Femina.cz » Magazín » Zábava » O čem bude druhý Souboj titánů?

O čem bude druhý Souboj titánů?

O čem bude druhý Souboj titánů?

Magazín: Zábava | autor: Aneta K. | vydáno 01. 04. 2011

Svérázný remake dobrodružství z antické mytologie Souboj titánů sice kritiky nenadchnul, peněz ale vydělal dost na to, aby producenti posvětili ještě pokračování. Právě se začalo natáčet.

Dobrá zpráva je, že se z jedničky vrací hvězdy. Jak charismatický Sam Worthington v roli hrdinného Persea, tak Ralph Fiennes jako odvržený zlomyslný Hádes a Liam Neeson jako arogantní Zeus.

Špatná zpráva je, že další přitažliví herci jako Mads Mikkelsen, Nicholas Hoult nebo Hans Matheson se už nevrátí, protože jejich postavy v jedničce všechny zemřely, většinou dost násilnou smrtí. Moc veselí ve mně taky nevyvolává, že studio na velkoprodukci znovu nenajalo moc zajímavého režiséra, Jonathan Liebsman má za sebou průměrnou akci Světová invaze nebo průměrný horor Texaský masakr motorovou pilou.

Loňský remake Titánů docela odvážně a i trochu podivně nedbal na zažitou mytologii a nechal třeba Persea, aby ignoroval Andromedu a zamiloval se do něco jako bohyně prokleté věčným mládím. Co si scénáristi a jejich bujná fantazie vymysleli na dvojku nazvanou Wrath of the Titans? Perseus, nyní vesnický rybář a otec desetiletého syna Helia, se vydá na pomoc Diovi, kterého jeho bratr Hades a jeho syn Ares (běžně známý jako bůh války) chtějí předhodit nepřátelským titánům, což by vůbec neprospělo ani všemu lidstvu.

K výpravě se přidají i třeba Hefaistos v podání Billa Nighyho a tentokrát si víc akce užije i Andromeda, teď už královna. Ta ovšem od minulého dílu musela jít na plastiku, protože teď nebude vypadat jako Alexa Davalos ale jako Rosamund Pike (na obrázku vlevo). Co ve filmu bude dělat Gemma Arterton v roli Perseovy lásky, se v oficiálních materiálech zatím nepíše.

Natáčení se ze studií v okolí Londýna přesune do Surrey v jižním Walesu a na Kanárské ostrovy, konkrétně na ostrov Tenerife. Výsledek bychom měli spatřit v kinech příští rok v dubnu. Už se těšíte, nebo si radši počkáte, až budou v televizi opakovat původní Souboj titánů?

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
04. 06. 2011 Bobina1 - (reakcí: 0)
23. 04. 2011 Kari X( (reakcí: 0)
02. 04. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)
01. 04. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 1)
01. 04. 2011 janina2001 Dvojka? (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

23. 03. 2017 Horoskop Ryby

Zbytečně se nestresuj, díky tomu ti totiž uniká příznivé řešení, které máš již na dosah. Čím víc se budeš zmítat v ne... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist