Femina.cz » Magazín » Zábava » Simona Krainová: Nerada sedím na jednom místě

Simona Krainová: Nerada sedím na jednom místě

Simona Krainová: Nerada sedím na jednom místě

Magazín: Zábava | autor: Korzo | vydáno 25. 06. 2008

Zatímco většina celebrit touží po dovolené, kde by se vyhnula turistům, jedna z našich nejúspěšnějších topmodelek Simona Krainová (35) přemýšlí zcela opačně.


Na dovolenou chce letět do Středomoří, a to z praktických důvodů. Není to daleko.

"Měli jsme původně letět s mým přítelem na Maledivy, ale nakonec jsme změnili plány a poletíme někam do Středomoří," svěřila se Korzu Simona. "Ani jednomu z nás se nechce cestovat někam daleko. Máme toho necestováno za ten rok poměrně dost, takže poletíme do Řecka nebo Španělska."

Simona je zvyklá už od šestnácti let, kdy opustila svojí rodnou zemi, neustále cestovat a měnit prostředí. Stěhovala se už tolikrát, že to ani nespočítá.

"Pořád mě to baví. Neříkám, že bych to musela dělat každý týden, ale neustále je co objevovat. Ráda navštěvuji nová i stará místa. Vždycky jsem byla taková kočovnice. Miluji Prahu, ale miluji i ten pocit se do ní vracet. Je to pro mě strašně důležité. Nerada sedím na jednom místě," říká kráska, která přiletěla minulý týden do Čech, aby zde vydražila tři svoje fotografie na pomoc základní škole Korálek, se kterou dlouhodobě spolupracuje. Podpořit ji přišla i moderátorka Diana Kobzanová a fotograf Robert Vano.

"Jsem ráda, že se všechny fotky povedly a že jsme mohli spojit umění s pomocí někomu druhému. Navíc fotografie dělané touhle technikou ještě nemám. Jedná se o zvláštní styl, který je strašně složitý a pracný a dnes už se prakticky nepoužívá," pochvalovala si kráska, která do Čech zavítala spolu se svým mladým milencem, hokejistou Detroitu Jiřím Hudlerem (24). Celková cena za fotografie se nakonec vyšplhala na částku 280 tisíc korun a Simona byla spokojená. Radost z toho měl i autor fotografií Tomáš Ďurňák.

 

 

Foto: Korzo

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Kenzo Flower By Kenzo L´Elixir - EDP

Kenzo Flower By Kenzo L´Elixir - EDP

Luxusní vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 18. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

18. 01. 2017 Horoskop Rak

Partnerský vztah se po dlouhé době vrátí zase do normálu. S partnerem si vysvětlíte vše potřebné, naučíte se komuniko... Celý horoskop

Karta dne

Velekněz
Obohatí tě práce ve skupinách, ať již různé ezoterické nauky, semináře nebo vše, co se týká tvého duchovního života. Pokud si nejsi jistá, jaký zájem přesně máš, zkus ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist