Femina.cz » Magazín » Zábava » Tapety na plochu

Tapety na plochu

Bavte se s novými tapetami na plochu!

Magazín: Zábava | autor: Zuzana Bohdalová | vydáno 07. 01. 2015

Uvažujete o změně vaší tapety na ploše počítače? Už vás nebaví tapety, které vám přednastavil váš počítačový systém? Nedivíme se vám! Nastavte si vaši tapetu klidně podle vaší momentální nálady. A co nejvíc letí?

Neutrální geometrické tvary

Potěšit mohou různé kombinace graficky upravených, symetrických tvarů. Geometrické tvary jsou pro velké množství uživatelů ideálním řešením počítačové plochy. Jsou pravidelné a symetrické, ale také neutrální, a to mimo jiné znamená, že i když máte vaši plochu barevnou, stále můžete bez problémů najít ikony.

Zvířata a jiné

Přehlednost plochy může být problém, třeba když se rozhodnete nastavit si jako tapetu plochy fotku tygra. V takových případech je dobré, když postava tygra například vystupuje z pravé části obrazovky, na levé části máte své ikony, vyznáte se v nich a jste schopni je okamžitě najít.  Z pravé části pak prostupuje obrázek tygra a v zobrazených ikonách máte stále přehled. Pokud vám geometrie přijde příliš studená, tak to pravé pro vás můžou být například zvířata nebo krajinky. 

Hit současnosti? Šperky z filmů a seriálů! Neodoláte!

Hit současnosti? Šperky z filmů a seriálů! Neodoláte!

Zamilovala ses do filmu nebo seriálu a obdivuješ nejen herce, ale také garderobu nebo šperky? Můž...

Album přímo na míru

Pokud se ovšem nedokážete rozhodnout, nevadí. Můžete si v počítači nastavit, aby se po určitých časových úsecích tapeta změnila v jinou. Svým způsobem vás tak počítač překvapí novou a novou tapetou vaší plochy. Nesmíte ovšem zapomenout ani na vlastní zdroje tapet, třeba rovnou ze svého počítače.

Rodinná fota

Můžete použít vlastní zdroje, od fotek vašich dětí, rodiny, kamarádek až k fotkám vašich domácích mazlíčků. Právě takové fotky mohou být to pravé pro vaši tapetu plochy. V těchto případech musíte ale dbát na soukromí, pokud má k vašemu počítači přístup často i někdo jiný, nebo to není vyloženě váš laptop, musíte tomu přizpůsobit i podobu tapety. Stejně tak, jestli občas využíváte dataprojektory, v momentě kdy spojíte dataprojektor se svým počítačem, vaše plocha je vidět pro ostatní skoro jako na plátně kina, a na to pozor! Dalším důležitým faktorem je, aby fotky, ať už vaše, nebo stažené, měly dostatečné množství pixelů. Ideální je, aby měly minimálně 1080 x 675 pixelů.

Pokud si s výběrem tapety nevíte rady, prolistujte se naší fotogalerií, kde najdete ty nejvíc cool. 

Foto: pinterest.com, flickr.com, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
08. 01. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)
07. 01. 2015 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Maximální fixace a dlouhotrvající objem!

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 09. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

10. 12. 2016 Horoskop Vodnář

Tebe dnes bude lákat všechno tajemné. Dokonce se přihlásíš na kurz ezoteriky, nebo si necháš odborně vyložit karty. N... Celý horoskop

Karta dne

Poustevníik
Ve tvém současném stavu bude zapotřebí zvážit všechny možnosti, neukvapuj se v žádném rozhodnutí a dovol si na chvíli poodstoupit stranou, abys mohla případné nedostat...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Stojí za hřích

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist