Femina.cz » Magazín » Zábava » Máme pro Vás tipy na nejlepší zimní střediska v Čechách.

Máme pro Vás tipy na nejlepší zimní střediska v Čechách.

Máme pro Vás tipy na nejlepší zimní střediska v Čechách.

Magazín: Zábava | autor: PR článek | vydáno 01. 12. 2009

Brzy k nám opět dorazí zima v plné své síle a vrcholky našich hor přikryje první sníh. Ať už patříte mezi zkušené sjezdaře, nebo začínající příznivce zimních radovánek, pokusíme se vám s výběrem střediska trochu pomoci.První destinace, na kterou jsme se zaměřili je Harrachov, nejrušnější místo západních Krkonoš. Sjezdovky zde máte doslova na dosah ruky a tak vás žádné dlouhé výšlapy ke kopcům nečekají. Stejně tak jsou zde k dispozici běžecké a turistické trasy, které nabízí opravdu nezapomenutelný zážitek v prostředí doslova pohádkové krajiny. Ubytování ideálně v podobě rodinných apartmánů nabízí veškerý komfort, na který si jen vzpomenete. Vybírat si můžete od dvoulůžkových po šestilůžkové apartmány, které jsou vybavené vlastní kuchyňkou, koupelnou, toaletami a nechybí ani televize se SAT připojením. Vlastní parkovací místo a komora pro uschování lyží je samozřejmostí pro každý apartmán. Vyžití zde naleznete i ve večerních hodinách.

Sjezdovky jsou plně osvětlené a tak vám nic nebraní využít služeb areálu doslova po celý den. Součástí je i lyžařský park pro snowboarding. Při zakoupení sjezdové permanentky můžete využít i lanové dráhy nedaleko od Harrachova, kde se nachází druhé nejnavštěvovanější místo Krkonoš - Rokytnice nad Jizerou.

 

http://www.femina.cz/files/accommodation_harachov.jpg


Rokytnice nad Jizerou je ideálním místem takřka pro všechny typy lyžování. Díky bohaté členitosti sjezdovek dle obtížnosti, lyžařské a snowboardové škole pod vedením zkušených instruktorů a půjčoven veškerého lyžařského vybavení dle všeho přání je to ideální místo, jak pro celou rodinu, tak pro mladé lidi, který si chtějí užit zimu plnými doušky. Obdobné zimní vyžití vám poskytne i Pec pod Sněžkou.

 

http://www.femina.cz/files/accommodation_snezka.jpg


Posledním místem, které jsme vybrali, a které asi není třeba nikterak více představovat je snad nejoblíbenější turistické středisko a přirozené centrum celých Krkonoš. Špindlerův Mlýn je určen všem, kteří hledají desítky kilometrů dlouhé, profesionálně upravené sjezdovky, běžecké stopy, turistické trasy, sáňkařské dráhy nebo snowboarding park světové úrovně. Luxusní ubytování a bohaté vyžití mimo sjezdové dráhy je zde věhlasné.

 

http://www.femina.cz/files/accommodation_rokytnice.jpg


Všechny námi testované zimní destinace naleznete v nabídce společnosti Golding Travel, která nabízí profesionální zprostředkování ubytování nejen na horách za velmi příznivé ceny. Součástí jsou i slevy například na lyžařskou školu nebo půjčovnu lyží. Detailní informace včetně ceníku a objednávky naleznete na www.golding.cz.

 

http://www.femina.cz/files/accommodation_rokytnice_1.jpg

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

27. 02. 2017 Horoskop Panna

Dlouhodobá únava, která tě pronásleduje, může být spojena se stresem, ale také s nějakým zdravotním problémem. Určitě... Celý horoskop

Karta dne

Královna pentaklu
Dnešek bys měla zaměřit na péči o své zdraví a tělo. Pokud již delší dobu přemýšlíš nad změnou stravovacích zvyků a láká tě být na chvíli vegetariánem nebo přejít na r...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist