Femina.cz » Magazín » Zábava » Lunární kalendář od 14.8. do 25.8. 2013

Lunární kalendář od 14.8. do 25.8. 2013

Lunární kalendář od 14.8. do 25.8. 2013

Magazín: Zábava | autor: Sára | vydáno 14. 08. 2013

Chcete se dozvědět, kdy je nejvhodnější termín pro výživu vaší pokožky? Které znamení, je díky Luně magicky přitažlivé? Kdy můžete zažít opravdu žhavý sex? Tak to a ještě mnohem naleznete v novém Lunárním kalendáři.

14. 8. – 15. 8. – Měsíc vstupuje do znamení Štíra

Štír působí na pohlavní orgány a močovody. Stále platí známé heslo: Nezůstávat v mokrých plavkách! Rozmnožovací a vylučovací orgány jsou velmi citlivé na prochladnutí.

Co na to Luna?
Štír je díky Luně magicky přitažlivý a podmanivý. Srší vtipem a dobrou náladou. Pozor na žárlivost a ješitnost. Nic se nemá přehánět, pokud máte za partnera Štíra, můžete se také těšit na skvělý sex a úžasného společníka.

Co udělat pro krásu?
Dopřejte pleti dostatečnou výživu. Využijte čerstvé bylinky, zeleninu či ovoce a nebojte se experimentovat. Vaše pleť bude nadšená, přísunem přírodních vitamínů.

Zahrádka
Zalévejte doma i venku. Pokud chcete sázet, tak s chutí do toho.

16. 8. – 17. 8. – Měsíc vstupuje do znamení Střelce

Střelec působí na stehna a žíly. Základní pravidlo pro tyto dny je: nerozčilovat se a nehádat se, škodí to játrům. Pokud máte opravdu nervy k prasknutí, jděte si zaplavat nebo vyrazte do přírody a kochejte se krásami kolem sebe.

Chystáte se na dovolenou? Země, kde nejvíc přiberete

Chystáte se na dovolenou? Země, kde nejvíc přiberete

Je to paradox. Většina žen se urputně snaží shodit přebytečná kila, aby byly krásné do plavek. Je...


Co na to Luna?
Střelec je díky Luně v tyto dny nezávislý, vyhledává dobrodružství a zábavu. Dopřejte svému partnerovi volnost, ať si adrenalin užije dle libosti.

Co udělat pro krásu?
Pečujte o své vlasy, dopřejte jim bylinkovou koupel – přeslička, kopřiva, lopuch, vlasy posílí a zregenerují.

Zahrádka
S chutí se pusťte do boje s plevelem. Sbírejte bylinky, třezalku, měsíček atd.

18. 8. – 19. 8. – Měsíc vstupuje do znamení Kozoroha

Kozoroh působí na kůži, kolena, kotníky a klouby. Bolí vás celé tělo? Vyzkoušejte ranní rozcvičku a jemně své tělo rozhýbejte. Pořádně si protáhněte klouby a večer promasírujte léčivým olejíčkem. Úklid vám půjde od ruky, tak pokud jste ho odkládali s chutí do toho. Užívejte volnou neděli a věnujte čas jen sobě.

20. 8. – 21. 8. – Měsíc vstupuje do znamení Vodnáře
Vodnář působí na křečové žíly, lýtko a patu. Nervozita v tyto dny stoupá, nenechejte se rozházet a než něco řeknete, raději pořádně dýchejte. Pokud jste unavení, zvolte raději lehčí stravu a nebojte se rozmazlit se kvalitním jídlem. Nezapomínejte na dostatečný přísun tekutin a nebojte se střídat pramenitou vodu s naředěným džusem nebo šťávou.

Co na to Luna?
Vodnář díky magické Luně překypuje energií. Využijte toho a jeďte s rodinou na výlet, buďte velkorysí a dopřejte dětem více volnosti.

Co udělat pro krásu?
Ošetřete pleť kvalitním hydratačním krémem, ale do náročnější péče se v tyto dny raději nepouštějte a zajděte si k odborníkovi.

Zahrádka
Vyrábějte masti a extrakty z měsíčku lékařského. Sbírejte bylinky na zklidnění nervů, třezalku, mateřídoušku, řepík a šalvěj na čištění krve.

10 celebrit, které se narodily jako dvojčata

10 celebrit, které se narodily jako dvojčata

Být sourozencem slavného herce či populární zpěvačky je určitě těžké. Ještě těžší to však musí bý...

22. 8. – 23. 8. – Měsíc vstupuje do znamení Ryby

Ryby působí na lymfatický systém, chodidla a chůzi. Vyrovnaná psychika je základ dobrého zdraví. Dopřejte si dostatek pohybu a péči věnujte také chodidlům.

Co na to Luna?
Romantická Rybka přímo vybízí k procházce v parku či přírodě. Partner je citlivý, vnímavý, prostě dokonalý a splní vám každé přání. Pokud nejste zadaní, neseďte doma a vyrazte s přáteli na čundr nebo grilovačku.

Co udělat pro krásu?
Vše co regeneruje a léčí, má na pleť výrazný účinek. Pleťové masky, čištění, masírování přenechejte odborníkovi nebo zručné kamarádce.

Zahrádka
Velmi vhodná doba na sběr ovoce a zeleniny, určené k zavařování, moštování a kvašení.

24. 8. – 25. 8. – Měsíc vstupuje do znamení Berana

Beran působí na hlavu, mozek a životní sílu. Udělejte si čas na své blízké a věnujte se jen své rodině. Náročný týden je za vámi a není kam spěchat. Užívejte si a relaxujte, zasloužíte si odpočinek.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
14. 08. 2013 lucik21 ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Weleda Rozmarýnové rostlinné mýdlo

Weleda Rozmarýnové rostlinné mýdlo

Jemně vyživuje a oživuje pleť...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 23. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

23. 01. 2017 Horoskop Panna

Pokud narazíš na škarohlída, který se ti bude snažit zkazit jinak báječný den, nemilosrdně mu zabouchni před nosem a ... Celý horoskop

Karta dne

Tři poháry
Máš nejvyšší čas začít slavit a věnovat se alespoň na malou chvíli jen sama sobě a svým potřebám. Máš pocit, že žádné nemáš? Omyl! Samozřejmě, že máš a jako žena si mů...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, láska i módní přešla...

Taky ti připadá, že to všechno nějak moc letí? Leckdo ještě ani nestihl odstrojit vánoční stromeček a už nám startuje...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist