Femina.cz » Magazín » Zábava » Lunární kalendář na tento týden: Zamávej minulosti a vykroč nově

Lunární kalendář na tento týden: Zamávej minulosti a vykroč nově

Lunární kalendář na tento týden: Zamávej minulosti a vykroč nově

Magazín: Zábava | autor: Sára | vydáno 25. 12. 2016

Konec roku do našich životů přináší chaos, zmatek a také smutek. Přijmi vše s láskou a dej sbohem starému roku, udělej tlustou čáru za minulostí a vykroč vstříc novým začátkům, to, že se ti bude dařit, je jisté!

26. 12. – Štír

Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv uděláš pro oblast těchto orgánů, působí velmi pozitivně a preventivně.

Neprochladni!
Trápí tě bolesti podbřišku a nevíš co s tím? Jako první pomoc je teplá láhev, kterou si přiložíš na bříško, pokud máš doma heřmánek nebo kontryhel, rozhodně si uvař čaj a vypij alespoň tři šálky. Sedací koupel tě nejen zahřeje, ale také uleví od nepříjemných pocitů a bolesti. Nezapomínej na dostatečný přísun tekutin a pořádně své tělo proplachuj, zejména od patnácti do devatenácti hodin působí čaje i byliny velmi léčivě.

Nemůžeš si pomoct?
Tak jo, pokud opravdu cítíš potřebu pustit se do úklidu, můžeš, práce ti půjde od ruky a skvělý pocit z nablýskané domácnosti ti udělá dobře.

Nač ještě nezapomenout?
Rozhodně zalej všechny květiny, které doma máš a nezapomeň také na vánoční hvězdu. Prádlo můžeš vyprat s polovinou pracího prášku, skvrny jdou snáze odstranit, zkus to.

27. – 28. 12. – Střelec

Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, prodlouženou páteř a boky. Cokoliv v tyto dny uděláš pro stehna, prodlouženou páteř a boky působí preventivně a léčivě. Cokoliv v tyto dny stehna, prodlouženou páteř a boky mimořádně zatěžuje, působí škodlivěji.

Pomalu ale jistě se blíží Novoluní, s ním také přichází mnoho rozporuplných myšlenek a emocí, které tě nutí přemýšlet a měnit život. Pokud nemůžeš v noci spát, nedělej si starosti, během několika dnů se všechno uklidní.

Co můžeš udělat?
Plavání je skvělou volbou, nejen, že si vyčistíš hlavu a zapomeneš na starosti, ještě uděláš mnoho dobrého pro své tělo i duši. Určitě si zaběhni do sauny nebo páry, masáž na závěr je naprosto dokonalé zakončení této ozdravné kúry.

29. – 31. 12. – Kozoroh

Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Cokoliv v tyto dny uděláš pro celou kostru, kolena a pokožku, působí preventivně a léčebně.

Nov je tady, co teď?
Novoluní 7:53 – čtvrtek, tento den je velmi důležitý pro všechny Kozorohy, nám ostatním připomíná, jak důležitá je rodina a přátelé. Nezapomeň na své blízké a udělej si pomyslnou inventuru ve své hlavě, prober seznam a rozluč se s těmi, kteří tě jen využívají nebo volají, když potřebují půjčit peníze. To nejsou praví přátele, naopak ty, kteří s tebou sdílí radosti i starosti, pozvi na večeři nebo uspořádej silvestrovskou oslavu.

Co dál?
Napiš si na papírek, co chceš ze svého života odstranit, ať již starý nefunkční vztah, práci, zlozvyk nebo starý vzorec chování a papírek spal, dbej na bezpečnost, popel vysypej venku ne do popelnice ani do kontejneru, nechej ho volně rozfoukat větrem. Máš skvělou příležitost změnit svůj život k lepšímu, neboj se toho a začni hned!

Malá rada na závěr letošního roku
Mnoho z vás tápe a neví, co vlastně chce odstranit, čeho se zbavit, co neumí. Poradím ti jak na to. Např. mám vztah, nejsem spokojená a neustále se mi vrací stejné a stejné zkušenosti, bolest, nepochopení, ignorace ze strany partnera a já to neustále omlouvám, protože se bojím rozchodu. Přeci jen mám někoho, i když to za nic nestojí, je tady. Tady to je přesně situace, kdy je dobré se rozhodnout! Nedovol nikomu, aby tě jen využíval, zabrzdi to a v klidu si s partnerem promluv, pokud nenaleznete společné řešení a také vzájemný respekt, je to znamení, že se máte rozloučit.

Neboj se toho!
Vždy, když něco skončí, přijde nové a věř, že jakmile chytneš druhý dech, začneš konečně žít a nová láska na sebe nenechá dlouho čekat. Jsi bohyně, která si zaslouží lásku a úctu, nezapomínej na to! Stejně tak to platí pro muže, také oni si zaslouží milující ženu a ocenění za to, co pro ni dělají. Jsi skvělá, změň svůj život a začni si vážit sama sebe, nemusíš čekat, až zhubneš, až potkáš jiného a další až až… udělej to hned! Mrkni na oblohu, vidíš tam tu dokonalost a krásu? Nastartuj v sobě nové začátky, budou se ti líbit.

1. 1. – Vodnář

Nový rok
Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce a kotníky. Cokoliv v tyto dny uděláš pro bérce a kotníky, působí preventivně a léčebně. Vše, co tyto orgány nadměrně zatěžuje, působí mnohem škodlivěji.

Milé čtenářky, děkujeme vám za přízeň a těšíme se na setkání na stránkách našeho magazínu také v novém roce! Přejeme vám mnoho radosti, lásky a vzájemného porozumění.

Foto zdroj: Shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
27. 12. 2016 uuuuuu ... (reakcí: 1)
27. 12. 2016 goldie ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

25. 02. 2017 Horoskop Rak

Dnes už od rána nahoď vřelý úsměv a usmívej se na každého, koho potkáš. Uvidíš, že se tvůj den jako mávnutím kouzelné... Celý horoskop

Karta dne

Osm pohárů
Dnes máš skvělou příležitost odpoutat se od všeho starého, co ti již neslouží a pouze tě omezuje. Čeho se to může týkat? Vztahy, které dávno přetrvávají spíš jen ze zv...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist