Femina.cz » Magazín » Zábava » Petra Janů oslaví 30. výročí svatby

Petra Janů oslaví 30. výročí svatby

Petra Janů oslaví 30. výročí svatby

Magazín: Zábava | autor: Korzo | vydáno 01. 10. 2008

Zpěvačka Petra Janů (56) žije už třicet dva let s producentem Michalem Zelenkou a nic na tom nehodlá měnit.


A 11. listopadu - osm dní před svými šestapadesátými narozeninami - oslaví nestárnoucí stálice české hudební scény třicáté výročí od vstupu do manželství.

"Zastavili jsme se nedávno u jedné benzinové pumpy a paní, která nás obsluhovala, Petře řekla, že by za to měla dostat křížkové lázně," přiznal se smíchem zpěvaččin manžel Michal.

Petru prý požádal před třiceti lety o ruku proto, že se jí nechtělo na Sokolovský festival politické písně. "Ze Supraphonu na nás pořád tlačili a já jsem hledal nejrůznější výmluvy, proč nemůže jet. Na tu nejpádnější, že se ten den bereme, už nemohli nic říct, takže jsme museli na radnici," konstatoval.

"Neměli jiný termín než v deset hodin ráno, což bylo strašně brzy, ale nezbylo, než souhlasit," doplnila Petra manželova slova.

Proč jim jejich vztah tak dlouho vydržel? Petra má vcelku jednoduchý recept. "Manžela je nutné chválit a občas mu uvařit jídlo, které má rád. Nešpehovat a když se vám něco nelíbí, nedusit to v sobě. My se dovedeme děsně pohádat, ale za chvíli o tom ani jeden z nás neví. Hádka pročistí vzduch a je zase dobře," svěřila zpěvačka se svými manželskými zkušenostmi.

K třicetiletému výročí a zároveň přesně na den zpěvaččiných narozenin 19. 11. zorganizoval Michal jako správný producent koncert v pražské Lucerně, kde Petra vystoupí už po deváté. "Lucerna je srdeční záležitost, doufám, že svým fanouškům i sobě udělám radost. Jako můj host vystoupí Petra Janda. Už se moc těším," svěřila se Petra Janů, která již dlouho samostatně nekoncertovala.
Teď se ale vrací na scénu a letos poprvé ve své pěvecké kariéře chystá i vánoční turné.

"Chystáme koncerty ve dvanácti městech," doplnil její manžel. Pro svoji drahou polovičku k výročí svatby chystá i speciální dárek. "Nemůžu to prozradit, ale ona má moc ráda šperky, je jako straka. Takže vyberu něco hezkého. Pochopitelně s blýskavými kamínky!" zasmál se Zelenka.

 

 

Foto: Korzo

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dlouhodobé krytí a intenzivní barvy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 20. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

20. 02. 2017 Horoskop Ryby

Máš pocit, že šéf zrovna není tvůj fanoušek a možná si na tebe i trošku zasednul? Zkus zapřemýšlet, jak moc aktivní v... Celý horoskop

Karta dne

Osm pentaklu
Nyní jsi v období, kdy můžeš dokázat a předvést, jaké talenty v tobě „dřímají“. Máš velkou příležitost dosáhnout úspěchu ve všech oblastech, o kterých máš pochybnosti ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist