Femina.cz » Magazín » Zábava » Kde jsou párty hry, tam nevázne zábava

Kde jsou párty hry, tam nevázne zábava

Kde jsou párty hry, tam nevázne zábava

Magazín: Zábava | Komerční prezentace | vydáno 14. 12. 2015

Možná vás to překvapí, ale alkohol a stolní hry jsou ve skutečnosti docela dobří kamarádi. On by se tedy alkohol rád kamarádil s každým, ale třeba s řízením to opravdu nejde. Pokud vám už ale bylo osmnáct, večer už řídit neplánujete a chystáte se na mejdan, možná byste se měli zamyslet, jestli si do batohu nepřibalit nějakou hru, která zábavu řádně rozproudí.

Pravidelné „na jedno“ zvládne osvěžit Pivní hra, designovaná přímo pro hraní v restauračních zařízeních. Ve stylovém balení, připomínajícím velkou plechovku, Pivní hra nabízí hned šest miniher – prověří jak vědomosti svých hráčů o pivu a všem ostatním, tak i jejich ochotu plnit tu více, tu méně ztřeštěné úkoly nebo dovednosti v karetních hrách. Často je navíc potřeba něčeho se napít, a tak by si snad hostinský ani nemusel stěžovat.

Série her Na ex! pak vycepuje vaše játra více než dostatečně – pokud si však chcete hlavně zahrát, nic vám nebrání pomáhat si nealkoholickými nápoji. Hra v lahvi nabízí 25 převážně karetních her, Soudek na ex! naopak přináší variace na známé sporty přímo na váš stůl. A když už je nejhůře a pravidla jsou zkrátka příliš složitá, pořád tu je Člověče na ex!, Ruleta na ex! nebo Šipky, jak jinak, než na ex!

S některými hrami si můžete párty i pořádně opepřit. Zatímco s Párty jengou, dřevěnou věží s úkoly, se vše teprve rozjíždí, Hříšná jenga už vyžaduje, abyste byli skutečně dobrými přáteli. Variací na klasickou hru je také Kamapoker, který vás může k lecčemu inspirovat. 

Hru Party Time 18+ si může užít až dvanáct hráčů. Podobně jako v populární hře Párty alias se hráči rozdělí do týmů a plní úkoly, mezi které patří hádání pojmů na základě spoluhráčovy pantomimy, slovního popisu nebo modelování z modelíny. Jak si ale nejspíš dovedete představit, hra nevyžaduje modelovat zrovna „autíčko“ – obsahuje spíše peprnější zadání. A sem tam se při hraní Party Time 18+ navíc může stát, že přijdete o fant.

A pokud chcete na svojí párty zabrousit hluboko do vod, kde se někteří plavčíci červenají, sáhněte po vědomostní-kvízové párty hře Sexpert. Ta je vhodná až pro šest hráčů, a kromě toho, že je zaručeně pobaví, pravděpodobně jim vyvrátí i řadu mýtů, které mezi lidmi o sexu panují. 

S párty hrami pro dospělé neplatí „kdo si hraje, nezlobí.“ Občas je totiž trocha toho zlobení nejenom potřebná, ale především zábavná. A noc je ještě mladá!

Komerční prezentace

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
16. 12. 2015 IVANKA294 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Zahalte se do opojné vůně!

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

21. 02. 2017 Horoskop Rak

Nenuť se do nudných domácích prací, práce by ti nešla od ruky. Navíc bys stále něco hledala a ztrácela, takže bys měl... Celý horoskop

Karta dne

Čtyři hole
Projekt, na kterém jsi pracovala, dosáhne úspěchu a nejen to, radostné dny můžeš očekávat také v dalších oblastech tvého života. Mír i harmonii jsi již vybudovala a te...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist