Femina.cz » Magazín » Zábava » Šílenost, která funguje: Muži mohou onanií dobíjet elektroniku!

Šílenost, která funguje: Muži mohou onanií dobíjet elektroniku!

Šílenost, která funguje: Muži mohou onanií dobíjet elektroniku!

Magazín: Zábava | autor: Lucie Feiková | vydáno 09. 03. 2015

Chytré hodinky, které umí spočítat kroky, spálené kalorie nebo krevní tlak? Nuda! Doba velí neotřelým novinkám! Onanuje často váš partner? Tak mu pořiďte pánský masturbační náramek, dokáže nabít elektroniku a šetří tak vaši peněženku!

Modelová situace. Jedete se svojí drahou polovičkou na romantický víkend v horách, někam do bohem zapomenuté krajiny a pronajaté chaloupky s kožešinou před krbem a dech beroucím výhledem. Ale ta hrůza, když při vybalování zjistíte, že nabíječka na tablet, telefon, či foťák zůstala ležet doma v obýváku! Co teď? Žádný stres!

Udělejte miláčkovi striptýz, nechte ho ukojit vlastními silami a je po problému. Jak to? Pánská masturbace konečně našla i jiné využití, než jen úlevné vzdechy a ulepené ponožky! Teď je užitečná dvojnásobně, protože vy si díky ní úplně v klidu zavoláte z původně vybitého mobilu! 

Drahý, mám vybito. Sundej už ty kalhoty!

Že portál Pornhub doslova přetéká tvrdým pornem ve všech podobách, není třeba zdůrazňovat. Denně ho navštíví asi tolik sexuchtivců, že by se nevešli na několik desítek Václavských náměstí. Ale o tom až jindy. Někdy se jeho provozovatelům podaří i něco, za co by zasloužili pochvalu i respekt. V případě celkem vtipného vynálezu smekáme klobouk! 

Dotyční už měli dost toho, jak svět plýtvá energií a ničí životní prostředí tím, že miliony lidí denně několik hodin sledují stránky pro dospělé, tak přišli s velice odvážným nápadem, jak energii z planety neodsávat, ale naopak získávat. Bum, světlo světa spatřil náramek Wankband. 

Foto: dezeen.com

Jak funguje?

Princip je založený na známých kmitavých pohybech ruky. Pěkně nahoru a dolů. Pak stačí jen připojit příslušné USB zařízení, které získanou energii „pošle“ třeba právě do mobilního telefonu. A aby toho nebylo málo, displej zobrazí, kolik jste té energie „nahonili“. No páni! Dochází ke spojení příjemného s užitečným! Konečně něco, za co se muž dá pochválit! 

Budoucnost lidstva? Eko!

A co teprve, pokud se celý nápad celosvětově rozšíří, lidé si ho oblíbí a za pár měsíců si na základě stejné důvtipné myšlenky budou moci třeba rozsvítit? Idea je to skvělá, ale vy si stále nedokážete představit, že něco takového existuje a navíc to opravdu funguje? Video jako důkaz!

 

Po jeho zhlédnutí se modlete, aby výrobek obstál ve všech testovacích fázích a brzy se rozšířil mezi obyčejné smrtelníky. Muži tak na vlastní kůži pocítí, jak těžko se vydělává na složenky! Nebo lehko? No, otázka pohledu… 

Tak jak to vidíte? Koupíte takový náramek vašemu partnerovi? Napište nám o tom do diskuze!

Foto: Profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
17. 03. 2015 Zdenda kup (reakcí: 0)
10. 03. 2015 Saxana :-) (reakcí: 0)
10. 03. 2015 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
10. 03. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)
09. 03. 2015 pepina . (reakcí: 0)
09. 03. 2015 Vendy68 ??? (reakcí: 0)
09. 03. 2015 HledejDal Ke zvážení (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Mary Kay® Odličovač očí 110ml

Mary Kay® Odličovač očí 110ml

Jemně odstraňuje oční líčení včetně voděodolné řasenky, aniž by poškozoval citlivou pokožku v oblasti očí.

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 24. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

24. 10. 2016 Horoskop Střelec

Nenech si zkazit náladu škarohlídy, kteří se na svět pořád jen mračí. Ty si užívej dobré nálady a šiř úsměv i kolem s... Celý horoskop

Karta dne

Smrt
Cokoliv tě trápí, máš velkou příležitost jednou provždy smést ze stolu, na nic již nečekej a začni jednat. Pusť se do odstraňování všech překážek, které ti stojí v ces...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist