Femina.cz » Magazín » Zábava » Super návod, jak napálit kámoše aneb Nejšílenější aprílové vtípky!

Super návod, jak napálit kámoše aneb Nejšílenější aprílové vtípky!

Super návod, jak napálit kámoše aneb Nejšílenější aprílové vtípky!

Magazín: Zábava | autor: Petra Martišková | vydáno 01. 04. 2016

Taky už na tebe dnes někdo vybafnul za dveřmi, nachytal tě nějakou totální kachnou, nebo si z tebe prostě jen někdo zlomyslně vystřelil? Klidně mu to oplať a užívej si stejně jako my Apríl na plný pecky.

Dnes vyhlašujeme den, kdy se nic nesmí brát vážně. Nebo alespoň bys neměla, pokud si chceš zachovat chladnou hlavu. Dneska se to totiž bude všude samými vtipálky jen hemžit. A nejenom u nás. Apríl se totiž "slaví" po téměř celém světě, a to už po celých šest století. Zatímco u nás se objevil na konci sedmnáctého století a nejčastějšími obětmi vtípků a žertíků byla rodina a přátelé, jinde ve světě se vtipkovalo a vtipkuje mnohem víc a ještě o století déle. 

V zahraničí si každoročně Apríl nenechají ujít nejen byčejní lidé, ale i média. A tak se třeba v roce 1980 dozvěděli obyvatelé Velké Británie, že hodiny na věhlasném Big Benu už nejsou moderní a tak se změní na digitální. Na tenhle špek televizi BBC tehdy skočili skoro všichni a zvedla se ohromná vlna nevole. 

Ani ve Francii se nebojí udělat si lidé ze sebe legraci. Mají k tomu dokonce pomůcku a tou je ryba vystřižená z papíru a nenápadně nalepená na záda někomu, kdo o ní nemá ani tušení. Ovšem to už francouzskému listu The Parisien nestačilo a tak 1. dubna 1986 vyslal do světa kachnu, že slavná Eiffelova věž bude rozebrána a přestěhována do EuroDisney parku. Na jejím místě měl být vystaven stadion pro Olympijské hry. Jakou vlnu nevole tahle kachna vyvolala a jak dlouho asi přesvědčovali představitelé hlavy státu, že jde o žertík, si určitě umíš představit.  

Nejbizardnější aprílové kachny, kterým lidé uvěřili:

 • V Americe lidé uvěřili řetězci vyrábějícímu hamburgery, že má nový produkt, a to hamburger pro leváky. Zájem o něj byl obrovský. :-)

 • Super vtípek vymyslel také Google, který nabídnul svým uživatelům aplikaci, co překládala řeč zvířat. Chytilo se hodně důvěřivců.

 • Ve Švédsku se v roce 1962 pustila do oběhu prostřednictvím televize zpráva, že když návléknete na černobílou televizi nylonky, uděláte z ní televizi barevnou. Kolik domácností asi koukalo ten den na televizi přes silonky?

Oblíbené vtípky u nás v redakci:

 • Jasně, že ani my si nedáme v redakci na apríla pokoj. Náš nejoblíbenější vtípek je, když vyrazíme v pořádné partě lidí do oblíbeného stánku s občerstvením a namísto běžné objednávky se jen ptáme: "Dobrý den, nebyl tady Honza?" Přicházíme v minutových intervalech, přičem poslední spokojeně oznámí brunátnému majiteli bistra, že je Honza a jestli ho někdo nehledal.

 • Tento vtípek zas tak oblíbený nebyl, nicméně pobavil. Tak blbý nápad jako natáhnout přes záchod průhlednou folii a čekat, kdo se chytí, můžou mít jen holky u nás v redakci. Pánům se předem omlouváme, že ani tento rok vtípek nevynecháme. :-)

 • Pobavilo nás taky vyprávění redaktorky Petry, které její manžel připravil opravdu vtipné ranní probuzení. "Můj muž je hubený, s krátkými vlasy a vždy dokonale oholen. Takže si asi umíte představit ten šok, když jsem se probudila vedle tlustého vousatého a vlasatého chlapa." Jasně, že to byla figurína a Robin od nás dostává body za vtipnost a plusové za to, že Petru natočil a video nám poslal. :-)

Ano, přiznáváme, 1. dubna jsme prostě škodolibé. A baví nás to! Stejně jako nás pobavilo následující video s lidskými opičkami v restauraci: 

Chceš taky někoho napálit, ale nemáš fantazii? Mrkni do naší galerie a inspiruj se a hlavně nám nezapomeň napsat do diskuze, jaká nejlepší nachytávka se podařila tobě.

Foto: Profimedia.cz, Pinterest.com

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Clinique Čisticí pleťový gel Pep-Start

Clinique Čisticí pleťový gel Pep-Start

Pro hedvábně jemnou, jasnou a čistou pleť!

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 22. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

23. 02. 2017 Horoskop Ryby

Dnes bude málokdo naslouchat hlasu rozumu, každý se bude snažit prosadit svoji pravdu. Díky tomu se nebudeš schopná s... Celý horoskop

Karta dne

Paže pentaklu
Na cestě k tobě je skvělá zpráva ohledně tvých financí! Tvé plány, které ses rozhodla uskutečnit, se pomalu ale jistě naplňují! Jen tak dál, neboj se postupovat stále ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
 • Duchovno
 • Výklad tarotů
 • Magické obrázky
 • Andělské karty
 • Výklad pomocí kamenů
 • Partnerské vztahy
 • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist