Femina.cz » Magazín » Zábava » Sexmapa - sexuální pikantnosti z celého světa!

Sexmapa - sexuální pikantnosti z celého světa!

Sexmapa - sexuální pikantnosti z celého světa!

Magazín: Zábava | autor: Elen | vydáno 10. 12. 2010

Pakliže rádi cestujete po světě a zároveň vás zajímají pikantnosti z oblasti sexu a erotiky, pak vás možná někdy napadlo, jak jsou na tom s těmito zajímavostmi jednotlivé kontinenty. Který je nejzajímavější? Posuďte sami…

AMERIKA
Peru
Z Peru pochází patrně nejstarší erotické výtvarné umění světa. Zvlášť vyvedené měli nádoby na pití - svrchu byly uzavřené, a kdo chtěl hasit žízeň, nezbývalo mu nic jiného než pít z penisu, resp. z pochvy v případě ženské variace tohoto nádobí. Pohlavní orgán, ať už toho, či onoho pohlaví byl umístěn na spodní části nádoby.

Aljaška
Milování eskymáků je mimořádně tiché, ostatní obyvatelé iglů je stěží zaznamenají. Zima je vede k tomu, že se pro spojení nesvlékají, ale používají kopulační dírky v oblečení. Rty ani ústa nevnímají jako zónu pro erotiku, líbají se třením nosů o sebe. Orálnímu sexu neholdují.

Kanada
Z průzkumu, který proběhl mezi kanadskými muži vyšlo najevo, že téměř polovina z nich alespoň jednou v životě předstírala vyvrcholení při sexu.

ASIE
Čína
Většinový názor v Číně je, že sex je negativní věc o které se nemluví. Tento názor vychází z původní představy, že sexuální abstinence pomáhá udržovat dobré zdraví a přináší dlouhověkost. Tyto názory berou rychle za své. O probíhající sexuální revoluci svědčí i to, že roce 1989 znalo předmanželský sex 15.5 % Číňanů, v roce 2004 už 70%.

Japonsko
Celému světu známý průzkum mezi Japonci ve věku od 16 do 49 let ukázal důvod kriticky nízké porodnosti v zemi. Japonci si totiž sexu moc neužívají - pracují tolik, že na radovánky nemají čas. Dvacet procent dotázaných nemělo sex dokonce víc než rok. V kontrastu s tím jsou ovšem jiné japonské speciality jako např. automaty na nošené prádlo středoškolaček a jiné. Nejdivočejší sexuální fantazií celé třetiny Japonců je milování v narvaném vagónu metra.

Thajsko
To, že Thajsko je ráj sexuální turistiky, je obecně známo. Novým trendem jsou zde nyní muži, kteří užívají ženské hormony, mají umělé poprsí, jenom pohlaví si kvůli vysokým nákladům na operaci nechávají mužské. Jsou vyhledávaným cílem evropských bisexuálů.

AUSTRÁLIE A OCEÁNIE
Polynesie
Pro Polynésii je charakteristická úplná sexuální svoboda. Už malým dětem je dovoleno veškeré sexuální zkoumání a mladí lidé jsou k hrátkám přímo vybízeni. Jediným omezením je zákaz příbuzenských vztahů. Pocit rodičovského selhání se dostavuje, když dospívající ratolest nedokazuje, že je v sexu dostatečně při chuti. Když dívka otěhotní ještě před svatbou zvýší tím svoji atraktivitu.

EVROPA
Maďarsko
Podle výzkumu společnosti Durex jsou největšími milovníky v Evropě Maďaři, milují se prý 144krát ročně.

Češi
Češi v evropském žebříčku zaujímají čtvrté místo – tedy v sexuální náruživosti.

Francie
Předchůdce vibrátorů, první umělý pyj, dali ženám muži. Francouzští vojáci, kteří odcházeli do napoleonských válek si tak chtěli udržet věrnost svých manželek. O orálních hrátkách, provozovaných patrně odjakživa, se začalo veřejně mluvit v souvislosti s oblastmi ve Francii, kde se obyvatelé obávali "přemnožení" natolik, že byli po několik let ochotni se vzdát klasické soulože a nezvyšovat tak počet obyvatel.

Rusko
Celá čtvrtina Rusů přiznává, že se při řízení věnují sexuálním aktivitám.

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
23. 03. 2011 aknela11 Eskymáci (reakcí: 0)
23. 03. 2011 Karunka - (reakcí: 0)
23. 03. 2011 magic11 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

29. 03. 2017 Horoskop Rak

Občasná hádka ve vztahu vyčistí vzduch a leckdy trošku posune vztah dál, tak se jí nebraň a klidně partnerovi řekni, ... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist