Femina.cz » Magazín » Zábava » Prosincové knižní novinky aneb Tipy na dárky na poslední chvíli

Prosincové knižní novinky aneb Tipy na dárky na poslední chvíli

Prosincové knižní novinky aneb Tipy na dárky na poslední chvíli

Magazín: Zábava | autor: Petra Martišková | vydáno 15. 12. 2016

Nevíme, jak to máš ty, ale podle nás v redakci pod stromeček rozhodně patří knížka. Vlastně si bez knížky vůbec neumíme představit Vánoce. Pokud to máš stejně, určitě oceníš náš výběr, ve kterém najdeš dárky pro partnera, děti, maminku i tchyni. Určitě si vybereš.

Nejlepší dárek

Už jako malá jsem se nejvíc těšila na samotný Štědrý den, to je jasný, ale také na další sváteční dny. Ne snad, že bych chtěla tak moc hltat pohádky, nebo stála o nekonečné návštěvy příbuzenstva. Ale vánoční prázdniny jsem milovala hlavně proto, že jsem mohla ležet pod stromkem, uždibovat z něj nenápadně čokoládové figurky a přitom si číst. 

Bylo mi fuk, jestli se nechám unést dobrodružným příběhem, nějakou tou zamilovanou love story nebo se vrhnu do víru vtipných událostí. Podstatné bylo, že jsem si rozbalila knížku od Ježíška, náležitě ji očichala a pak se vrhla do čtení. I když jsem jich většinou dostala několik, do konce prázdnin byly všechny přečtené. 

Pod stromečkem knížka musí být

Dodnes dodržuji tradici, že každý by měl mít pod stromečkem knížku. Je víc než jasné, že pubertální synek se na ni tváří všelijak, ale ostatní z nich mají vždycky radost. Nebo to alespoň úspěšně předstírají. :-) 

Pokud i ty přemýšlíš nad tím, že bys pořídila k Vánocům svým blízkým nějakou tu knihu, mrkni se do naší fotogalerie. Najdeš tam nejen novinky, které se na knižních pultech ještě ani neohřály, ale také super tipy pro tvého partnera i děti od nejmenších až po ty pubertální. Potěší tě nápady na knížku pro kamarádku, maminku nebo tchyni. Jedno je jisté - určitě si vybereš.

A jak to máš s knížkami o Vánocích ty? Také je tak ráda dostáváš a daruješ, nebo je to něco, co jde mimo tebe? Napiš nám do diskuze. 

Foto: archiv nakladatelství

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
16. 12. 2016 glady ... (reakcí: 0)
15. 12. 2016 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

24. 03. 2017 Horoskop Blíženec

Muž, se kterým tě pojí pracovní záležitosti, tě natolik okouzlí, že docela ztratíš rozum a úplně mu podlehneš. A to n... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist