Femina.cz » Magazín » Zábava » Super návod, jak napálit kámoše aneb Nejšílenější aprílové vtípky!

Super návod, jak napálit kámoše aneb Nejšílenější aprílové vtípky!

Super návod, jak napálit kámoše aneb Nejšílenější aprílové vtípky!

Magazín: Zábava | autor: Petra Martišková | vydáno 01. 04. 2016

Taky už na tebe dnes někdo vybafnul za dveřmi, nachytal tě nějakou totální kachnou, nebo si z tebe prostě jen někdo zlomyslně vystřelil? Klidně mu to oplať a užívej si stejně jako my Apríl na plný pecky.

Dnes vyhlašujeme den, kdy se nic nesmí brát vážně. Nebo alespoň bys neměla, pokud si chceš zachovat chladnou hlavu. Dneska se to totiž bude všude samými vtipálky jen hemžit. A nejenom u nás. Apríl se totiž "slaví" po téměř celém světě, a to už po celých šest století. Zatímco u nás se objevil na konci sedmnáctého století a nejčastějšími obětmi vtípků a žertíků byla rodina a přátelé, jinde ve světě se vtipkovalo a vtipkuje mnohem víc a ještě o století déle. 

V zahraničí si každoročně Apríl nenechají ujít nejen byčejní lidé, ale i média. A tak se třeba v roce 1980 dozvěděli obyvatelé Velké Británie, že hodiny na věhlasném Big Benu už nejsou moderní a tak se změní na digitální. Na tenhle špek televizi BBC tehdy skočili skoro všichni a zvedla se ohromná vlna nevole. 

Ani ve Francii se nebojí udělat si lidé ze sebe legraci. Mají k tomu dokonce pomůcku a tou je ryba vystřižená z papíru a nenápadně nalepená na záda někomu, kdo o ní nemá ani tušení. Ovšem to už francouzskému listu The Parisien nestačilo a tak 1. dubna 1986 vyslal do světa kachnu, že slavná Eiffelova věž bude rozebrána a přestěhována do EuroDisney parku. Na jejím místě měl být vystaven stadion pro Olympijské hry. Jakou vlnu nevole tahle kachna vyvolala a jak dlouho asi přesvědčovali představitelé hlavy státu, že jde o žertík, si určitě umíš představit.  

Nejbizardnější aprílové kachny, kterým lidé uvěřili:

 • V Americe lidé uvěřili řetězci vyrábějícímu hamburgery, že má nový produkt, a to hamburger pro leváky. Zájem o něj byl obrovský. :-)

 • Super vtípek vymyslel také Google, který nabídnul svým uživatelům aplikaci, co překládala řeč zvířat. Chytilo se hodně důvěřivců.

 • Ve Švédsku se v roce 1962 pustila do oběhu prostřednictvím televize zpráva, že když návléknete na černobílou televizi nylonky, uděláte z ní televizi barevnou. Kolik domácností asi koukalo ten den na televizi přes silonky?

Oblíbené vtípky u nás v redakci:

 • Jasně, že ani my si nedáme v redakci na apríla pokoj. Náš nejoblíbenější vtípek je, když vyrazíme v pořádné partě lidí do oblíbeného stánku s občerstvením a namísto běžné objednávky se jen ptáme: "Dobrý den, nebyl tady Honza?" Přicházíme v minutových intervalech, přičem poslední spokojeně oznámí brunátnému majiteli bistra, že je Honza a jestli ho někdo nehledal.

 • Tento vtípek zas tak oblíbený nebyl, nicméně pobavil. Tak blbý nápad jako natáhnout přes záchod průhlednou folii a čekat, kdo se chytí, můžou mít jen holky u nás v redakci. Pánům se předem omlouváme, že ani tento rok vtípek nevynecháme. :-)

 • Pobavilo nás taky vyprávění redaktorky Petry, které její manžel připravil opravdu vtipné ranní probuzení. "Můj muž je hubený, s krátkými vlasy a vždy dokonale oholen. Takže si asi umíte představit ten šok, když jsem se probudila vedle tlustého vousatého a vlasatého chlapa." Jasně, že to byla figurína a Robin od nás dostává body za vtipnost a plusové za to, že Petru natočil a video nám poslal. :-)

Ano, přiznáváme, 1. dubna jsme prostě škodolibé. A baví nás to! Stejně jako nás pobavilo následující video s lidskými opičkami v restauraci: 

Chceš taky někoho napálit, ale nemáš fantazii? Mrkni do naší galerie a inspiruj se a hlavně nám nezapomeň napsat do diskuze, jaká nejlepší nachytávka se podařila tobě.

Foto: Profimedia.cz, Pinterest.com

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

27. 03. 2017 Horoskop Štír

Dlouho jsi nemohla narazit na správného muže? Pak se dnes vydej na farmářské trhy v okolí. Čeká tam na tebe pan Božsk... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
 • Duchovno
 • Výklad tarotů
 • Magické obrázky
 • Andělské karty
 • Výklad pomocí kamenů
 • Partnerské vztahy
 • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist