Femina.cz » Magazín » Zábava » Lunární kalendář od 9.10. do 20.10. 2013

Lunární kalendář od 9.10. do 20.10. 2013

Lunární kalendář od 9.10. do 20.10. 2013

Magazín: Zábava | autor: Sára | vydáno 09. 10. 2013

Chcete se dozvědět, čím potěšíte partnera Střelce a do jaké změny se můžete bez obav pustit? Co vám pomůže na stres a jak si získat přírodní bytosti? Stačí když si přečtete nový lunární kalendář s úplňkovým kouzlem jen pro vás.

9. 10. – 10. 10. – Měsíc vstupuje do znamení Střelce

Střelec působí na stehna a žíly. Napětí stoupá a nervozita z náročného týdne sílí. Zbavte se stresu, zatěžuje játra a slinivku. Jak? Prospěje vám alespoň malá procházka parkem nebo v přírodě, prohlížejte si rozmanité barvy a vypusťte vše nepodstatné z hlavy.

Co na to Luna?

Máte doma Střelce? Těšte se na zvědavého a hravého partnera. Je škoda zůstávat ve volném čase doma. Nenechejte si ujít společnou aktivitu. Vyberte si, co máte nejraději, od sportu až po kulturu a užívejte každou společnou chvíli.

Co udělat pro krásu?

Chtělo by to změnu, co říkáte? Pokud máte obavy, jít do radikální změny, vyberte si nový odstín rtěnky, laku na vlasy nebo barevný šampon. Na nic nečekejte a s chutí do toho, postavení Luny, je pro změny jako stvořené.

Do čeho se úspěšně pustit?

V jednoduchosti je síla, zapomeňte na velký úklid a raději si uložte nové fotky z dovolené. Chybí vám fyzická činnosti? Posekejte trávník a zastřihněte živý plot.

11. 10. – 12. 10. – Měsíc vstupuje do znamení Kozoroha

Kozoroh působí na kůži, kolena, kotníky a klouby. Trápí vás ztuhlá páteř? Pořádně se protáhněte, hned po probuzení. Hlídejte si vzpřímenou páteř a narovnávejte se během dne. Večer se nechejte namasírovat kostivalovou mastí.

Co na to Luna?

Máte doma studenta Kozoroha? V žádném případě se nesnažte nutit ho ke společným aktivitám. Ať se věnuje studiu a dožene zameškanou látku. Tam se mu bude dařit mnohem lépe než při sportu. 

Co udělat pro krásu?

Věnujte péči své pokožce a pořádně ji promasírujte pleťovým mlékem. Nezapomeňte také na vlasy a uvařte si odvar z březového listí nebo přesličky.

Do čeho se úspěšně pustit?

S chutí do všech prací, které jste odkládali na neurčito. Dařit se bude při úklidu, praní, žehlení, třídění šatníku, ale také s domácím účetnictvím. Zamrazte a naložte kořenovou zeleninu.

Erotický román na pokračování: Smlouva s ďáblem - 6.díl

Erotický román na pokračování: Smlouva s ďáblem - 6.díl

Kdo je vlastně Mike a jak je možné, že byl na dvou místech zároveň? A co řekla Josefína Tereze ta...

13. 10. – 14. 10. – Měsíc vstupuje do znamení Vodnáře

Vodnář působí na křečové žíly, lýtko a patu. Využijte volnou neděli k procházce v přírodě nebo si naplánujte horskou túru. Pořádně dýchejte a plnými doušky vychutnávejte syrový horský vzduch. Dbejte také na pravidelnou stravu a dopřejte si spíš lehčí potraviny, od zeleninových salátů až po sytější zahuštěné polévky. Zapomeňte na běžné pracovní starosti, tak načerpáte sílu do nového pracovního týdne. Pokud se vám nechce na pěší túru, zazimujte zahradu a připravte ji na zimu. 

15. 10. – 17. 10. – Měsíc vstupuje do znamení Ryby

Ryby působí na lymfatický systém, chodidla a chůzi. Dbejte o dobrou psychickou kondici, pokud to jde, pusťte si v práci vaši oblíbenou relaxační hudbu. Nezapomínejte také na dostatečný přísun tekutin. Doma si udělejte koupel nohou a nožky pořádně namasírujte, hřejivým olejíčkem.

Co na to Luna?

S Rybkou bude těžší komunikace, stále jako by unikala realitě a žila si svůj zasněný život. Vezměte svého partnera na procházku přírodou i mlčet se dá krásně. Po procházce připravte lehkou večeři a uvidíte, jak zjihne a roztaje.

Co udělat pro krásu?

Nejlépe uděláte, když si dáte pořádnou koupel. Popusťte uzdu fantazii a vyberte si voňavou květinovou esenci. Na obličej naneste výživnou masku a nožky ošetřete mastným krémem.

Do čeho se úspěšně pustit?

Nezapomeňte na kytičky a pořádně je zalijte. Vše tvůrčí vás naplní a pohladí po duši. Vyzkoušejte něco nového, přihlaste se na keramiku nebo namalujte obrázek.

Pozor na proteinové diety. Mohou vám poškodit metabolismus

Pozor na proteinové diety. Mohou vám poškodit metabolismus

Také jste slyšeli, že čím více proteinů budete jíst, tím více zhubnete? Že jen díky nim si udržít...

18. 10. – 19. 10. – Měsíc vstupuje do znamení Berana

Beran působí na hlavu, mozek a životní sílu. Trápí vás bolesti hlavy? Nedivte se, po náročném pracovním týdnu je hlava přetížená stresem a starostmi. Pijte bylinkové čaje a také pramenitou vodu. Zapomeňte na čokoládu, alkohol a silnou kávu, je to prevence proti migréně.

Co na to Luna?

Vyrazte s partnerem za zábavou. Beránek se uklidní a provětrá si hlavu, tancujte a hodně se smějte.

V sobotu je Úplněk 1:38

Malé úplňkové kouzlo jen pro vás: Vyplatí se udělat rituál Matce Zemi a jejím bytostem. Pokud nemáte vlastní zahradu, zajděte do lesa a komunikujte se stromy a jejich bytostmi. Nevadí, že je nevidíte, jejich energii vnímá každý. Věnujte trpaslíkům a vílám kousek chleba, drobky z oblíbeného koláče nebo kapku alkoholu. Děti tuto činnost milují a s radostí vypráví, jak vidí skřítky nebo barevná světýlka.

20. 10. – Měsíc vstupuje do znamení Býka

Býk působí na štítnou žlázu, zuby, čelist, hrtan, mandle a uši. Dušičkové počasí přímo vybízí k odpočinku a lenošení. Nechce se vám vstávat z postele? Nevstávejte a vychutnejte si volnou neděli po svém. Pokud držíte očistný úplňkový půst tak nezapomínejte na dostatečný přísun tekutin, od bylinkových čajů až po pramenitou vodu.

Afirmace pro vás:

Čím více miluji sám sebe, tím více jiní milují mě. Luise L.Hay

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
09. 10. 2013 lidka2 . (reakcí: 0)
09. 10. 2013 lucik21 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

25. 03. 2017 Horoskop Rak

Láska a zase láska. Splašené hormony tě budou táhnout k mužskému pohlaví a ty ani nebudeš řešit, jestli je dotyčný tv... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Někdo ve tvém okolí ti v pravý čas podá pomocnou ruku, stačí ji přijmout a dovolit, aby tě zachránil od strachu a pocitů viny. Blíží se k tobě nová láska nebo probuzen...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist