Femina.cz » Magazín » Zábava » MTV puberťáci milují Johnny Deppa, Twilight má novou konkurenci

MTV puberťáci milují Johnny Deppa, Twilight má novou konkurenci

MTV puberťáci milují Johnny Deppa, Twilight má novou konkurenci

Magazín: Zábava | autor: Aneta K. | vydáno 06. 06. 2012

Twilight je podle převážně amerického převážně pubertálního publika volícího MTV Movie Awards pořád filmem roku. Hunger Games ale na nedělním udílení cen popularity dokázaly, že se jim neříká „nový Twilight“ pro nic za nic.

Show vykopli Fun. s hitem We Are Young symbolizujícím uvolněnou, rádoby mladistvou atmosféru jediného předávání filmových ocenění, kde si celebrity jako Jennifer Aniston a Emma Watson zatančí v hledišti. Věkový průměr zvedla až tzv. Generation cena pro Johnny Deppa. Ten sice vypadá, že se kdysi upsal ďáblu, že ve čtyřiceti přestane stárnout, ale předali mu ji zasloužilí vyžilí rockeři. Depp si cenu převzal i s kytarou, s níž si na pódiu zahrál s Black Keys.

Pro mladší ročníky letos vymysleli jiné čestné ocenění, Trailblazer, pro ty, co „určují cestu“. Jako první ji dostala oblíbená sladká Emma Stone, která dojatě teenagerům doma vzkázala, aby se nestyděli za své jedinečné rysy. Dojal se i Christian Bale, když zavzpomínal na zesnulého Heatha Ledgera při představování nových záběrů posledního dílu batmanovské ságy.

K bontonu MTV Movie Awards patří, aby jedny kontroverzní celebrity urážely další. Zvlášť když show uváděl britský komik Russell Brand (viz foto). Nadšení udržoval náhodným vykřikováním titulů Twilight a Hunger Games a rovnou oznámil, jak spoléhá na to, že až začne být trapný a „ohrožovat svou zelenou kartu“, provede něco ještě trapnějšího jiná celebrita. Třeba přítomný Charlie Sheen, kterého dokonce nechali uvádět něco na jevišti. „Dneska si taky vyhlídnu novou manželku,“ žertoval bývalý manžel Katy Perry Brand a ukazoval přitom na Michaela Fassbendera.

Jako vždy, humor MTV cen byl zase převážně vulgární, aby rozdráždil své hlavní, pubertální publikum, takže se diváci dočkali dalších vtipů na přirození Michaela Fassbendera, od premiéry filmu Stud už dost proslulého. Na pódiu se dostavil i herec Joe Manganiello v roli striptéra, jako součást proma filmu Bez kalhot. Některé „vtipy“ nechtěli z monitoru číst ani sami předávající, katolík Mark Wahlberg se křižoval, když musel poslouchat, jak je Matka Tereza označena za „nevymáchanou hubu“.

MTV je taky známé vymýšlením pořád nových, prapodivných kategorií, které nikdo jiný na světě nemá. Letos se oceňovala nejlepší nevymáchaná huba (Jennifer Aniston v Šéfech na zabití), proměna (Elizabeth Banks namaskovaná v Hunger Games) nebo něco jako nejnechutnější výkon (scéna hromadného průjmu v Ženy sobě). V průběhu rozjíveného večera vystupující herci samozřejmě pořád propagovali své nadcházející filmy jako Rock of Ages nebo Spidermana.

Filmové ceny MTV, volené filmovými fanoušky, fungují jako velká reklama a taky jako velký  people-metr popularity. A přes všechny výzvy k originalitě, mladí Američané jsou pořád docela předvídatelní. Pořád milují Twilight, Harry Pottera a teď ještě Hunger Games, další trochu temnou akční nenáročnou zábavu podle knižní předlohy.

Hladové hry o teenagerech, kteří se musí účastnit reality show na zabíjuení, se dokonce profilovaly jako vítěz večera. Josh Hutcherson i Jennifer Lawrence (která si mimochodem cenu ve tvaru popcornu převzala v Praze, kde natáčí) vyhráli kategorie nejlepších herce i nejlepší bitku. Twilight ovšem bodoval jako nejlepší film a Pattinson se Stewart vyhráli zase nejlepší polibek. Pattinson ale nebyl přítomný, takže naživo se nikdo nelíbal, Kristen Stewart se akorát pokusila muchlovat sama se sebou. Na posledního Harry Pottera aspoň zbyla soška pro nejlepší obsazení.

Na závěr si prohlédněte MTV galerii, kde se přesvědčíte, jak moc teď u hereček letí minisukně a podpatky vysoké skoro jako chodidlo. Z žen na jevišti je odmítla akceptovat jenom Kristen Stewart, která tradičně přiběhla v pohodlnějších teniskách a nevyžadovala tak mužské rámě jako asistenci při chůzi.

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
21. 06. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
12. 06. 2012 manislava depp (reakcí: 0)
08. 06. 2012 helenadon don (reakcí: 0)
07. 06. 2012 vampzaba - (reakcí: 0)
06. 06. 2012 pepina . (reakcí: 0)
06. 06. 2012 Daniela76 MTV (reakcí: 0)
06. 06. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
06. 06. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

24. 03. 2017 Horoskop Býk

Příliš často na tebe dotírají myšlenky, že jsi k ničemu, že tě nic nebaví. Než se propadneš do úplné deprese, zkus lé... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist