Femina.cz » Magazín » Zábava » Tom Hanks naprosto nečekaně září v novém klipu k písni Carly Rae Jepsen

Tom Hanks naprosto nečekaně září v novém klipu k písni Carly Rae Jepsen

Tom Hanks naprosto nečekaně září v novém klipu k písni Carly Rae Jepsen

Magazín: Zábava | autor: Tereza Čistecká a Petra Martišková | vydáno 01. 04. 2015

Mladá kanadská zpěvačka Carly Rae Jepsen poslala do světa svůj nový singl s názvem I Really Like You. V klipu si však naprosto nečekaně zahrál i úžasný Tom Hanks. Chceš ho vidět tančit? Pusť si video!

Píseň I Really Like You bude na sto procent hitovka. Stejně jako tomu bylo i se songem Call Me Maybe, který ještě dnes zní z rádií. Jakmile si ale pustíš tenhle skvělý klip, stane se písnička tvojí No.1 a z hlavy už ji nedostaneš.

Ve videu hraje hlavní roli samotný pan velký herec – Tom Hanks. Hraje sám sebe a je naprosto přirozený, vtipný a jde z něj taková energie, že s ním okamžitě budeš chtít být přinejmenším nejlepší kamarádka. Dokonce ve videu i tančí a je jasné, že ať už máš sebehorší náladu, tohle tě rozesměje a naprosto dostane. V klipu se ke konci objeví i známý zpěvák Justin Bieber. Toto dílo je zkrátka odsouzeno k úspěchu!

Video bylo posláno do světa 6. března 2015 a už teď jej vidělo přes 17 milionů diváků. Tak zhlédni klip k songu I Really Like You a napiš nám, jestli i tobě vykouzlil úsměv na tváři.

O tom, že je Tom Hanks hvězda první velikosti, není pochyb, navíc je naprosto úžasný herec. Nepřijde ti? My v redakci jsme našli hned několik filmů, ve kterých by ti neměl jeho výkon rozhodně utéct:

Velký  (Big, 1988) - Bravurně sehraná role třináctiletého chlapce, který se ocitl v těle 35 letého muže.

Samotář v Seattlu (Sleepless in Seattle, 1993) - Kdo by neznal srdceryvný příběh osamělého muže, který najde svou životní lásku díky vysílání rádia.

Philadelphia (1993) - Ve filmu si zahrál Tom právníka, který dostal výpoveď kvůli AIDS. Skvěle zahraná role mu vynesla prvního Oscara pro nejlepšího herce.

Forrest Gump (1994) - Jestli ti tenhle snímek unikl, rozhodně si jej sežeň, protože tady byl Tom naprosto fenomenální. Ocenila ho i Filmová akademie a to hned třemi zlatými soškami Oscarů.

Apollo 13 (1995) - Ve filmu Apollo 13 si zahrál kosmonauta a i to jsme mu věřili na sto procent.

Zachraňte vojína Ryana (Saving Private Ryan 1998) - Tom kývnutím na roli v tomto snímku stál u zrodu ohromného hitu, který byl nominován na 11 Oscarů. Získal jich nakonec 5.  

Láska přes internet (You've Got Mail, 1998) - Osvědčená dvojice Tom Hanks a Meg Ryan znovu nacházejí lásku. Tentokrát přes emaily a nutno podotknout, že jsou oba skvělí. 

Zelená míle (The Green Mile, 1999) - V tomto dramatu si střihnul roli dozorce ve věznici s celami smrti a byl jak jinak než úžasný.

Trosečník ( Cast Away, 2000) - Kdo by někdy nechtěl zmizet před všemi starostmi na pustý ostrov? No, Tom po zkušenosti z natáčení tohoto filmu určitě ne. Každopádně za skvěle sehraný part si získal další nominaci na Oscara.

Chyť mě, když to dokážeš (2002) - V tomto filmu se před kamerou sešel s Leonardem DiCapriem, což už samo o sobě vypadalo na skvělý úspěch. 

Terminál (2004) - Pamatuješ, jak sladkej byl v té ohromné letištní hale, kde byl uvězněn díky zákonům? Člověk by mu dal poslední korunu. 

Šifra mistra Leonarda (2006) - V tomto velkofilmu ztvárnil roli Roberta Landgona, symbologa, který má pomoci vyřešit vraždu v Louvru. Film na motivy knihy Dana Browna měl ohromný úspěch. Jak jinak, když se v hlavní roli objevil Tom. 

Foto zdroj: Profimedia.cz, pinterest.com

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
02. 04. 2015 papi super (reakcí: 0)
01. 04. 2015 ladouch . (reakcí: 0)
01. 04. 2015 Viky17 :-) (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

28. 03. 2017 Horoskop Ryby

Partner tě velmi příjemně potěší, nejen, že ti hned ráno vysekne pochvalu, jak moc ti to sluší, ale ještě zajistí rom... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist