Femina.cz » Magazín » Zábava » To je ona. Dokonalá žena podle mužů. Jak se vám líbí?

To je ona. Dokonalá žena podle mužů. Jak se vám líbí?

To je ona. Dokonalá žena podle mužů. Jak se vám líbí?

Magazín: Zábava | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 22. 03. 2013

Co se stane, když muži dostanou šanci sestavit si dokonalou ženu, která by se nejvíce přibližovala k jejich představám o kráse? Vezměte rty z Angeliny Jolie, Rihannin zadeček, prsa Katy Perry a máte...

No, upřímně řečeno, nevím, zda by s výslednou dokonalou krasavicí šli její stvořitelé na rande. Ze všeho nejvíce totiž připomíná bytost z Planety opic.

Důkaz toho, že i z těch nejprvotřídnějších komponentů nelze sestavit ideální celek. Všichni známe pohádku o pejskovi a kočičce, kteří vařili dort. Dali do toho taky všechno, co jim chutnalo, a jak to nakonec dopadlo! Však všichni dobře víme, jak toho nenechavého psa, který jim dort sežral bolelo bříško.

I tak je ale výsledek jedné britské ankety, kterou vyhlásil server mycelebrityfashion.co.uk, zajímavou sondou do pánského vkusu. Možná vás překvapí zjištění, že už nefrčí zadek Pippy Middleton, kterým na sebe strhla pozornost na královské svatbě své sestry Kate. Muži dávají přednost pozadí Rihanny, případně Nicole Scherzinger.

Rihanna

A jaká kráska bodovala nejvíce? Byla to modelka Victoria´s Secret Miranda Kerr, která je manželkou Orlanda Blooma. Právě z její krásy čerpali muži pro obrázek své paní Dokonalé nejčastěji. Zaujala nejen její postava, ale oceňují rovněž charisma a také to, že je rodinný typ. Mužům se na ni líbí, jak dokáže skloubit péči o děti a práci. Miranda má podle ankety navíc bezkonkurenčně nejhezčí nohy a lícní kosti. V kategorii rty skončila na druhém místě. Krásnější a smyslnější má podle pánů jen Angelina Jolie.

Angelina Jolie

Ideál má dále husté a lesklé vlasy vévodkyně z Cambridge Kate Middleton, vypracované bříško Cheryl Cole, gazelí oči Kirsten Stewart, jemný nosík Jessiky Alby, rovné zuby jaké má Eva Longoria, prsa Katy Perry a štíhlé dlouhé ruce Gwyneth Paltrow.

Kristen Stewart

Výsledná fotomontáž budí nejen rozpaky, ale také naději. Pravá krása tkví zřejmě v něčem jiném než v dokonalosti, což je dobrou zprávou pro nás pro všechny ne zcela dokonalé pozemšťanky.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (9)

Datum Autor Nadpis
09. 07. 2013 Sarik202 ..... (reakcí: 0)
04. 05. 2013 Lydia001 Ideál (reakcí: 0)
09. 04. 2013 manislava dokonalá (reakcí: 0)
25. 03. 2013 Daniela76 Dokonalá žena (reakcí: 0)
24. 03. 2013 gambis ... (reakcí: 0)
23. 03. 2013 88pacicka88 + (reakcí: 0)
22. 03. 2013 pepina . (reakcí: 0)
22. 03. 2013 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
22. 03. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Givenchy Dahlia Divin Le Nectar de Parfum - EDP 30 ml

Givenchy Dahlia Divin Le Nectar de Parfum - EDP 30 ml

Vůně pro smyslnou ženu...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 06. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

07. 12. 2016 Horoskop Kozoroh

Dnes tě budou napadat samé skvělé myšlenky. Jen si dobře rozmysli, komu své nápady sdělíš. Kolegyně, která se tváří j... Celý horoskop

Karta dne

Ďábel
Dnes raději odlož důležitá rozhodnutí stranou, zejména pokud jde o vztahy a finanční záležitosti. Mohla bys přijít nejen o značnou finanční sumu, hrozí ti také ztráta ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist