Femina.cz » Magazín » Zábava » Kde jsou párty hry, tam nevázne zábava

Kde jsou párty hry, tam nevázne zábava

Kde jsou párty hry, tam nevázne zábava

Magazín: Zábava | Komerční prezentace | vydáno 14. 12. 2015

Možná vás to překvapí, ale alkohol a stolní hry jsou ve skutečnosti docela dobří kamarádi. On by se tedy alkohol rád kamarádil s každým, ale třeba s řízením to opravdu nejde. Pokud vám už ale bylo osmnáct, večer už řídit neplánujete a chystáte se na mejdan, možná byste se měli zamyslet, jestli si do batohu nepřibalit nějakou hru, která zábavu řádně rozproudí.

Pravidelné „na jedno“ zvládne osvěžit Pivní hra, designovaná přímo pro hraní v restauračních zařízeních. Ve stylovém balení, připomínajícím velkou plechovku, Pivní hra nabízí hned šest miniher – prověří jak vědomosti svých hráčů o pivu a všem ostatním, tak i jejich ochotu plnit tu více, tu méně ztřeštěné úkoly nebo dovednosti v karetních hrách. Často je navíc potřeba něčeho se napít, a tak by si snad hostinský ani nemusel stěžovat.

Série her Na ex! pak vycepuje vaše játra více než dostatečně – pokud si však chcete hlavně zahrát, nic vám nebrání pomáhat si nealkoholickými nápoji. Hra v lahvi nabízí 25 převážně karetních her, Soudek na ex! naopak přináší variace na známé sporty přímo na váš stůl. A když už je nejhůře a pravidla jsou zkrátka příliš složitá, pořád tu je Člověče na ex!, Ruleta na ex! nebo Šipky, jak jinak, než na ex!

S některými hrami si můžete párty i pořádně opepřit. Zatímco s Párty jengou, dřevěnou věží s úkoly, se vše teprve rozjíždí, Hříšná jenga už vyžaduje, abyste byli skutečně dobrými přáteli. Variací na klasickou hru je také Kamapoker, který vás může k lecčemu inspirovat. 

Hru Party Time 18+ si může užít až dvanáct hráčů. Podobně jako v populární hře Párty alias se hráči rozdělí do týmů a plní úkoly, mezi které patří hádání pojmů na základě spoluhráčovy pantomimy, slovního popisu nebo modelování z modelíny. Jak si ale nejspíš dovedete představit, hra nevyžaduje modelovat zrovna „autíčko“ – obsahuje spíše peprnější zadání. A sem tam se při hraní Party Time 18+ navíc může stát, že přijdete o fant.

A pokud chcete na svojí párty zabrousit hluboko do vod, kde se někteří plavčíci červenají, sáhněte po vědomostní-kvízové párty hře Sexpert. Ta je vhodná až pro šest hráčů, a kromě toho, že je zaručeně pobaví, pravděpodobně jim vyvrátí i řadu mýtů, které mezi lidmi o sexu panují. 

S párty hrami pro dospělé neplatí „kdo si hraje, nezlobí.“ Občas je totiž trocha toho zlobení nejenom potřebná, ale především zábavná. A noc je ještě mladá!

Komerční prezentace

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
16. 12. 2015 IVANKA294 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Maximální fixace a dlouhotrvající objem!

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 09. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

10. 12. 2016 Horoskop Panna

Situaci, kterou se snažíš vyřešit, komplikuje mnoho nešťastných náhod, nic se ti nedaří zrealizovat ani dokončit. Vez... Celý horoskop

Karta dne

Poustevníik
Ve tvém současném stavu bude zapotřebí zvážit všechny možnosti, neukvapuj se v žádném rozhodnutí a dovol si na chvíli poodstoupit stranou, abys mohla případné nedostat...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Módní policie

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist