Femina.cz » Magazín » Zábava » Lunární kalendář od 11. 9. do 23. 9. 2012

Lunární kalendář od 11. 9. do 23. 9. 2012

Lunární kalendář od 11. 9. do 23. 9. 2012

Magazín: Zábava | autor: Sára | vydáno 11. 09. 2012

Na co si dát tento týden pozor? Především na vaše okolí, které vás bude chtít vytočit. Pohodou, klidem, nožkami na stole a úsměvem na rtu dostanete všechny na lopatky. A co se vám bude ještě dařit? To najdete v našem lunárním kalendáři a POZOR! Nově i s kartou pro vás.

10. 9. – 12. 9. 2012 – Měsíc vstupuje do znamení Raka

Rak působí na plíce, hrudník, žaludek, játra a žluč. Znáte rčení: „hnul jsi mi žlučí.!“ Většinou vás dotyční vytočí tak, že cítíte hořkost v ústech, dnes se nenechejte nikým ani ničím vytočit. Stres působí mnohem intenzivněji než v jiném znamení a upřímně, proč se vztekat nad lidskou nedokonalostí.
Zdraví: Žaludek je v tyto dny obzvlášť citlivý, pokud chcete předejít potížím, vyhněte se bujarým večírkům a tučným pokrmům. Co je prospěšné? Bylinkové čaje, jednoduchá strava a dobrá nálada, ta otráví všechny nepřátele.
Zahrádka: Čemu se vyhnout? Setí a sázení všech rostlin, které rostou do výšky. Skladování, konzervování zeleniny i ovoce. Co je vhodné? Sekání trávníků, hnojení rostlin a zalévání všeho co roste doma i venku.

13. 9. – 14. 9. 2012 – Měsíc vstupuje do znamení Lva
Lev působí na tepny, krevní oběh, srdce, záda a bránici. Umíte pořádně polechtat bránici? Nevíte jak na to? No přeci od srdce se zasmějte, smích je zdarma a říká se, že minuta smíchu, vydá za pět minut cvičení. Tak proč se trápit v tělocvičně, když se můžete vysmát do štíhlosti. Smích prospívá také srdci a mozku, smějte se a život bude jednodušší. Chcete mít hřívu jako Lev? Zajděte si ke kadeřnici a nechejte vykouzlit nový střih, vlasy budou hustší a silnější.
Zdraví: Vyhněte se všemu, co nadměrně zatěžuje vaše srdce a krevní oběh. Běžná denní zátěž je v pořádku, ale zvýšená námaha i stres, působí dvojnásob škodlivě.
Zahrádka: Čemu se vyhnout? Hnojení umělými hnojivy, pletí plevele a krouhání zelí. Co je vhodné? Sběr bylin, posilující srdce, sázení stromků a keřů.

15. 9. – 16. 9. 2012 – Měsíc vstupuje do znamení Panny
Panna působí na trávicí orgány, slinivku břišní, slezinu a nervy. Využijte volného víkendu k relaxaci a odpočinku. Udělejte si radost něčím nezvyklým a netradičním. Nevíte jak na to? Co třeba společná masáž nebo koupel s partnerem, zakončená skleničkou dobrého vína. Jste sama? No a co, využijte příležitost a podnikněte výlet do přírody, třeba tam na vás čeká ten pravý!
V neděli je Novoluní – 4:11 LČ důležité je pro Panny, plánujte a dělejte změny k lepšímu!

17. 9. – 18. 9. – Měsíc vstupuje do znamení Váhy
Váhy působí na močový měchýř a ledviny. Nezapomínejte na dostatečný přísun tekutin. Začněte ráno, po probuzení – vypijte sklenici vody s citronem. Přes den pokračujte a pro zpestření můžete střídat s čerstvou naředěnou šťávou z ovoce či zeleniny.
Zdraví: Trápí vás časté záněty ledvin? Vyzkoušejte tinkturu z lichořeřišnice, působí antibakteriálně, dokáže odstranit i bolesti ledvin. Aby byla tinktura účinná, musí mít nejméně 40% alkoholu.
Zahrádka: Váhy jsou neutrální znamení, sázejte květiny a léčivé bylinky nebo jen tak odpočívejte.

19. 9. – 20. 9. – Měsíc vstupuje do znamení Štíra
Štír působí na pohlavní orgány a močovody. Žádné jiné znamení nepůsobí na pohlavní orgány tak intenzivně jako Štír. Co to znamená? Dávejte si pozor na prochladnutí, vlhko, lehké ofouknutí nebo polehávání v trávě při západu slunce, dokáže probudit spící zánět a pořádně potrápit. Teplo, sucho a dostatek tekutin působí jako prevence, nepodceňujte sílu Štíra.
Zdraví: Trápí vás zácpa a sušené švestky nezabírají? Vyzkoušejte ovčí nápoj – žinčici, půl litru denně dokáže odstranit spoustu zdravotních potíží, pokud vydržíte dvě hodiny po vypití nejíst, účinky se znásobí.
Zahrádka: Sklízejte a sušte léčivé byliny se slaměnkami. Nezapomeňte zalévat pokojové i venkovní rostliny.

21. 9. – 22. 9. 2012 – Měsíc vstupuje do znamení Střelce
Střelec působí na stehna a žíly. Máte rádi saunu? Navštivte ji a udělejte tak něco pro své zdraví. Pokud spojíte léčivou masáž s aromaterapií, omládnete díky skvěle prokrvené pokožce. Jestli využíváte raději klidu domova, nepropásněte volný den k péči o sebe. Masírujte kolena, udělejte si vlasový zábal a naneste pleťovou masku. Do vany si přidejte pár kapek vonného oleje, levandulový zklidní vaši mysl a podpoří zdravý spánek, mátový zbavuje svaly křečí a napětí.

16. 9. 2012 – Měsíc vstupuje do znamení Kozoroha
Kozoroh působí na kůži, kolena, kotníky a klouby. Vyzkoušejte ranní sprchu, střídat se studenou a teplou vodou, zakončí se vždy teplou. Postupujte od kotníků až po krk. Studená voda prokrví pokožku a uvolní svaly.

Karta pro vás:

BOHYNĚ POSVÁTNÉ CESTY
Vzdejte se logiky a důvěřujte svým pocitům. Co byste právě teď, chtěli zažít nebo udělat? Představte si to. Kdybyste mohli udělat cokoliv, co by to bylo? Odpověď máte ve svém srdci, ne ve vaší mysli. To proto, že vaše srdce nese pravou podstavu vás samých, vaše srdce je branou vaší duše. Zatímco mysl pobývá ve strachu, který vám v naplnění vašeho skutečného potenciálu často brání. Pokud je to, co chcete udělat a zažít v souladu s cíli a sny vašeho srdce, je možné všechno. Věřte svým pocitům!
Zdroj: Andělé, Bozi a Bohyně. Tomi Carmine Salermo

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
05. 10. 2012 helenadon don (reakcí: 0)
27. 09. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
17. 09. 2012 manislava lunární (reakcí: 0)
12. 09. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
12. 09. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
11. 09. 2012 wrazedkyne no (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Zahalte se do opojné vůně!

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

21. 02. 2017 Horoskop Rak

Nenuť se do nudných domácích prací, práce by ti nešla od ruky. Navíc bys stále něco hledala a ztrácela, takže bys měl... Celý horoskop

Karta dne

Čtyři hole
Projekt, na kterém jsi pracovala, dosáhne úspěchu a nejen to, radostné dny můžeš očekávat také v dalších oblastech tvého života. Mír i harmonii jsi již vybudovala a te...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist