Femina.cz » Magazín » Zábava » Profesionální věštci se stěhují na internet

Profesionální věštci se stěhují na internet

Profesionální věštci se stěhují na internet

Magazín: Zábava | Komerční prezentace | vydáno 03. 10. 2012

Je tomu již několik let, kdy telefonní věštecké linky zažívaly boom. Tisíce a možná desetitisíce zákazníků neváhalo využít novou formu komunikace a nevadilo jim platit tisíce korun za hodinu hovoru. Ale to, co původně mělo zákazníkům poradit a pomoci v jejich často složité životní situaci, se v mnoha případech ukázalo jako velice drahá a provozovateli zneužívaná služba. Zákazník se mnohdy věštce vůbec nedovolal, a přesto mu byly účtovány stovky, někdy dokonce i tisíce korun za čekání na lince. Po počátečním boomu tak logicky přišel pád a úbytek zákazníků.

I přesto zůstává Česká republika na vrcholu poptávky po věšteckých službách. Podle průzkumu Evropské komise věštce pravidelně navštěvuje 50% Čechů. Odhaduje se, že zhruba polovina z nich také využívala služeb telefonických linek. Poslední vývoj však ukázal, že zákazníci chtějí za své peníze solidní a důvěryhodné poradenství. Proto odstupují od telefonických služeb a hledají jiné, hlavně levnější alternativy.

Jednou z nich může být nová internetová služba www.VěštěníOnline.cz, která zahájila svou činnost na jaře tohoto roku. Podle provozovatele stránek se rychle zvyšuje počet spokojených zákazníků. Služba je založena na internetové komunikaci s věštcem a na běžných cenách, kdy zákazník zaplatí podobnou částku, jako při osobní návštěvě u věštce. Cena se pohybuje od 13,- Kč do 26,- Kč za minutu. Při započtení různých slev se zákazník snadno dostane na cenu 11,- Kč za minutu (resp. 11,05 Kč). Této ceně mohou telefonické linky jen těžko konkurovat.

Možná právě díky špatným zkušenostem z telefonických linek nabízí www.VěštěníOnline.cz možnost vyzkoušet si službu zdarma. Stačí se zaregistrovat a návštěvník obdrží kupón pro 5 minutový výklad zdarma. Bude-li spokojený, může si následně vybrat ze tří placených tarifů: 15, 30 či 60 minutových a to za cenu od 13,- Kč do 26,- Kč na minutu.

Podle informací od provozovatele stránek rychle vzrůstá obliba této věštecké služby. Je to především díky spokojeným zákazníkům, kteří se často vracejí. Spokojenost není dána jen cenou, ale také pečlivě vybíranými věštci. Drtivá většina zájemců o spolupráci je odmítnuta, protože věštec musí splňovat určité parametry, z nichž profesionální praxe je jen jedním z nich.

Pokud tedy patříte mezi ty, kteří využívají služeb kartáře, astrologa či numerologa, pak by vám tato možnost poradenství z tepla domova určitě neměla uniknout.

Další články z rubriky

Komentáře (10)

Datum Autor Nadpis
25. 10. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
09. 10. 2012 manislava věštci (reakcí: 0)
05. 10. 2012 jerenika + (reakcí: 0)
05. 10. 2012 helenadon don (reakcí: 0)
04. 10. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
04. 10. 2012 Daniela76 Profesionální věštci (reakcí: 1)
04. 10. 2012 Bobina1 - (reakcí: 1)
04. 10. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
03. 10. 2012 Werushka7 Profesionální věštci se stěhují na internet (reakcí: 0)
03. 10. 2012 pepina . (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

28. 03. 2017 Horoskop Štír

Zapomněla jsi zaplatit složenku, nebo ses opozdila s platbou? Tak dnes na tebe bude ve schránce čekat nemilé překvape... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist