Femina.cz » Magazín » Zábava » MISS PŘÍBRAMSKA 2008

MISS PŘÍBRAMSKA 2008

MISS PŘÍBRAMSKA 2008

Magazín: Zábava | autor: redakce | vydáno 18. 06. 2008

Krásné dívky z Příbramska, přihlaste se na Miss!


První ročník soutěže MISS PŘÍBRAMSKA 2008 se bude konat v kulturním domě města Příbram. Zajímavostí této soutěže je bezesporu složení poroty, neboť o nejkrásnější a nejpůvabnější dívce Příbramska budou rozhodovat starostové a zástupci příbramských měst: Příbram, Rožmitál pod Třemšínem, Dobříš, Nový Knín, Březnice, Sedlčany, Sedlec – Prčice. V porotě bude rovněž pořadatel Radek Ahne ředitel portálu CeskeModelky.cz, ředitel fotoateliéru portálu České modelky Martin Frajt a ředitel spolupořadatelské agentury DJ Stars Miroslav Vobora.

Podmínkou pro účast v soutěži je věk v rozmezí od 16 do 25 let. Trvalé nebo přechodné bydliště na Příbramsku. Výška, praxe a stav nerozhoduje. Startovné do soutěže je 200 Kč. 

Je možné se předběžně zaregistrovat ale není to podmínkou. Registrace je možná na stránkách  www.misspribramska.cz nebo poštou na adrese: MISS PŘÍBRAMSKA 2008, AHNE agency, Mádrova 3031, Praha 4 - Modřany, 143 00, kde je potřeba uvést tyto údaje: Jméno, Příjmení, Datum narození, Rodné č., Bydliště trvalé, Bydliště přechodné, Výška, Váha, Vlasy, Oči, Prsa, Pas, Boky   

První casting se bude konat dne 12.9.2008 v kulturním domě v Dobříši od 17 hodin. Do finále soutěže se postupně probojuje 12 finalistek ve věku 16 až 25 let, které budou vybrány ze semifinálových kol - castingů, které proběhnou v září v Dobříši a v Příbrami.


O záštitu nad celou akcí byla oslovena Hospodářská komora města Příbram.

Pořadem nás budou provázet Romana Navarová moderátorka rádia Expres a bývalý moderátor rádia Collegium Jan Vilím. Jako čestný host soutěže Miss Příbramska 2008 byla pozvána Lucie Váchová Miss České republiky 2003, která pochází z Příbrami.


Hudební a světelnou produkci zajišťuje produkční a umělecká agentura DJ Stars z Prahy. Agentura je zajímavá tím, že zastupuje mnoho DJ je schopna zajistit DJ i na poslední chvíli. Kadeřnictví Wella paní Šeinerové se postará o účesy našich finalistek, vizáž a makeup PEI o.s.. Oblečení zapůjčuje svatební salon Odetta, svatební salon Pronuptia, plavky a sportovní oblečení jsou od známé značky Litex. Sluneční brýle na módní přehlídku v plavkách zapůjčí společnost eiffel optic a.s.. Nevšední klobouky nám zapůjčí Boutique Jana. Ceny pro vítězky jsou od našich sponzorů a partnerů Fotoateliér Martin Frajt, Ekolo, solární studio Bronz, Peach Pit Café & Klub, Boutique Jana, K.Z. Černý  s.r.o., a byli osloveni i další potencionální sponzoři a partneři.

Můžete se těšit na zajímavý program jako Ohnivou show DUO KARSON, rapové vystoupení Faiby, samurajské vystoupení, mažoretky a další…

Finále soutěže se koná dne 22.11.2008 v kulturním domě v Příbrami. Zde proběhne korunovace  nejkrásnějších dívek Příbramska.


Soutěž Miss celého Příbramského regionu zde ještě nebyla a věříme, že by to mohl být první krůček k tomu, aby se tato soutěž o půvabu a kráse pořádala každým rokem.


Přijďte i Vy 22.11.2008 podpořit finalistky soutěže MISS PŘÍBRAMSKA 2008 do kulturního domu v Příbrami. Jste srdečně zváni!

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

23. 03. 2017 Horoskop Ryby

Zbytečně se nestresuj, díky tomu ti totiž uniká příznivé řešení, které máš již na dosah. Čím víc se budeš zmítat v ne... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist