Femina.cz » Magazín » Zábava » Mami, já chci kečup aneb Moje dítě jí kečup úplně ke všemu

 Mami, já chci kečup aneb Moje dítě jí kečup úplně ke všemu

Mami, já chci kečup aneb Moje dítě jí kečup úplně ke všemu

Magazín: Zábava | Komerční prezentace | vydáno 18. 09. 2013

Pro nás dospělé je jídlo nejen nutnost, ale také radost. Pokud nepatříte k věčným dietářkám, určitě si dokážete představit dobrou večeři jako příjemně strávený čas. Zvlášť když si ještě hezky prostřeme, připravíme něco, co lahodí i našemu oku a třeba si otevřeme i láhev dobrého vína, nemůže nám nic zkazit náladu…..

 …až na dítko, které se přiřítí ke stolu s otráveným výrazem, neboť bylo právě odvoláno od počítače. Proluxuje znaleckým pohledem talíř a vzápětí ohodnotí vaše dvouhodinové úsilí jediným slovem: „Fujtajbl.“ A aby vás dodělalo úplně, nasadí nevinný výraz a zeptá se: „Můžu si na to alespoň dát kečup?!

Tak nějak to vypadá u nás. Kečup je potravinou číslo jedna. U nás to není příloha, u nás se jí kečup... a něco k tomu. A je jedno, jestli je to párek s rohlíkem, karbanátek, hranolky nebo houskový knedlík. Stejně to všechno chutná stejně – po kečupu.

Kečup chutná většině dětí, je jen otázkou času, kdy přijdou na tu jeho úžasně nasládlou chuť. Navíc se jim líbí. Je přece tak krásně barevný. Odborníci podporují dětské mlsání s tím, že kečup v sobě má mnohem více výživových hodnot, než si my, prostí rodiče, dokážeme představit.  

Pokud má vaše dítě tak bezmezně rádo kečup, pak určitě vždycky sáhněte po tom nejkvalitnějším, co naše obchody nabízí. My jsme vyzkoušeli kečupy Hellmann's  a jiné už nechceme. Baví nás jejich chuť, ale hlavně i nové balení. Také máte v živé paměti sklenice, ze kterých se kečup buď nedostal vůbec, nebo se vyhrnul v jedné velké hromadě úplně celý? Pamatujete, jak jste jej museli ředit vodou, abyste se dostali k posledním zbytkům, které ze sklenice nešly vyndat, vyklepat ani vydolovat nožem? Také si živě pamatujete, jak jste byli při servírování kečupu zašpinění vy, děti, sváteční prostírání i domácí oděv? Tak s tím je teď konec. Vyzkoušejte nové balení kečupů Hellmann's a můžete si jen užívat lahodné chuti.

Nové balení padne skvěle do ruky a speciálně uzpůsobený uzávěr nedovolí jediné kapce, aby ho znečistila. Zároveň umožňuje přesné dávkování obsahu. Takže už ani kapka na bělostném tričku a ani kapka nazmar. Navíc kečupy Hellman´s jsou vyrobené pouze z rajčat, zrajících na slunci, což je základem jejich skvělé a výrazné chuti. V aktuální nabídce jsou čtyři chuťové varianty – Jemný, Jemně pálivý, Extra Ostrý a italský Napoli s obsahem bazalky a oregana.

Takže za nás rozhodně ano. Vyzkoušejte a obáváme se, že i u vás bude na jídelníčku pravidelně kečup a něco k němu. 

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
17. 09. 2013 Sylfida ... (reakcí: 0)
16. 09. 2013 martinnatr . (reakcí: 0)
16. 09. 2013 strena aha jo (reakcí: 0)
16. 09. 2013 pepina . (reakcí: 0)
16. 09. 2013 San kečup a hranolky (reakcí: 0)
16. 09. 2013 lucik21 ... (reakcí: 0)
16. 09. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Chanel Multifunkční pečující řasenka Dimensions de Chanel

Chanel Multifunkční pečující řasenka Dimensions de Chanel

Prodlužuje, tvaruje, zhušťuje!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 07. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

08. 12. 2016 Horoskop Střelec

Láska je hlavní téma dnešního dne. Budeš ji nejen prožívat, ale také potkávat všude kolem sebe. Pokud ti láska chybí,... Celý horoskop

Karta dne

Věž
Vše, co jsi až doposud vykonala, je v destrukci, situace, kterou jsi dlouho nemohla dořešit, bouchne jako sopka a její žhavá láva rozmetá všechno kolem tebe. Zničí vše...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist