete pozvání trávit léto v jisté exotické zemi, a to vám mírně řečeno vyrazí dech.

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur - polarita Yin
V tomto týdnu si budete muset jít občas zasportovat, jinak se ve vás začne hromadit adrenalin. Prostě energie budete mít v následných dnech až příliš, a když ji nevybijete fyzicky náročnější aktivitou, mohli byste se začít hádat s každým, s kým se dáte do řeči. Váš přebytek energie se projeví i při milostných hrátkách, které se díky vaší vynalézavosti nejednou protáhnout dlouho do noci.

Váhy (23.9. - 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang
Pokud se vám začne v následných sedmi dnech zdát, že se vaše drahá polovička chová až příliš nezávisle, okamžitě na to intimního partnera upozorněte. Hlavně nedopusťte, abyste domů odházeli a přicházeli jak se vám zachce, protože každé partnerství musí mít nějaká pravidla, a když si je nestanovíte, vztah by se mohl během několika týdnů ocitnout v krizi!  

Štír (24.10. - 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin
Snažte se v následných dnech najít si čas i na relaxaci, občas si zajděte zaplavat do bazénu, na masáž. Pokud se vám dny zaplní pouze prací a jediný pohyb, který uděláte, bude cesta do práce a z práce, brzo vám dá tělo najevo nějakým menším zdravotním problémem, že je nejvyšší čas, abyste zvolnili tempo!

Střelec (23.11. - 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter - polarita Yang
Neprosazujte si doma umanutě svoje názory, snažte se dělat kompromisy, a pokud máte nějakého koníčka, zasvěťte do něj intimního partnera potažmo partnerku. Měli byste spolu v tomto týdnu trávit co nejvíc volného času. Vy totiž budete mít tendenci dělat opak, bavit se jak jen to půjde, ale že na vás někdo doma čeká velmi často zapomenete, a tak by se snadno mohlo stát, že vaší drahé polovičce dojde trpělivosti a jednoho dne najdete byt prázdný.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn - polarita Yin
Pokud vás napadne udělat nějaké úpravy v bytě, počínaje malováním a konče stěhováním nábytku, vše nejdřív projednejte s ostatními v rodině. Vy totiž bude mít touhu změnit vlastně všechno, což s příchodem jara nikdy není na škodu, ale vaše estetické cítění nemusí korespondovat se vkusem istatních v rodině, navíc si nic pořádně nepromyslíte a když ostatním nevytvoříte prostor, aby se k interiéru bytu také vyjádřili, hádat se přestanete až v neděli večer.

Vodnář (21.1. - 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran, spoluvládce je Saturn - polarita Yang
Rozšiřování okruhu svých známých a užitečných kontaktů se pro vás stane náplní celého týdne. Možná prosedíte i hodiny na internetu, kde vás zaujme nějaká diskuse, která vás přinutí i po nocích vyhledávat informace, protože svými vědomostmi začnete za ostatními mírně pokulhávat. Pozor byste si měly dávat na silnicích, a to nejen za volantem, ale například i při jízdě na kole. Nespěchejte, prožít jaro s obvázanou hlavou nebo naraženým nosem určitě nechcete!

Ryby (19.2. - 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin
V následných sedmi dnech se snažte dodržovat jedno zásadní pravidlo. Neutrácejte víc, než jste schopni vydělat. Zní to možná banálně, ale jít do mínusu na svém účtě dokážete v tomto týdnu velmi snadno, ale opět se dostat do plusu již bude menší problém. V druhé polovině týdne čtěte pečlivě všechny písemnosti i maily, a dávejte si pozor na doklady. Neztratíte je, ale založíte tak dokonale, že víkend možná strávíte hledáním občanského průkazu nebo dokladů, které budete potřebovat k odevzdání daňového přiznání, které, jak je vašim zvykem, budete vyplňovat až na poslední chvíli.


http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/
http://www.webpark.cz/nadasmidova/

Další články z rubriky

Komentáře (9)

Datum Autor Nadpis
12. 05. 2012 helenadon horoskop (reakcí: 0)
05. 04. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
02. 04. 2012 Mishka7 Týdenní horoskopy: 19.3. - 25.3.2012 (reakcí: 0)
23. 03. 2012 manislava horoskop-rak (reakcí: 0)
20. 03. 2012 Tecireg ... (reakcí: 0)
20. 03. 2012 Alma .... (reakcí: 0)
20. 03. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
20. 03. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
19. 03. 2012 Brubak x (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Dove Maska Advanced Hair Series Regenerate Nourishment

Dove Maska Advanced Hair Series Regenerate Nourishment

Pečujte o své vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 29. 07. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

29. 07. 2016 Horoskop Býk

Jakékoliv odloučení od partnera ti bude působit doslova muka. Máte období, kdy jste na sebe příliš silně napojeni, co... Celý horoskop

Karta dne

Mírnost
Dovol si na chvíli pauzu a odstup stranou, víc udělat nelze. Ať se ve tvém životě děje cokoliv, je zapotřebí zachovat klidnou tvář i nitro. Jen rovnováha ti přinese sp...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Letní trendy, zahradní party i žhavý flir...

Léto je skvělé z tisíce různých důvodů. Takže třeba proto, že je krásně, že můžeme grilovat, chodit do letního kina, ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist