Femina.cz » Magazín » Zábava » Těšíme se: Superhrdinové všech filmů, spojte se!

Těšíme se: Superhrdinové všech filmů, spojte se!

Těšíme se: Superhrdinové všech filmů, spojte se!

Magazín: Zábava | autor: Aneta K. | vydáno 18. 10. 2011

Superakce plná superhrdinů z komiksu se připravuje už pár let a očekávání jsou tedy převeliká. Minulý týden je podpořila první upoutávka na jarní velkofilm vypuštěná na internet.

Verbovat svalnaté komiksové superhrdiny se Samuel L. Jackson s páskou přes oko vydal už na konci prvního Iron Mana, tedy v květnu 2008. Pokračoval zastávkami u Thora a Kapitána Ameriky. Vynechal akorát Hulka, protože ani jedno z jeho filmových zpracování moc neuspělo, takže vědec, který vztekem nabobtná a zezelená dostal radši zase úplně novou tvář, Marka Ruffala (proti čemuž nikdo ani neprotestuje).

Hvězdnou squadru, která bude tak hodná a bude bojovat za záchranu nás obyčejných lidí, doplňuje ještě Scarlett Johansson v těsném oblečku Černé vdovy, která se ukázala v Iron Manovi 2, a Jeremy Renner, který se mihl v Thorovi. A jako nepřítel všech se vrátí můj oblíbenec Tom Hiddleston v roli prohnaného záporáka Lokiho, Thorova žárlivého nevlastního bratra.

Oficiální plakát ještě není, takhle nějak by ale mohl vypadat podle fanoušků.

Pokud hledáte na seznamu ještě další slavné supehrdiny, Supermana, Batmana nebo Spidermana, tak na ty si bohužel musíte počkat v jejich vlastním filmu (všechny přijdou do kin taky příští rok). Mezi Avengery je nevzali buď proto, že jejich sešitové akce nevycházejí pod hlavičkou Marvelu, nebo proto, že se jim tam už nevešli. Ostatně už takhle tu bude víc egocentriků, než je zdrávo. Největší z nich Tony Stark v podání Roberta Downey jr., který si pro sebe svými obvyklými hláškami ukradl zatím většinu traileru.

Jak hladce takové bandě individualistů půjde společné dobrodružství a jak se namyšlený Stark snese se slušňáckým kpt. Amerikou, se svět dozví 4. května 2012. Teprve pak uvidíme, jestli relativně neznámý režisér Joss Whedon dokázal, aby se mu příběh pod tíhou tolika výrazných postav nezhroutil jako se stalo třeba třetímu Spidermanovi. Nebo jestli nenatočil snímek, co by se mohl jmenovat Iron Man a kolegové. I tak je ale jasné, že strategie představit nejdřív všechny hrdiny v samostatných filmech se vyplácí. Avengers patří k nejočekávanějším filmů snad rovnou celého desetiletí.

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
07. 05. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
30. 04. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
04. 11. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
28. 10. 2011 manislava superhrdinové (reakcí: 0)
19. 10. 2011 kralicek film (reakcí: 0)
19. 10. 2011 Daniela76 Superhrdinové (reakcí: 0)
18. 10. 2011 mistrix ... (reakcí: 0)
18. 10. 2011 ivetinkav - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

25. 03. 2017 Horoskop Panna

Seminář nebo školení, na které tě šéf posílá a kam se ti vůbec nechce, určitě neodmítej. Jinak po něm skočí aktivní k... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Někdo ve tvém okolí ti v pravý čas podá pomocnou ruku, stačí ji přijmout a dovolit, aby tě zachránil od strachu a pocitů viny. Blíží se k tobě nová láska nebo probuzen...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist