Femina.cz » Magazín » Zábava » Nejbizarnější svatební obřady dnešní doby

Nejbizarnější svatební obřady dnešní doby

Nejbizarnější svatební obřady dnešní doby

Magazín: Zábava | autor: Nataša Slánská | vydáno 14. 10. 2010

Radnice, nebo kostel, rozhoduje se většina snoubenců. Najdou se ale také jedinci zvažující, zda se nechat oddat v nádrži se žraloky nebo v obchodě s obuví. Nakonec, je to jedno, kde si řeknete ano... ne?

Tak například Belgičané Jeroen a Sandra Kippersovi se nechali vyvézt jeřábem do padesátimetrové výšky na plošině, na kterou se vešel i oddávající a dvacítka hostů. Doprovázela je druhá plošina s hudebníky, kteří k obřadu v nebesích náležitě zahráli. A co může být lepší pocit, než vstoupit do společného života tandemovým seskokem bunjee? O tom mohou vyprávět právě Kippersovi.

Odvahu jiného kalibru prokázali nudisté Ellie Bartonová a Phil Hendicott, kteří předstoupili před oddávajícího tak, jak je pánbůh stvořil. Nevěstu zakrývaly jen důmyslně rozložené květiny a tradiční závoj, ženich si zakryl nejchoulostivější místo černým kloboukem. Svatba přitom nebyla nijak komorní - obřadu přihlíželo 250 hostů a veřejnost se o něm dozvěděla z australského rádia. Co by tomu asi řekla vaše maminka, kdybyste se rozhodla tento pár následovat?

Vášeň pro boty přivedla nevěstu Lisu Satayutovou k nápadu říci svému vyvolenému ano v oblíbeném obchodu T.J. Maxx v Michiganu. Snoubenci si vyměnili prstýnky mezi regály s botami velikosti 8, sledováni nejen vlastními hosty, ale i desítkou zvědavých zákazníků.

O romantické překvapení se postaral čínský ženich Xiao Wang, který pokryl svatební auta 99 999 růžemi. Stálo ho to roční plat, ale zapsal se do Guinessovy knihy rekordů. Navíc ho zřejmě čeká mimořádně spokojené manželství, protože ve střední Číně je číslo 999 považováno za šťastné.

Kapku adrenalinu si ani při svatebním obřadu neodpustili zkušení potápěči April Pignatarová a Michael Curry z New Yorku. Ve svůj slavnostní den se spustili v kleci do nádrže plné žraloků, vybaveni mikrofony, aby mohli komunikovat jak mezi sebou, tak s oddávajícím, který zůstal pro jistotu na souši. Nevěsta zvolila bílý potápěčský dres, ženich byl oblečen tradičně v černém.

Každá nevěsta si zaslouží být středem pozornosti a pokud se obává, že nezaujme dostatečně, měla by si zvolit výrazné šaty. Čínskou nevěstu Xie Qiyunovou opravdu nebylo možné přehlédnout - do obřadní síně se vypravila s 200 metrů dlouhou vlečkou, která se klikatila ještě daleko před radnicí. Podle Guinessovy knihy rekordů ovšem nejdelší svatební vlečka v historii měřila 1362 m - v roce 2007 ji zhotovil kyperský návrhář Andreas Evstratiou.

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
12. 01. 2013 lidka2 + (reakcí: 0)
17. 02. 2012 gambis ... (reakcí: 0)
13. 12. 2011 Joyelle These tpoics are so confusing but this helped me get the job done. (reakcí: 0)
20. 11. 2011 Daniela76 Nejbizarnější svatební obřady dnešní doby (reakcí: 1)
26. 06. 2011 xxkotaskovaxx x (reakcí: 1)
15. 06. 2011 11789 :-) (reakcí: 0)
29. 03. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
18. 03. 2011 krockovapavla :( (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream je vyživující, hydratační a regenerační pleťový krém vyrobený ze Shea neboli Karité másla.

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 27. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

27. 10. 2016 Horoskop Štír

Dnes je výborný čas na to, abys protřídila již nepotřebné věci. Oblečení a hračky věnuj na charitu, nefunkční a rozbi... Celý horoskop

Karta dne

Pět mečů
Situace, kterou jsi právě řešila, nedopadne přesně podle tvých představ. Ve skrytu duše jsi věřila, že se problém vyřeší a ty ho jednou provždy zameteš pod koberec. Ne...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist