Femina.cz » Magazín » Zábava » Tom Hanks naprosto nečekaně září v novém klipu k písni Carly Rae Jepsen

Tom Hanks naprosto nečekaně září v novém klipu k písni Carly Rae Jepsen

Tom Hanks naprosto nečekaně září v novém klipu k písni Carly Rae Jepsen

Magazín: Zábava | autor: Tereza Čistecká a Petra Martišková | vydáno 01. 04. 2015

Mladá kanadská zpěvačka Carly Rae Jepsen poslala do světa svůj nový singl s názvem I Really Like You. V klipu si však naprosto nečekaně zahrál i úžasný Tom Hanks. Chceš ho vidět tančit? Pusť si video!

Píseň I Really Like You bude na sto procent hitovka. Stejně jako tomu bylo i se songem Call Me Maybe, který ještě dnes zní z rádií. Jakmile si ale pustíš tenhle skvělý klip, stane se písnička tvojí No.1 a z hlavy už ji nedostaneš.

Ve videu hraje hlavní roli samotný pan velký herec – Tom Hanks. Hraje sám sebe a je naprosto přirozený, vtipný a jde z něj taková energie, že s ním okamžitě budeš chtít být přinejmenším nejlepší kamarádka. Dokonce ve videu i tančí a je jasné, že ať už máš sebehorší náladu, tohle tě rozesměje a naprosto dostane. V klipu se ke konci objeví i známý zpěvák Justin Bieber. Toto dílo je zkrátka odsouzeno k úspěchu!

Video bylo posláno do světa 6. března 2015 a už teď jej vidělo přes 17 milionů diváků. Tak zhlédni klip k songu I Really Like You a napiš nám, jestli i tobě vykouzlil úsměv na tváři.

O tom, že je Tom Hanks hvězda první velikosti, není pochyb, navíc je naprosto úžasný herec. Nepřijde ti? My v redakci jsme našli hned několik filmů, ve kterých by ti neměl jeho výkon rozhodně utéct:

Velký  (Big, 1988) - Bravurně sehraná role třináctiletého chlapce, který se ocitl v těle 35 letého muže.

Samotář v Seattlu (Sleepless in Seattle, 1993) - Kdo by neznal srdceryvný příběh osamělého muže, který najde svou životní lásku díky vysílání rádia.

Philadelphia (1993) - Ve filmu si zahrál Tom právníka, který dostal výpoveď kvůli AIDS. Skvěle zahraná role mu vynesla prvního Oscara pro nejlepšího herce.

Forrest Gump (1994) - Jestli ti tenhle snímek unikl, rozhodně si jej sežeň, protože tady byl Tom naprosto fenomenální. Ocenila ho i Filmová akademie a to hned třemi zlatými soškami Oscarů.

Apollo 13 (1995) - Ve filmu Apollo 13 si zahrál kosmonauta a i to jsme mu věřili na sto procent.

Zachraňte vojína Ryana (Saving Private Ryan 1998) - Tom kývnutím na roli v tomto snímku stál u zrodu ohromného hitu, který byl nominován na 11 Oscarů. Získal jich nakonec 5.  

Láska přes internet (You've Got Mail, 1998) - Osvědčená dvojice Tom Hanks a Meg Ryan znovu nacházejí lásku. Tentokrát přes emaily a nutno podotknout, že jsou oba skvělí. 

Zelená míle (The Green Mile, 1999) - V tomto dramatu si střihnul roli dozorce ve věznici s celami smrti a byl jak jinak než úžasný.

Trosečník ( Cast Away, 2000) - Kdo by někdy nechtěl zmizet před všemi starostmi na pustý ostrov? No, Tom po zkušenosti z natáčení tohoto filmu určitě ne. Každopádně za skvěle sehraný part si získal další nominaci na Oscara.

Chyť mě, když to dokážeš (2002) - V tomto filmu se před kamerou sešel s Leonardem DiCapriem, což už samo o sobě vypadalo na skvělý úspěch. 

Terminál (2004) - Pamatuješ, jak sladkej byl v té ohromné letištní hale, kde byl uvězněn díky zákonům? Člověk by mu dal poslední korunu. 

Šifra mistra Leonarda (2006) - V tomto velkofilmu ztvárnil roli Roberta Landgona, symbologa, který má pomoci vyřešit vraždu v Louvru. Film na motivy knihy Dana Browna měl ohromný úspěch. Jak jinak, když se v hlavní roli objevil Tom. 

Foto zdroj: Profimedia.cz, pinterest.com

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
02. 04. 2015 papi super (reakcí: 0)
01. 04. 2015 ladouch . (reakcí: 0)
01. 04. 2015 Viky17 :-) (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Nivea Pečující olej do koupele Beauty Oil

Nivea Pečující olej do koupele Beauty Oil

Dopřejte si péči jako v lázních u vás doma!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 23. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

24. 02. 2017 Horoskop Blíženec

Dnes otevři všechny šuplíky a projdi je, jestli jsi někde nezapomněla nějakou platbu nebo neuhrazenou fakturu. Hrozí ... Celý horoskop

Karta dne

Věž
Těžký a náročný den můžeš využít ve svůj prospěch. Může se stát, že se s velkou rychlostí zhroutí něco, co ti již dlouho nesloužilo. Je to nutné ke tvému vývoji, nebra...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist