Femina.cz » Magazín » Zábava » Svatební speciál: Romantické filmy se svatební zápletkou

Svatební speciál: Romantické filmy se svatební zápletkou

Svatební speciál: Romantické filmy se svatební zápletkou

Magazín: Zábava | autor: Lenka Zelnitiusová | vydáno 25. 06. 2014

Plánujete svatbu, vše chystáte, připravujete a najednou jste ve stresu, protože jednoduše nevíte, kde vám hlava stojí? Teď je ten nejvyšší čas si užít chvilku pohody, kterou si pro sebe prostě musíte vyhradit. Tady jsou skvělé tipy na romantickou podívanou, kde svatby končí nebo probíhají o kapku jinak, trochu víc netradičně.

Svatby podle Mary

Na lásku přestala věřit a ono ejhle, život jí zachrání fešný lékař a ona nejednou změnila názor, tomu se říká láska na první pohled. Mary si začíná dělat naděje, ale štěstí se na ni moc dlouho nemá v plánu usmívat. Ten fantastický mužský Steve má totiž před svatbou a zařizovat ji nemá nikdo jiný, než úspěšná svatební asistentka Mary. Jak to všechno dopadne? Mrkněte na film a uvidíte, zda láska opět zvítězí!

Moje tlustá řecká svatba

Jak se to asi bude vyvíjet, když se mladý Američan zamiluje do dívky řeckého původu? Těšte se na chytlavou romantickou komedii, jež vám více než pošimrá bránici. Budete se bavit od začátku do konce a navíc tak trochu nahlédnete pod pokličku nefalšované řecké veselky. 

Nevěsta na útěku

Smyslnou zrzečku Julii Roberts si všichni dobře pamatujeme z filmu Pretty woman, kde ztvárnila novodobou Popelku a jejím princem nebyl nikdo jiný než charismatický Richard Gere. A přesně tak to bude i v tomto slaďáku, kde se opět oba herci znovu setkali. Maggie už po třetí utekla přímo od oltáře a vše o této zpovykané nevěstě chce zjistit sám novinář v podání Richarda Gera. Těšte se!

Válka nevěst

Člověk by ani netušil, co vše se může stát, když dvě prozatím nerozlučné kamarádky budou pořádat svatbu v jeden den a především na jednom místě. Každá je jiná, jedna je cílevědomá blondýnka, druhá laskavá a jemná brunetka a přesto všechno mají společnou jednu věc – ani jedna si nepřeje mít svatbu naráz. Zůstanou kamarádky nebo se nakonec rozkmotří jednou provždy?!

Mezi další filmíky se svatební tématikou patří například Jak ukrást nevěstu, Svatba mého nejlepšího přítele, Šest pohřbů a jedna svatba, Moje divoká italská svatba nebo Moje velká indická svatba.

Který svatební filmík patří k těm nejoblíbenějším? Těšíme se na vaše příspěvky do naší diskuze pod článkem.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
23. 07. 2015 rybar ... (reakcí: 0)
02. 10. 2014 glady ... (reakcí: 0)
26. 06. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
26. 06. 2014 kativas filmy (reakcí: 0)
26. 06. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
25. 06. 2014 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Květinově-ovocná rozkoš

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

23. 10. 2016 Horoskop Kozoroh

Závist není dobrá vlastnost a ty poslední dobou závidíš ostatním snad i nos mezi očima. Buď spokojená s tím, co máš, ... Celý horoskop

Karta dne

Ďábel
Dnes raději odlož důležitá rozhodnutí stranou, zejména pokud jde o vztahy a finanční záležitosti. Mohla bys přijít nejen o značnou finanční sumu, hrozí ti také ztráta ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Svatební tradice, rozvody i soutěž aneb N...

Svatba - není snad ženy, která by se na ten jedinečný den v životě netěšila. Nevím, jak jsi to měla ty, ale my s kama...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist