Femina.cz » Magazín » Zábava » Těšíme se: Superhrdinové všech filmů, spojte se!

Těšíme se: Superhrdinové všech filmů, spojte se!

Těšíme se: Superhrdinové všech filmů, spojte se!

Magazín: Zábava | autor: Aneta K. | vydáno 18. 10. 2011

Superakce plná superhrdinů z komiksu se připravuje už pár let a očekávání jsou tedy převeliká. Minulý týden je podpořila první upoutávka na jarní velkofilm vypuštěná na internet.

Verbovat svalnaté komiksové superhrdiny se Samuel L. Jackson s páskou přes oko vydal už na konci prvního Iron Mana, tedy v květnu 2008. Pokračoval zastávkami u Thora a Kapitána Ameriky. Vynechal akorát Hulka, protože ani jedno z jeho filmových zpracování moc neuspělo, takže vědec, který vztekem nabobtná a zezelená dostal radši zase úplně novou tvář, Marka Ruffala (proti čemuž nikdo ani neprotestuje).

Hvězdnou squadru, která bude tak hodná a bude bojovat za záchranu nás obyčejných lidí, doplňuje ještě Scarlett Johansson v těsném oblečku Černé vdovy, která se ukázala v Iron Manovi 2, a Jeremy Renner, který se mihl v Thorovi. A jako nepřítel všech se vrátí můj oblíbenec Tom Hiddleston v roli prohnaného záporáka Lokiho, Thorova žárlivého nevlastního bratra.

Oficiální plakát ještě není, takhle nějak by ale mohl vypadat podle fanoušků.

Pokud hledáte na seznamu ještě další slavné supehrdiny, Supermana, Batmana nebo Spidermana, tak na ty si bohužel musíte počkat v jejich vlastním filmu (všechny přijdou do kin taky příští rok). Mezi Avengery je nevzali buď proto, že jejich sešitové akce nevycházejí pod hlavičkou Marvelu, nebo proto, že se jim tam už nevešli. Ostatně už takhle tu bude víc egocentriků, než je zdrávo. Největší z nich Tony Stark v podání Roberta Downey jr., který si pro sebe svými obvyklými hláškami ukradl zatím většinu traileru.

Jak hladce takové bandě individualistů půjde společné dobrodružství a jak se namyšlený Stark snese se slušňáckým kpt. Amerikou, se svět dozví 4. května 2012. Teprve pak uvidíme, jestli relativně neznámý režisér Joss Whedon dokázal, aby se mu příběh pod tíhou tolika výrazných postav nezhroutil jako se stalo třeba třetímu Spidermanovi. Nebo jestli nenatočil snímek, co by se mohl jmenovat Iron Man a kolegové. I tak je ale jasné, že strategie představit nejdřív všechny hrdiny v samostatných filmech se vyplácí. Avengers patří k nejočekávanějším filmů snad rovnou celého desetiletí.

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
07. 05. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
30. 04. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
04. 11. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
28. 10. 2011 manislava superhrdinové (reakcí: 0)
19. 10. 2011 kralicek film (reakcí: 0)
19. 10. 2011 Daniela76 Superhrdinové (reakcí: 0)
18. 10. 2011 mistrix ... (reakcí: 0)
18. 10. 2011 ivetinkav - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Fenjal Krémový deodorant roll-on pro citlivou pokožku Sensitive 48H

Fenjal Krémový deodorant roll-on pro citlivou pokožku Sensitive 48H

Snižuje podráždění pokožky...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 16. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

17. 01. 2017 Horoskop Ryby

Tolik toužíš po lásce, že jsi ochotná si začít s kýmkoliv. Bohužel pro tebe vysíláš mužům takové signály, že je to od... Celý horoskop

Karta dne

Kolo štěstí
Důvěřuj v přirozený běh života, jedno náročné období je u konce, možná ještě necítíš úlevu a stále jsi ve vleku smutných událostí, ale věř, že zlepšení již přichází. Z...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist