Femina.cz » Magazín » Zábava » Lunární kalendář na tento týden: Zamávej minulosti a vykroč nově

Lunární kalendář na tento týden: Zamávej minulosti a vykroč nově

Lunární kalendář na tento týden: Zamávej minulosti a vykroč nově

Magazín: Zábava | autor: Sára | vydáno 25. 12. 2016

Konec roku do našich životů přináší chaos, zmatek a také smutek. Přijmi vše s láskou a dej sbohem starému roku, udělej tlustou čáru za minulostí a vykroč vstříc novým začátkům, to, že se ti bude dařit, je jisté!

26. 12. – Štír

Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv uděláš pro oblast těchto orgánů, působí velmi pozitivně a preventivně.

Neprochladni!
Trápí tě bolesti podbřišku a nevíš co s tím? Jako první pomoc je teplá láhev, kterou si přiložíš na bříško, pokud máš doma heřmánek nebo kontryhel, rozhodně si uvař čaj a vypij alespoň tři šálky. Sedací koupel tě nejen zahřeje, ale také uleví od nepříjemných pocitů a bolesti. Nezapomínej na dostatečný přísun tekutin a pořádně své tělo proplachuj, zejména od patnácti do devatenácti hodin působí čaje i byliny velmi léčivě.

Nemůžeš si pomoct?
Tak jo, pokud opravdu cítíš potřebu pustit se do úklidu, můžeš, práce ti půjde od ruky a skvělý pocit z nablýskané domácnosti ti udělá dobře.

Nač ještě nezapomenout?
Rozhodně zalej všechny květiny, které doma máš a nezapomeň také na vánoční hvězdu. Prádlo můžeš vyprat s polovinou pracího prášku, skvrny jdou snáze odstranit, zkus to.

27. – 28. 12. – Střelec

Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, prodlouženou páteř a boky. Cokoliv v tyto dny uděláš pro stehna, prodlouženou páteř a boky působí preventivně a léčivě. Cokoliv v tyto dny stehna, prodlouženou páteř a boky mimořádně zatěžuje, působí škodlivěji.

Pomalu ale jistě se blíží Novoluní, s ním také přichází mnoho rozporuplných myšlenek a emocí, které tě nutí přemýšlet a měnit život. Pokud nemůžeš v noci spát, nedělej si starosti, během několika dnů se všechno uklidní.

Co můžeš udělat?
Plavání je skvělou volbou, nejen, že si vyčistíš hlavu a zapomeneš na starosti, ještě uděláš mnoho dobrého pro své tělo i duši. Určitě si zaběhni do sauny nebo páry, masáž na závěr je naprosto dokonalé zakončení této ozdravné kúry.

29. – 31. 12. – Kozoroh

Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Cokoliv v tyto dny uděláš pro celou kostru, kolena a pokožku, působí preventivně a léčebně.

Nov je tady, co teď?
Novoluní 7:53 – čtvrtek, tento den je velmi důležitý pro všechny Kozorohy, nám ostatním připomíná, jak důležitá je rodina a přátelé. Nezapomeň na své blízké a udělej si pomyslnou inventuru ve své hlavě, prober seznam a rozluč se s těmi, kteří tě jen využívají nebo volají, když potřebují půjčit peníze. To nejsou praví přátele, naopak ty, kteří s tebou sdílí radosti i starosti, pozvi na večeři nebo uspořádej silvestrovskou oslavu.

Co dál?
Napiš si na papírek, co chceš ze svého života odstranit, ať již starý nefunkční vztah, práci, zlozvyk nebo starý vzorec chování a papírek spal, dbej na bezpečnost, popel vysypej venku ne do popelnice ani do kontejneru, nechej ho volně rozfoukat větrem. Máš skvělou příležitost změnit svůj život k lepšímu, neboj se toho a začni hned!

Malá rada na závěr letošního roku
Mnoho z vás tápe a neví, co vlastně chce odstranit, čeho se zbavit, co neumí. Poradím ti jak na to. Např. mám vztah, nejsem spokojená a neustále se mi vrací stejné a stejné zkušenosti, bolest, nepochopení, ignorace ze strany partnera a já to neustále omlouvám, protože se bojím rozchodu. Přeci jen mám někoho, i když to za nic nestojí, je tady. Tady to je přesně situace, kdy je dobré se rozhodnout! Nedovol nikomu, aby tě jen využíval, zabrzdi to a v klidu si s partnerem promluv, pokud nenaleznete společné řešení a také vzájemný respekt, je to znamení, že se máte rozloučit.

Neboj se toho!
Vždy, když něco skončí, přijde nové a věř, že jakmile chytneš druhý dech, začneš konečně žít a nová láska na sebe nenechá dlouho čekat. Jsi bohyně, která si zaslouží lásku a úctu, nezapomínej na to! Stejně tak to platí pro muže, také oni si zaslouží milující ženu a ocenění za to, co pro ni dělají. Jsi skvělá, změň svůj život a začni si vážit sama sebe, nemusíš čekat, až zhubneš, až potkáš jiného a další až až… udělej to hned! Mrkni na oblohu, vidíš tam tu dokonalost a krásu? Nastartuj v sobě nové začátky, budou se ti líbit.

1. 1. – Vodnář

Nový rok
Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce a kotníky. Cokoliv v tyto dny uděláš pro bérce a kotníky, působí preventivně a léčebně. Vše, co tyto orgány nadměrně zatěžuje, působí mnohem škodlivěji.

Milé čtenářky, děkujeme vám za přízeň a těšíme se na setkání na stránkách našeho magazínu také v novém roce! Přejeme vám mnoho radosti, lásky a vzájemného porozumění.

Foto zdroj: Shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
27. 12. 2016 uuuuuu ... (reakcí: 1)
27. 12. 2016 goldie ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

24. 03. 2017 Horoskop Blíženec

Muž, se kterým tě pojí pracovní záležitosti, tě natolik okouzlí, že docela ztratíš rozum a úplně mu podlehneš. A to n... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist