Femina.cz » Magazín » Zábava » Soutěž pro mateřská centra

Soutěž pro mateřská centra

Soutěž pro mateřská centra

Magazín: Zábava | vydáno 13. 08. 2007

Mateřská centra se starají o zdravé i handicapované děti. A především na ty druhé se zaměřuje 4. ročník Programu Procter&Gamble a Nadace VIA, který začal 10. srpna. Centra se mohou ucházet o celkovou částku téměř jeden milión korun!

 

Mateřská centra tak opět získají prostředky na svou činnost a projekty, které rozvíjí schopnosti a dovednosti zdravých a také handicapovaných dětí. Maximální výše podpory pro jednotlivá centra, kterou mohou pro svůj projekt získat, je 70 000 Kč a své projekty mohou zasílat do 24. září 2007. Jednou z podmínek udělení grantu je členství centra v Síti mateřských center ČR.


"Celý program je koncipován v duchu principů - žij, uč se a rozvíjej se. Proto se naše podpora zaměřuje na vytváření sociálního zázemí rodiny, alternativní podněty rozvoje dítěte a na podporu sociálního rozvoje a praktických dovedností dětí s důrazem na  handicapované děti,"
vysvětlil motivaci dárce Ivan Krejčí manažer oddělení pro vztahy s odbornou veřejností společnosti P&G Czech Republic.


V minulých letech byly v rámci Programu Procter&Gamble pro mateřská centra podpořeny například projekty ekologické výchovy nejmenších, setkávání dětí z mateřských center s kamarády z dětských domovů nebo budování hřišť s pomocí místních obyvatel.


Veškeré informace o vyhlášení, včetně plného textu vyhlášení a formulářů žádosti o grant, můžete získat na webových stránkách www.nadacevia.cz.

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
11. 04. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Prada Infusion D´Iris Eau de Parfum Absolue - EDP

Prada Infusion D´Iris Eau de Parfum Absolue - EDP

Orientálně-květinová vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 24. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

24. 01. 2017 Horoskop Kozoroh

Dnes si dej pozor na prochladnutí, rýma a bolení v krku by ti mohlo znepříjemnit další dny, protože by sis nemohla do... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Teď je zapotřebí, abys byla objektivní a nedovolila své mysli, aby tě ovládl strach či pochybnosti. Zapoj zdravý selský rozum a rozhoduj se bez negativních emocí. Bude...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, láska i módní přešla...

Taky ti připadá, že to všechno nějak moc letí? Leckdo ještě ani nestihl odstrojit vánoční stromeček a už nám startuje...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist