Femina.cz » Magazín » Zábava » Svatební speciál: Romantické filmy se svatební zápletkou

Svatební speciál: Romantické filmy se svatební zápletkou

Svatební speciál: Romantické filmy se svatební zápletkou

Magazín: Zábava | autor: Lenka Zelnitiusová | vydáno 25. 06. 2014

Plánujete svatbu, vše chystáte, připravujete a najednou jste ve stresu, protože jednoduše nevíte, kde vám hlava stojí? Teď je ten nejvyšší čas si užít chvilku pohody, kterou si pro sebe prostě musíte vyhradit. Tady jsou skvělé tipy na romantickou podívanou, kde svatby končí nebo probíhají o kapku jinak, trochu víc netradičně.

Svatby podle Mary

Na lásku přestala věřit a ono ejhle, život jí zachrání fešný lékař a ona nejednou změnila názor, tomu se říká láska na první pohled. Mary si začíná dělat naděje, ale štěstí se na ni moc dlouho nemá v plánu usmívat. Ten fantastický mužský Steve má totiž před svatbou a zařizovat ji nemá nikdo jiný, než úspěšná svatební asistentka Mary. Jak to všechno dopadne? Mrkněte na film a uvidíte, zda láska opět zvítězí!

Moje tlustá řecká svatba

Jak se to asi bude vyvíjet, když se mladý Američan zamiluje do dívky řeckého původu? Těšte se na chytlavou romantickou komedii, jež vám více než pošimrá bránici. Budete se bavit od začátku do konce a navíc tak trochu nahlédnete pod pokličku nefalšované řecké veselky. 

Nevěsta na útěku

Smyslnou zrzečku Julii Roberts si všichni dobře pamatujeme z filmu Pretty woman, kde ztvárnila novodobou Popelku a jejím princem nebyl nikdo jiný než charismatický Richard Gere. A přesně tak to bude i v tomto slaďáku, kde se opět oba herci znovu setkali. Maggie už po třetí utekla přímo od oltáře a vše o této zpovykané nevěstě chce zjistit sám novinář v podání Richarda Gera. Těšte se!

Válka nevěst

Člověk by ani netušil, co vše se může stát, když dvě prozatím nerozlučné kamarádky budou pořádat svatbu v jeden den a především na jednom místě. Každá je jiná, jedna je cílevědomá blondýnka, druhá laskavá a jemná brunetka a přesto všechno mají společnou jednu věc – ani jedna si nepřeje mít svatbu naráz. Zůstanou kamarádky nebo se nakonec rozkmotří jednou provždy?!

Mezi další filmíky se svatební tématikou patří například Jak ukrást nevěstu, Svatba mého nejlepšího přítele, Šest pohřbů a jedna svatba, Moje divoká italská svatba nebo Moje velká indická svatba.

Který svatební filmík patří k těm nejoblíbenějším? Těšíme se na vaše příspěvky do naší diskuze pod článkem.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
23. 07. 2015 rybar ... (reakcí: 0)
02. 10. 2014 glady ... (reakcí: 0)
26. 06. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
26. 06. 2014 kativas filmy (reakcí: 0)
26. 06. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
25. 06. 2014 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

28. 03. 2017 Horoskop Ryby

Partner tě velmi příjemně potěší, nejen, že ti hned ráno vysekne pochvalu, jak moc ti to sluší, ale ještě zajistí rom... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist