Femina.cz » Magazín » Zábava » Tapety na plochu

Tapety na plochu

Bavte se s novými tapetami na plochu!

Magazín: Zábava | autor: Zuzana Bohdalová | vydáno 07. 01. 2015

Uvažujete o změně vaší tapety na ploše počítače? Už vás nebaví tapety, které vám přednastavil váš počítačový systém? Nedivíme se vám! Nastavte si vaši tapetu klidně podle vaší momentální nálady. A co nejvíc letí?

Neutrální geometrické tvary

Potěšit mohou různé kombinace graficky upravených, symetrických tvarů. Geometrické tvary jsou pro velké množství uživatelů ideálním řešením počítačové plochy. Jsou pravidelné a symetrické, ale také neutrální, a to mimo jiné znamená, že i když máte vaši plochu barevnou, stále můžete bez problémů najít ikony.

Zvířata a jiné

Přehlednost plochy může být problém, třeba když se rozhodnete nastavit si jako tapetu plochy fotku tygra. V takových případech je dobré, když postava tygra například vystupuje z pravé části obrazovky, na levé části máte své ikony, vyznáte se v nich a jste schopni je okamžitě najít.  Z pravé části pak prostupuje obrázek tygra a v zobrazených ikonách máte stále přehled. Pokud vám geometrie přijde příliš studená, tak to pravé pro vás můžou být například zvířata nebo krajinky. 

Hit současnosti? Šperky z filmů a seriálů! Neodoláte!

Hit současnosti? Šperky z filmů a seriálů! Neodoláte!

Zamilovala ses do filmu nebo seriálu a obdivuješ nejen herce, ale také garderobu nebo šperky? Můž...

Album přímo na míru

Pokud se ovšem nedokážete rozhodnout, nevadí. Můžete si v počítači nastavit, aby se po určitých časových úsecích tapeta změnila v jinou. Svým způsobem vás tak počítač překvapí novou a novou tapetou vaší plochy. Nesmíte ovšem zapomenout ani na vlastní zdroje tapet, třeba rovnou ze svého počítače.

Rodinná fota

Můžete použít vlastní zdroje, od fotek vašich dětí, rodiny, kamarádek až k fotkám vašich domácích mazlíčků. Právě takové fotky mohou být to pravé pro vaši tapetu plochy. V těchto případech musíte ale dbát na soukromí, pokud má k vašemu počítači přístup často i někdo jiný, nebo to není vyloženě váš laptop, musíte tomu přizpůsobit i podobu tapety. Stejně tak, jestli občas využíváte dataprojektory, v momentě kdy spojíte dataprojektor se svým počítačem, vaše plocha je vidět pro ostatní skoro jako na plátně kina, a na to pozor! Dalším důležitým faktorem je, aby fotky, ať už vaše, nebo stažené, měly dostatečné množství pixelů. Ideální je, aby měly minimálně 1080 x 675 pixelů.

Pokud si s výběrem tapety nevíte rady, prolistujte se naší fotogalerií, kde najdete ty nejvíc cool. 

Foto: pinterest.com, flickr.com, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
08. 01. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)
07. 01. 2015 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Vykouzlí extrémně temné a dokonalé řasy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 23. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

24. 03. 2017 Horoskop Blíženec

Muž, se kterým tě pojí pracovní záležitosti, tě natolik okouzlí, že docela ztratíš rozum a úplně mu podlehneš. A to n... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist