Femina.cz » Magazín » Zábava » Lunární kalendář na tento týden: Pozor na hádky, jsou příčinou mnoha nemocí!

Lunární kalendář na tento týden: Pozor na hádky, jsou příčinou mnoha nemocí!

Lunární kalendář na tento týden: Pozor na hádky, jsou příčinou mnoha nemocí!

Magazín: Zábava | autor: Sára | vydáno 20. 11. 2016

Proč ženy trpí na časté záněty a bojí se opustit minulost? Jak podpořit správnou činnost ledvin a co udělat proto, aby se nám nemoci vyhýbaly? Jak se začít hýbat, když se ti nechce? To všechno se dozvíš právě teď! Přečti si náš nový lunární kalendář.

21. 11. – Lev

Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, srdce, bránici a arterii. Jak můžeš správně podpořit činnost svého srdíčka? Samozřejmě klidem, harmonií a také dostatečnou námahou. Divíš se? Srdce opravdu potřebuje pohyb, je to sval a ty, jak jistě víš, potřebují svoji dávku pohybu. Pohybu se nemusíš vzdávat, ani pokud tě trápí nějaký zdravotní problém, vše je zapotřebí konzultovat s lékařem, který ti přesně sdělí, co můžeš a co ti naopak může uškodit.

Pokud jsi fakt hodně líná a nechce se ti, začni alespoň chodit pěšky, věř, že tělo má být pružné a pohyblivé. Dobrá nálada, láska k sobě a úsměv jsou mnohem lepší než zobání pilulek, važ si svého zdraví a pečuj o své tělo i duši.

Co podniknout doma? Víš, že dnes je Světový den televize? Má ve tvém životě místo nebo se bez ní v klidu obejdeš? Pokud potřebuješ posílit vlásky, zastřihni si konečky nebo můžeš zajít ke kadeřnici a budeš mít hřívu jako správná Lvice.

22. – 23. 11. – Panna

Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu, slinivku břišní a také nervy. Podpoř správnou činnost těchto orgánů popíjením čistících čajů, vybírej podle problému, který tě trápí, nebo se zajdi poradit do zdravé lékárny, kde ti nabídnou bylinky na míru. Udržuj svoji mysl v klidu, nehádej se, nenechej se zatáhnout do žádných sporů a drž se raději stranou, zasáhnout můžeš pouze v případě, kdy dokážeš udržet nitro bez negativních emocí a s naprostým klidem ostatním sdělíš, že jejich spory rozhodně řešit nebudeš. Na nervy je výborná meduňka, která podpoří dobrý a klidný spánek, stejně tak třezalka, která napomáhá při problémech se zažíváním a také klidní nervy. Pokud nejsi na byliny, můžeš vyzkoušet kapky nebo pastilky, které dostaneš v lékárně. Samozřejmě kapky a čaje jsou nejlepší, zmírňují bolesti, problémy a napomáhají prevenci.

Co podniknout doma? Můžeš navštívit kadeřnici a vyzkoušet nový střih, nejen, že lépe drží, ale vlásky ti také rychleji dorostou, nemusíš se bát popustit uzdu své fantazie.

24. -26. 11. – Váhy

Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Zaměř svoji pozornost na správnou činnost ledvin, zamysli se nad svými vztahy, souvisí totiž s potížemi, které mají právě velmi často ženy. Záněty močového měchýře nebo ledvin jsou velmi úzce spojeny s tím, jak jsi dokázala odpustit nebo jak odpouštíš nyní. Dokázala jsi odpustit partnerům, kteří ti ublížili nebo od tebe odešli? Pokud ne, tak máš s velkou pravděpodobností problémy s výše uvedenými orgány. Přehodnoť svůj postoj k situaci, která se stala v minulosti, a udělej za ní jednou provždy tlustou čáru. Co se stalo, již změnit nemůžeš, proto je zcela zbytečné v sobě živit nenávist, ublíženost nebo pocity viny.

Co můžeš ještě udělat? Vynikající je nenápadná bylinka s názvem lichořeřišnice, kup si čaj nebo kapky, které jsou nejméně ve čtyřicetiprocentním lihu, nemusíš se bát alkoholu, stačí zakápnout vařící vodou a máš čistý extrakt, který ti pomůže nejen od bolesti, ale také zvládne i zánět. Pokud jsi nedůvěřivá a máš raději pilulky, existuje také lichořeřišnice v podobě prášku. Užívat ji mohou také děti a těhotné, nemusíš se bát, že se předávkuješ. Přesto však dodržuj rady, které ti dá prodejce nebo lékárník. Jako prevence by se měla popíjet právě ve dnech Váhy a proplachovat ledviny mezi 15 – 19 hodinou, později již ledviny nezatěžuj nadměrným pitím tekutin.

Co podniknout doma? Můžeš se pustit do malování, úklidu, uklízet můžeš také ve skříních a protřídit šaty, které již nenosíš. Zbav se tak přebytečných kousků a udělej místo novým. Pokud je nechceš vyhodit nebo prodat, daruj je potřebným. Dělej vše s láskou a radostí, práce ti půjde od ruky a výsledek tě doslova nadchne. Zatanči si, uvolníš tak ztuhlou páteř a kyčle, tanec je radost a hubne se při něm.

27. 11. – Štír

Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Věnuj volnou neděli odpočinku a relaxaci. Pokud máš vedle sebe milujícího partnera, udělejte si romantický den jen pro sebe. Nemusíš být smutná ani, když lásku ještě nemáš, vždy je blízko někdo, kdo ocení tvoji pozornost. Co takhle navštívit útulek a pomoct při venčení pejsků, zaručím ti, že tě zbaví smutku, jsou totiž úžasní a vděční.

Foto zdroj: Shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

24. 02. 2017 Horoskop Kozoroh

Pracovní porada se zvrhne v pořádnou hádku, ve které se budete všichni navzájem obviňovat. I když někdo ukáže prstem ... Celý horoskop

Karta dne

Věž
Těžký a náročný den můžeš využít ve svůj prospěch. Může se stát, že se s velkou rychlostí zhroutí něco, co ti již dlouho nesloužilo. Je to nutné ke tvému vývoji, nebra...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist