Femina.cz » Magazín » Zábava » MISS PŘÍBRAMSKA 2008

MISS PŘÍBRAMSKA 2008

MISS PŘÍBRAMSKA 2008

Magazín: Zábava | autor: redakce | vydáno 18. 06. 2008

Krásné dívky z Příbramska, přihlaste se na Miss!


První ročník soutěže MISS PŘÍBRAMSKA 2008 se bude konat v kulturním domě města Příbram. Zajímavostí této soutěže je bezesporu složení poroty, neboť o nejkrásnější a nejpůvabnější dívce Příbramska budou rozhodovat starostové a zástupci příbramských měst: Příbram, Rožmitál pod Třemšínem, Dobříš, Nový Knín, Březnice, Sedlčany, Sedlec – Prčice. V porotě bude rovněž pořadatel Radek Ahne ředitel portálu CeskeModelky.cz, ředitel fotoateliéru portálu České modelky Martin Frajt a ředitel spolupořadatelské agentury DJ Stars Miroslav Vobora.

Podmínkou pro účast v soutěži je věk v rozmezí od 16 do 25 let. Trvalé nebo přechodné bydliště na Příbramsku. Výška, praxe a stav nerozhoduje. Startovné do soutěže je 200 Kč. 

Je možné se předběžně zaregistrovat ale není to podmínkou. Registrace je možná na stránkách  www.misspribramska.cz nebo poštou na adrese: MISS PŘÍBRAMSKA 2008, AHNE agency, Mádrova 3031, Praha 4 - Modřany, 143 00, kde je potřeba uvést tyto údaje: Jméno, Příjmení, Datum narození, Rodné č., Bydliště trvalé, Bydliště přechodné, Výška, Váha, Vlasy, Oči, Prsa, Pas, Boky   

První casting se bude konat dne 12.9.2008 v kulturním domě v Dobříši od 17 hodin. Do finále soutěže se postupně probojuje 12 finalistek ve věku 16 až 25 let, které budou vybrány ze semifinálových kol - castingů, které proběhnou v září v Dobříši a v Příbrami.


O záštitu nad celou akcí byla oslovena Hospodářská komora města Příbram.

Pořadem nás budou provázet Romana Navarová moderátorka rádia Expres a bývalý moderátor rádia Collegium Jan Vilím. Jako čestný host soutěže Miss Příbramska 2008 byla pozvána Lucie Váchová Miss České republiky 2003, která pochází z Příbrami.


Hudební a světelnou produkci zajišťuje produkční a umělecká agentura DJ Stars z Prahy. Agentura je zajímavá tím, že zastupuje mnoho DJ je schopna zajistit DJ i na poslední chvíli. Kadeřnictví Wella paní Šeinerové se postará o účesy našich finalistek, vizáž a makeup PEI o.s.. Oblečení zapůjčuje svatební salon Odetta, svatební salon Pronuptia, plavky a sportovní oblečení jsou od známé značky Litex. Sluneční brýle na módní přehlídku v plavkách zapůjčí společnost eiffel optic a.s.. Nevšední klobouky nám zapůjčí Boutique Jana. Ceny pro vítězky jsou od našich sponzorů a partnerů Fotoateliér Martin Frajt, Ekolo, solární studio Bronz, Peach Pit Café & Klub, Boutique Jana, K.Z. Černý  s.r.o., a byli osloveni i další potencionální sponzoři a partneři.

Můžete se těšit na zajímavý program jako Ohnivou show DUO KARSON, rapové vystoupení Faiby, samurajské vystoupení, mažoretky a další…

Finále soutěže se koná dne 22.11.2008 v kulturním domě v Příbrami. Zde proběhne korunovace  nejkrásnějších dívek Příbramska.


Soutěž Miss celého Příbramského regionu zde ještě nebyla a věříme, že by to mohl být první krůček k tomu, aby se tato soutěž o půvabu a kráse pořádala každým rokem.


Přijďte i Vy 22.11.2008 podpořit finalistky soutěže MISS PŘÍBRAMSKA 2008 do kulturního domu v Příbrami. Jste srdečně zváni!

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Weleda Rozmarýnové rostlinné mýdlo

Weleda Rozmarýnové rostlinné mýdlo

Jemně vyživuje a oživuje pleť...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 23. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

24. 01. 2017 Horoskop Střelec

Dnes se ti bude dařit všechno, nač sáhneš. V práci zdárně dokončíš dlouhodobý projekt k všeobecné spokojenosti a šéf ... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Teď je zapotřebí, abys byla objektivní a nedovolila své mysli, aby tě ovládl strach či pochybnosti. Zapoj zdravý selský rozum a rozhoduj se bez negativních emocí. Bude...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, láska i módní přešla...

Taky ti připadá, že to všechno nějak moc letí? Leckdo ještě ani nestihl odstrojit vánoční stromeček a už nám startuje...

Celý článek

Módní policie

TOPlist