Femina.cz » Magazín » Zábava » Máme pro Vás tipy na nejlepší zimní střediska v Čechách.

Máme pro Vás tipy na nejlepší zimní střediska v Čechách.

Máme pro Vás tipy na nejlepší zimní střediska v Čechách.

Magazín: Zábava | autor: PR článek | vydáno 01. 12. 2009

Brzy k nám opět dorazí zima v plné své síle a vrcholky našich hor přikryje první sníh. Ať už patříte mezi zkušené sjezdaře, nebo začínající příznivce zimních radovánek, pokusíme se vám s výběrem střediska trochu pomoci.První destinace, na kterou jsme se zaměřili je Harrachov, nejrušnější místo západních Krkonoš. Sjezdovky zde máte doslova na dosah ruky a tak vás žádné dlouhé výšlapy ke kopcům nečekají. Stejně tak jsou zde k dispozici běžecké a turistické trasy, které nabízí opravdu nezapomenutelný zážitek v prostředí doslova pohádkové krajiny. Ubytování ideálně v podobě rodinných apartmánů nabízí veškerý komfort, na který si jen vzpomenete. Vybírat si můžete od dvoulůžkových po šestilůžkové apartmány, které jsou vybavené vlastní kuchyňkou, koupelnou, toaletami a nechybí ani televize se SAT připojením. Vlastní parkovací místo a komora pro uschování lyží je samozřejmostí pro každý apartmán. Vyžití zde naleznete i ve večerních hodinách.

Sjezdovky jsou plně osvětlené a tak vám nic nebraní využít služeb areálu doslova po celý den. Součástí je i lyžařský park pro snowboarding. Při zakoupení sjezdové permanentky můžete využít i lanové dráhy nedaleko od Harrachova, kde se nachází druhé nejnavštěvovanější místo Krkonoš - Rokytnice nad Jizerou.

 

http://www.femina.cz/files/accommodation_harachov.jpg


Rokytnice nad Jizerou je ideálním místem takřka pro všechny typy lyžování. Díky bohaté členitosti sjezdovek dle obtížnosti, lyžařské a snowboardové škole pod vedením zkušených instruktorů a půjčoven veškerého lyžařského vybavení dle všeho přání je to ideální místo, jak pro celou rodinu, tak pro mladé lidi, který si chtějí užit zimu plnými doušky. Obdobné zimní vyžití vám poskytne i Pec pod Sněžkou.

 

http://www.femina.cz/files/accommodation_snezka.jpg


Posledním místem, které jsme vybrali, a které asi není třeba nikterak více představovat je snad nejoblíbenější turistické středisko a přirozené centrum celých Krkonoš. Špindlerův Mlýn je určen všem, kteří hledají desítky kilometrů dlouhé, profesionálně upravené sjezdovky, běžecké stopy, turistické trasy, sáňkařské dráhy nebo snowboarding park světové úrovně. Luxusní ubytování a bohaté vyžití mimo sjezdové dráhy je zde věhlasné.

 

http://www.femina.cz/files/accommodation_rokytnice.jpg


Všechny námi testované zimní destinace naleznete v nabídce společnosti Golding Travel, která nabízí profesionální zprostředkování ubytování nejen na horách za velmi příznivé ceny. Součástí jsou i slevy například na lyžařskou školu nebo půjčovnu lyží. Detailní informace včetně ceníku a objednávky naleznete na www.golding.cz.

 

http://www.femina.cz/files/accommodation_rokytnice_1.jpg

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

29. 03. 2017 Horoskop Kozoroh

Až příliš dlouho se zaobíráš tím, co potřebují druzí a na sebe tak trochu zapomínáš. Dopřej si dnešní den jen pro seb... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist