Femina.cz » Magazín » Zábava » Simona Krainová: Nerada sedím na jednom místě

Simona Krainová: Nerada sedím na jednom místě

Simona Krainová: Nerada sedím na jednom místě

Magazín: Zábava | autor: Korzo | vydáno 25. 06. 2008

Zatímco většina celebrit touží po dovolené, kde by se vyhnula turistům, jedna z našich nejúspěšnějších topmodelek Simona Krainová (35) přemýšlí zcela opačně.


Na dovolenou chce letět do Středomoří, a to z praktických důvodů. Není to daleko.

"Měli jsme původně letět s mým přítelem na Maledivy, ale nakonec jsme změnili plány a poletíme někam do Středomoří," svěřila se Korzu Simona. "Ani jednomu z nás se nechce cestovat někam daleko. Máme toho necestováno za ten rok poměrně dost, takže poletíme do Řecka nebo Španělska."

Simona je zvyklá už od šestnácti let, kdy opustila svojí rodnou zemi, neustále cestovat a měnit prostředí. Stěhovala se už tolikrát, že to ani nespočítá.

"Pořád mě to baví. Neříkám, že bych to musela dělat každý týden, ale neustále je co objevovat. Ráda navštěvuji nová i stará místa. Vždycky jsem byla taková kočovnice. Miluji Prahu, ale miluji i ten pocit se do ní vracet. Je to pro mě strašně důležité. Nerada sedím na jednom místě," říká kráska, která přiletěla minulý týden do Čech, aby zde vydražila tři svoje fotografie na pomoc základní škole Korálek, se kterou dlouhodobě spolupracuje. Podpořit ji přišla i moderátorka Diana Kobzanová a fotograf Robert Vano.

"Jsem ráda, že se všechny fotky povedly a že jsme mohli spojit umění s pomocí někomu druhému. Navíc fotografie dělané touhle technikou ještě nemám. Jedná se o zvláštní styl, který je strašně složitý a pracný a dnes už se prakticky nepoužívá," pochvalovala si kráska, která do Čech zavítala spolu se svým mladým milencem, hokejistou Detroitu Jiřím Hudlerem (24). Celková cena za fotografie se nakonec vyšplhala na částku 280 tisíc korun a Simona byla spokojená. Radost z toho měl i autor fotografií Tomáš Ďurňák.

 

 

Foto: Korzo

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

27. 03. 2017 Horoskop Ryby

Pokud máš děti, tak dnes se obrň pořádnou dávkou trpělivosti a tolerance. Předvedou ti totiž, že i zlatíčka dokážou v... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist