Femina.cz » Magazín » Zábava » Kdo vyhraje finále Česko Slovensko má talent?

Kdo vyhraje finále Česko Slovensko má talent?

Kdo vyhraje finále Česko Slovensko má talent?

Magazín: Zábava | autor: Adéla Seidlová | vydáno 26. 11. 2010

Po sedmi semifinálových kolech nás čeká velkolepé finále, ve kterém se utká 14 nejlepších soutěžících. Vyhraje jediný z nich, který dostane nejvíc smsek. Kdo to podle vás bude?

V semifinálových kolech bylo ještě několik soutěžících, kteří tam byli omylem, jiní zklamali na plné čáře, navzdory vysokým očekáváním. To už by se nemělo stát v nedělním finále, kam se dostal výběr těch nejlepších z nejlepších. O to těžší je tipovat, kdo pohádkovou částku 100.000 eur nakonec vyhraje.

Takže moje malá prognóza:

Pokud jde o akrobaty, rozhodně se přikláním na stranu Dae Men. Chebejet jsou neuvěřitelní, o tom není pochyb, ale Dae Men jsou ještě neuvěřitelnější a donutili mě zírat na ně s otevřenou pusou. Nemluvě o tom, že jsou super sexy...

Pak tady máme sekci hudba - tři zpěváky, dvě dua a jednu kapelu. Hodně fandím formaci Mako!Mako pro jejich původní tvorbu, protože dělají fakt skvělou hudbu, s radostí a láskou, ale upřímně si myslím, že vítězství v Talentu nepotřebují. Udělali si skvělé jméno, vystupují stále víc, desku ve spolupráci s Jaro Slávikem mají v kapse, zkrátka, česko-slovenská hudební scéna je očekává s otevřenou náručí, stačí zaklepat. Marián Zázrivý mě nejdřív okouzlil (i když je to taková slabší verze Paula Pottse, který podobným způsobem před pár lety okouzlil nejen celou Británi), ale v semifinále zase dost zklamal. Podle mě to je jeden z případů, kdy jde opravdu víc o příběh a hezký pocit, než o úžasný talent. Protože tak lajdácky odzpívaný song Time to say goodbye, to je podle mě ostuda. Mohla to být nicméně  tréma, tak jsem zvědavá, jestli Marián ve finále napraví dojem. Trochu se ale obávám, že i když ne, dojímat diváky bude stejně. A fakt se bojím, že by to ještě mohl vyhrát.

Podobně vnímám bratry z dua NH6, kde ovšem vůbec nezpochybňuju talent a obdivuhodnou tvořivost, taky miluju jejich nadhled a smysl pro humor, ale mám trochu strach, že jejich handicap by mohl převálcovat působivější nadání některých jiných.

Jako zpěvačka u mě vede Veronika Stýblová. Katarína a Zuzana Winklerové jsou super, ale starší sestra je jednoznačně o ligu lepší. Dominika Hašková je taky výborná, ale semifinálová skladba I will always love you od Whitney Houston byla pro ni přece jen trochu velké sousto, což se na pár místech jejího vystoupení nehezky projevilo, a jsem toho názoru, že každá zpěvačka na tak vysoké úrovni by měla vědět, na co jí stačí síly. Veronika byla hlasově vlastně dokonalá.

Patrik Žiga stojí se svým saxofonem tak trochu sám, a nedávám mu velké šance. Je to skvělý saxofonista, i vzhledem ke svému věku, o tom žádná, ale souhlasím s Jaro Slávikem, že děti do showbyznysu moc nepatří.

Pak tady máme tanečníky a jim podobné. Za mě vedou The Pastels, hýkala jsem, tleskala, smála se, nedýchala, prostě paráda. V těsném závěsu Mighty Shake  - Zastávka. U obou se moc těším na neděli, tuším, že si připraví fakt spektakulární show! :-) Proto, pokud Křečkovi muži nevymyslí něco dechberoucího a extramegasupervtipného, v porovnání s výše zmíněnými profíky nemají moc šanci, jakkoli vtipní týpci to jsou, a jakkoli jsem čůrala smíchy u jejich medailónku v semifinále. Taky mě docela zajímá, co si připravil Radek Bakalář, ale ten nemá šanci projít vedle fenomenálního a naprosto neuvěřitelného Richarda Nedvěda! Ať si kdo chce, co chce, ten je nejvíc cool a myslím, že i moje nová platonická láska.

Takže mého favorita už znáte :-) Teď mi řekněte, kdo je ten váš!

Kdo podle vás vyhraje nedělní ČS má Talent?

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
03. 06. 2011 Bobina1 - (reakcí: 0)
26. 11. 2010 anna jděte někam!! (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Pro pocit čistoty a svěžesti po celý den!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 27. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

27. 02. 2017 Horoskop Lev

Když se přestaneš jednou provždy opírat o berličky a začneš jednat jen sama za sebe, zjistíš, že ten, který ti neustá... Celý horoskop

Karta dne

Královna pentaklu
Dnešek bys měla zaměřit na péči o své zdraví a tělo. Pokud již delší dobu přemýšlíš nad změnou stravovacích zvyků a láká tě být na chvíli vegetariánem nebo přejít na r...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist