Femina.cz » Magazín » Zábava » Lunární kalendář od 18. 12. do 29. 12. 2013

Lunární kalendář od 18. 12. do 29. 12. 2013

Lunární kalendář od 18. 12. do 29. 12. 2013

Magazín: Zábava | autor: Sára | vydáno 18. 12. 2013

Jak se zbavit přebytečného předvánočního stresu? Co udělat, když náš „žaludek“ začne „stávkovat“ z přejídání? Proč je důležité zůstat v klidu a radovat se z maličkostí, to vše vám řekne nový lunární kalendář.

18. 12. – 20. 12. – Měsíc vstupuje do znamení Raka

Rak působí na žlučník, játra, plíce, žaludek a hrudník. Pokud vás trápí bolesti těchto orgánů, využijte tyto dny k regeneraci. Lehká dieta, proplachování orgánů bylinkovou směsí, koupele, obklady to vše působí mnohem intenzivněji a léčivě. Základ je zdravá strava, klidná mysl, bez rozčilování a vztekání. Vyplatí se vám to.

Co na to Luna?
Ráčci, dávejte si pozor na možná nedorozumění v rodině. Jste zbytečně úzkostliví a stres z přicházejících svátků, může mezi blízkými nadělat zbytečně „zlou krev.“ Pokud máte děti, věnujte se jim s láskou, stejně tak svým nejbližším.

Co udělat pro krásu?
Máte pocit, že nic nestíháte a pleť, vypadá unaveně? Vyzkoušejte bylinkovou masku, kterou si spláchnete ve sprše či vaně. Je to rychlé, účinné, na noc pleť jemně namasírujte výživným krémem či olejíčkem.

Do čeho se úspěšně pustit?
Nemáte ještě uklizeno? S chutí do toho, vše vám půjde snadno a rychle. Stihnete skvěle uklidit i uvařit a nezapomeňte také, zalít kytičky.

Konec klasického randění v Čechách? Nahrazuje ho sex na jednu noc. Budete v šoku!

Konec klasického randění v Čechách? Nahrazuje ho sex na jednu noc. Budete v šoku!

Potkají se, zajdou na večeři, následuje flirt a pozvání na druhou schůzku. Zdá se vám takový vývo...

21. 12. – 22. 12. – Měsíc vstupuje do znamení Lva

Lev působí na tepny, krevní oběh, srdce, záda a bránici. Krevní oběh je právě nyní aktivnější než v jiné dny. Víte, že mezi 11. – 13. hodinou je aktivní doba činnosti srdce? Nezatěžujte je velkým množstvím tučného jídla. Výborná je svižná procházka a poté krátký spánek. Pozor, na přetěžování.

Co na to Luna?
Lvíčci jsou připraveni na předvánoční večírky a veselice. Pozor na výdaje, mohlo by se vám stát, že překročíte limit.

23. 12. – 25. 12. – Měsíc vstupuje do znamení Panny

Panna působí na trávicí orgány, slinivku břišní, slezinu a nervy. Vánoce dodávají těmto dnům, zvláštní kouzlo a náladu. Pokud jste to „přehnali“ s jídlem, uvařte si fenyklový čaj nebo popíjejte kombuchu. Užívejte sváteční klid a nenechejte se nikým a ničím „rozhodit.“ Večer si zpříjemněte voňavou koupelí. Výborný čas k odstraňování chloupků a stříhání nehtů. Vychutnávejte sváteční náladu a radost z dárků. Všem našim čtenářům, přeji pohodu a klid.

26. 12. – 27. 12. – Měsíc vstupuje do znamení Vah

Váhy působí na močový měchýř a ledviny. Chystáte se na sváteční túru nebo procházku? Pozor, na prochladnutí. Ledviny jsou citlivé na změny teplot a citliví jedinci, mohou dostat zánět.

Co na to Luna?
Luna ve Vahách, touží po klidu a harmonii, víc než jindy. Váhy jsou přecitlivělé, je zbytečné jim cokoliv vyčítat. Usmějte se na ně a vyrazte na výstavu či koncert. Nezapomeňte se usmívat a svým blízkým řekněte, jak moc je máte rádi.

Co udělat pro krásu?
Cokoliv v tyto dny uděláte pro své tělo i duši, bude mít mnohonásobně vyšší účinky. Voňavá koupel, aromaterapie, výživné masky na pleť, to vše je pro vás výborné.

Má cenu pokračovat, nebo ne? Poznejte, jaký je typ podle prvního rande!

Má cenu pokračovat, nebo ne? Poznejte, jaký je typ podle prvního rande!

V moři plavou miliony ryb, ale na ten správný úlovek se musí dlouho čekat. A podobně to někdy býv...

28. 12. – 29. 12. – Měsíc vstupuje do znamení Štíra

Štír působí na pohlavní orgány a močovody. Stále ještě platí známé heslo: „Neprochladnout.“ Zejména ženské orgány jsou citlivé na chlad a vlhko. Koupel z květu černého bezu podporuje odvod škodlivých látek z těla. Třezalka, měsíček, hluchavka a kontryhel v podobě obkladu či sedací koupele působí velmi hojivě na bolavé vaječníky a vylučovací orgány.

Co na to Luna?
Luna ve Štíru, je velmi přitažlivá a podmanivá. Víkend ovládá Slunce, Uran, Merkur, Mars a Pluto, což znamená, že k hádkám není daleko. Nenechejte se vyprovokovat a užívejte konec roku bez zbytečných konfliktů. Raději si zasportujte a tak přebytečný tlak necháte venku. Ne nadarmo se říká, Vánoce jsou svátky klidu a míru.

Afirmace pro vás:
Oslavuji radost, štěstí a zázrak uvnitř mého života.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
26. 12. 2013 Linda Vždyť je to celé špatně! (reakcí: 0)
18. 12. 2013 lucik21 .. (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

28. 03. 2017 Horoskop Beran

Přijde k tobě zajímavá nabídka, ale ty si nech nějaký čas na rozmyšlenou, než na ni kývneš. Zvaž všechna pro a proti ... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist