Femina.cz » Magazín » Zábava » Lunární kalendář od 23.10. do 3.11. 2013

Lunární kalendář od 23.10. do 3.11. 2013

Lunární kalendář od 23.10. do 3.11. 2013

Magazín: Zábava | autor: Sára | vydáno 23. 10. 2013

Kdy vám půjde úklid od ruky a kdy je lépe nic nedělat a věnovat se jen svému tělu? Jaký je Blíženec a jak ho můžete potěšit? To vše vám prozradí, nový lunární kalendář.

23. 10. – 24. 10. – Měsíc vstupuje do znamení Blížence

Blíženec působí na plíce, ruce, paže a ramena. Trápí vás kašel? Vyzkoušejte jitrocelový nebo cibulový sirup. Nebojte se, čerstvého vzduchu a zhluboka dýchejte u otevřeného okna.

Co na to Luna?
Rozdvojený Blíženec je doslova „ukecaný“ a pořádně roztěkaný. Hravě zvládá být na několika místech a nemá nejmenší problém bavit jakoukoliv společnost. Nezůstávejte doma a vyrazte s přáteli za zábavou. Nezadaní mají šanci najít lásku.

Co udělat pro krásu?
Couvající Luna nahrává všem čistícím kúrám. Nechejte se rozmazlovat v kosmetických salonech, masáž pokožky, pedikúra či vlasová maska je to pravé.

Do čeho se úspěšně pustit?
Pořádně větrejte, ať čerstvý vzduch pročistí každý kout vašeho domu. Nákupy, vyřizování dávno zapomenuté korespondence, to vše vám půjde od ruky.

Žádost o ruku není hračka. Každá třetí žena je zklamaná

Žádost o ruku není hračka. Každá třetí žena je zklamaná

Emancipace se dnes skloňuje čím dál častěji, ale přiznejme si, že jsou chvíle, kdy by v kůži chla...

25. 10. – 26. 10. – Měsíc vstupuje do znamení Raka

Rak působí na plíce, hrudník, žaludek, játra a žluč. Trápí vás žaludeční neuróza? Na chvilku si lehněte, zatáhněte závěsy a na bříško přiložte teplý obklad. Popíjejte řepík nebo třezalku.

Co na to Luna?
Ráček je v tyto dny přecitlivělý, proto udělá nejlépe, když zůstane v teple domova a užije si lásku svých nejbližších. Zlepšit náladu vám může návštěva kavárny nebo cukrárny, děti vaši snahu náležitě ocení.

Co udělat pro krásu?
Voňavá koupel s jemnou masáží vás zbaví stresu. Zapalte si svíčku a přiložte na obličej bylinkovou masku, dle typu vaší pleti.

Do čeho se úspěšně pustit?
Úklid domu vám půjde od ruky a děti budou nadšené, protože zvládnete levou zadní uklidit také jejich pokojíčky.

27. 10. – 29. 10. – Měsíc vstupuje do znamení Lva

Lev působí na tepny, krevní oběh, srdce, záda a bránici. Jak podpořit imunitu? Základ dobrého zdraví, je dobrá nálada a smích. Netrapte se tím, co nejde vyřešit, a vyrazte do přírody. Aktivní pohyb je pro zdravé srdce i krevní oběh tím nejlepším lékem.

Co na to Luna?
Vezměte partnera do restaurace a nechejte se obskakovat. Doma pokračujte v romantickém večeru, zapalte svíčky a podívejte se na romantický film. Užívejte společnou neděli a pořádně si odpočiňte.

30. 10. – 31. 10. – Měsíc vstupuje do znamení Panny

Panna působí na trávicí orgány, slinivku břišní, slezinu a nervy. Trápí vás hemoroidy? Vyzkoušejte sedací koupele z dubové kůry a na noc namazat dubovou mastí, dle návodu.

Co na to Luna?
Panna se snaží vyhovět úplně všem, potlačuje city a používá rozum. Co můžete očekávat? Výborný moučník, skvělé jídlo a dokonale uklizenou domácnost. Tím vám říká, mám tě ráda. Oceňte její snahu a zapomeňte na kritiku. Objetí, pusa a pohlazení je přesně to, co potřebuje.

Co udělat pro krásu?
Panenka doslova září čistotou a voní svěžestí. Dopřejte si pořádnou koupel, masáž a natřete tělo přírodní mléko.

Do čeho se úspěšně pustit?
Nákupy vám půjdou od ruky, od zdravé výživy po ekologické čisticí prostředky a ještě získáte výhodnou cenu.

Tajemství placebo efektu. Může zvítězit nad léky?

Tajemství placebo efektu. Může zvítězit nad léky?

Také jste někdy přemýšleli, zda má placebo opravdu tak zázračnou moc, jak se všude píše? Kroutíte...

1. 11. – 2. 11. – Měsíc vstupuje do znamení Váhy

Váhy působí na močový měchýř a ledviny. Trápí vás ledviny? Pozor, na vztahové problémy, vše souvisí se vším. Vyřešte si vše, co vás trápí, a nezapomínejte na dostatek tepla. Ledviny potřebují teplo a dostatek tekutin.

Co na to Luna?
Zajděte si do čajovny nebo na výstavu, blížící se Nov je pro Váhy malou pohromou. Jsou přecitlivělé a vnímají vše mnohem intenzivněji. Nalaďte se na klid a pohodu.

Co udělat pro krásu?
Vana, voňavá koupel, olejíčky, voňavé svíčky a masáž od milujícího partnera je to, co Váhy dostane zpět do rovnováhy. Rozmazlujte je a vyznávejte jim lásku ať již slovy nebo krásnou romantickou večeří.

3. 11. – Měsíc vstupuje do znamení Štíra

Štír působí na pohlavní orgány a močovody. Pozor, na prochladnutí! Pokud vás již trápí bolest pohlavních orgánů, vyzkoušejte sedací koupele z kontryhelu. Uvařte si třezalkový čaj a zobejte dýňová semínka. Využijte volnou neděli a dělejte, co máte rádi.

Afirmace pro vás:
Zkušenosti přicházejí a odcházejí, ale moje láska je stálá. Luise L. Hay

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
23. 10. 2013 lucik21 --- (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

27. 03. 2017 Horoskop Lev

Dnes budeš mít neustále touhu pomáhat ostatním. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby ostatní o tvou pomoc stáli. Radě... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist