Femina.cz » Magazín » Zábava » Jak se staví sen: Tři chlapi v chalupě

Jak se staví sen: Tři chlapi v chalupě

Jak se staví sen: Tři chlapi v chalupě

Magazín: Zábava | autor: Petra Martišková | vydáno 06. 06. 2011

Štáb i všichni řemeslníci z pořadu: Jak se staví sen se tentokrát vypravili k panu Kadeřábkovi, který díky nehodě na motorce přišel o nohu. Jeho syn šel, bohužel, v jeho šlépějích a motorka mu také velmi podlomila zdraví. Podle pana Kadeřábka se s tím však dosud příliš nevyrovnal a on by byl rád, kdyby třeba pomocí nového podkrovního bydlení koukal na svět veseleji. A to už je slovo, na které tým designérů ve složení Tomáš Marx a David Machač slyší.

Tyto dva designéry mám docela ráda, jejich přestavby mi přijdou šité skutečně na míru. Takže jsem byla zvědavá i na tu poslední. A že je čekal pořádný kus práce. Bydlení chlapů Kadeřábkových připomínalo spíše neútulnou chalupu, než místo, kde si po dlouhém dni odpočinou, načerpají síly a budou si užívat života. Jak sám trefně podotknul pan Kadeřábek, v podkroví se zastavil čas. Jen těžko se mi chce věřit, že takto dnes lidé ještě žijí a je jedno, že jde o samé mužské, i ti přeci mohou bydlet hezky. Neumím si představit, že by si do takového pokoje přivedli kluci přítelkyni.

Designéři nelenili a chytili práci za pačesy. No, v tom stavu v jakém byl dům jim ani nic jiného nezbývalo. Práce na ně totiž čekala celá hromada: bourání, posouvání příček, nová elektroinstalace, rovnání podlahy… Zvládnout to za jeden víkend mi přišlo téměř nemožné.

Ovšem už jsem si zvykla, že tým z tohoto pořadu dělá nemožné na počkání a zázraky do tří dnů. Přestavba se stihla, jak jinak než včas. A myslím, že pro chlapa motorkáře je naprosto úžasná. Motorky na stěně, na místo normálního stolu, motor se sklem, pohodlná sedačka, velký prostor na ukládání věcí v obývací stěně. Ale zrovna ta mě příliš nenadchla. Přišla mi moc velká a jednolitá, zbytečně zabírající velmi výrazný prostor v místnosti, která sama o sobě je díky podkroví malá.

Ložnice se vydařila podstatně lépe. Zelená barva na stěnách mě přímo uchvátila, v kombinaci se zajímavou tapetou a osvětlenými nikami vypadal pokoj fantasticky a hlavně reprezentativně. Velká postel přímo vybízela k pohodlnému poležení. A pracovní kout ve světlé barvě s velkým stolem? Ten také neměl chybu.

Zaujala mě mimo jiné také návštěva obchodu s postelemi a francouzskými doplňky, kde byly k vidění opravdu luxusní kovové postele. Mně osobně se moc líbí, ale ještě jsem nesebrala odvahu je nějak zapasovat do interiéru. Myslím, že jim sluší hodně velký prostor a potřebují také náležité doplňky. To postele dřevěné jsou na začlenění do ložnic mnohem jednodušší. Takže u nás zatím vede dřevo, co u vás?

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
13. 02. 2012 Daniela76 Proměna (reakcí: 0)
08. 02. 2012 magic11 :-) (reakcí: 0)
23. 06. 2011 maruskaji Jak se staví sen: Tři chlapi v chalupě (reakcí: 1)
18. 06. 2011 sportinka1 supéér (reakcí: 0)
07. 06. 2011 Viky17 Jak se staví sen (reakcí: 0)
06. 06. 2011 niki1510 stolík (reakcí: 0)
06. 06. 2011 Grei proměna (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

Prada Infusion D´Iris Eau de Parfum Absolue - EDP

Prada Infusion D´Iris Eau de Parfum Absolue - EDP

Orientálně-květinová vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 24. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

24. 01. 2017 Horoskop Beran

Neočekávej, že se něco zásadního změní ve vztahu s partnerem, pokud chceš změnu, zamysli se, proč se na tebe valí jed... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Teď je zapotřebí, abys byla objektivní a nedovolila své mysli, aby tě ovládl strach či pochybnosti. Zapoj zdravý selský rozum a rozhoduj se bez negativních emocí. Bude...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, láska i módní přešla...

Taky ti připadá, že to všechno nějak moc letí? Leckdo ještě ani nestihl odstrojit vánoční stromeček a už nám startuje...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist