Femina.cz » Magazín » Zábava » Soutěž pro mateřská centra

Soutěž pro mateřská centra

Soutěž pro mateřská centra

Magazín: Zábava | vydáno 13. 08. 2007

Mateřská centra se starají o zdravé i handicapované děti. A především na ty druhé se zaměřuje 4. ročník Programu Procter&Gamble a Nadace VIA, který začal 10. srpna. Centra se mohou ucházet o celkovou částku téměř jeden milión korun!

 

Mateřská centra tak opět získají prostředky na svou činnost a projekty, které rozvíjí schopnosti a dovednosti zdravých a také handicapovaných dětí. Maximální výše podpory pro jednotlivá centra, kterou mohou pro svůj projekt získat, je 70 000 Kč a své projekty mohou zasílat do 24. září 2007. Jednou z podmínek udělení grantu je členství centra v Síti mateřských center ČR.


"Celý program je koncipován v duchu principů - žij, uč se a rozvíjej se. Proto se naše podpora zaměřuje na vytváření sociálního zázemí rodiny, alternativní podněty rozvoje dítěte a na podporu sociálního rozvoje a praktických dovedností dětí s důrazem na  handicapované děti,"
vysvětlil motivaci dárce Ivan Krejčí manažer oddělení pro vztahy s odbornou veřejností společnosti P&G Czech Republic.


V minulých letech byly v rámci Programu Procter&Gamble pro mateřská centra podpořeny například projekty ekologické výchovy nejmenších, setkávání dětí z mateřských center s kamarády z dětských domovů nebo budování hřišť s pomocí místních obyvatel.


Veškeré informace o vyhlášení, včetně plného textu vyhlášení a formulářů žádosti o grant, můžete získat na webových stránkách www.nadacevia.cz.

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
11. 04. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream je vyživující, hydratační a regenerační pleťový krém vyrobený ze Shea neboli Karité másla.

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 27. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

28. 10. 2016 Horoskop Panna

Hádka s partnerem je na spadnutí. Pokud jí chceš zabránit, pak zkus spolknout všechna ošklivá slova, která se ti dero... Celý horoskop

Karta dne

Pět mečů
Situace, kterou jsi právě řešila, nedopadne přesně podle tvých představ. Ve skrytu duše jsi věřila, že se problém vyřeší a ty ho jednou provždy zameteš pod koberec. Ne...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist