Femina.cz » Magazín » Zábava » Jak se staví sen: Tři chlapi v chalupě

Jak se staví sen: Tři chlapi v chalupě

Jak se staví sen: Tři chlapi v chalupě

Magazín: Zábava | autor: Petra Martišková | vydáno 06. 06. 2011

Štáb i všichni řemeslníci z pořadu: Jak se staví sen se tentokrát vypravili k panu Kadeřábkovi, který díky nehodě na motorce přišel o nohu. Jeho syn šel, bohužel, v jeho šlépějích a motorka mu také velmi podlomila zdraví. Podle pana Kadeřábka se s tím však dosud příliš nevyrovnal a on by byl rád, kdyby třeba pomocí nového podkrovního bydlení koukal na svět veseleji. A to už je slovo, na které tým designérů ve složení Tomáš Marx a David Machač slyší.

Tyto dva designéry mám docela ráda, jejich přestavby mi přijdou šité skutečně na míru. Takže jsem byla zvědavá i na tu poslední. A že je čekal pořádný kus práce. Bydlení chlapů Kadeřábkových připomínalo spíše neútulnou chalupu, než místo, kde si po dlouhém dni odpočinou, načerpají síly a budou si užívat života. Jak sám trefně podotknul pan Kadeřábek, v podkroví se zastavil čas. Jen těžko se mi chce věřit, že takto dnes lidé ještě žijí a je jedno, že jde o samé mužské, i ti přeci mohou bydlet hezky. Neumím si představit, že by si do takového pokoje přivedli kluci přítelkyni.

Designéři nelenili a chytili práci za pačesy. No, v tom stavu v jakém byl dům jim ani nic jiného nezbývalo. Práce na ně totiž čekala celá hromada: bourání, posouvání příček, nová elektroinstalace, rovnání podlahy… Zvládnout to za jeden víkend mi přišlo téměř nemožné.

Ovšem už jsem si zvykla, že tým z tohoto pořadu dělá nemožné na počkání a zázraky do tří dnů. Přestavba se stihla, jak jinak než včas. A myslím, že pro chlapa motorkáře je naprosto úžasná. Motorky na stěně, na místo normálního stolu, motor se sklem, pohodlná sedačka, velký prostor na ukládání věcí v obývací stěně. Ale zrovna ta mě příliš nenadchla. Přišla mi moc velká a jednolitá, zbytečně zabírající velmi výrazný prostor v místnosti, která sama o sobě je díky podkroví malá.

Ložnice se vydařila podstatně lépe. Zelená barva na stěnách mě přímo uchvátila, v kombinaci se zajímavou tapetou a osvětlenými nikami vypadal pokoj fantasticky a hlavně reprezentativně. Velká postel přímo vybízela k pohodlnému poležení. A pracovní kout ve světlé barvě s velkým stolem? Ten také neměl chybu.

Zaujala mě mimo jiné také návštěva obchodu s postelemi a francouzskými doplňky, kde byly k vidění opravdu luxusní kovové postele. Mně osobně se moc líbí, ale ještě jsem nesebrala odvahu je nějak zapasovat do interiéru. Myslím, že jim sluší hodně velký prostor a potřebují také náležité doplňky. To postele dřevěné jsou na začlenění do ložnic mnohem jednodušší. Takže u nás zatím vede dřevo, co u vás?

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
13. 02. 2012 Daniela76 Proměna (reakcí: 0)
08. 02. 2012 magic11 :-) (reakcí: 0)
23. 06. 2011 maruskaji Jak se staví sen: Tři chlapi v chalupě (reakcí: 1)
18. 06. 2011 sportinka1 supéér (reakcí: 0)
07. 06. 2011 Viky17 Jak se staví sen (reakcí: 0)
06. 06. 2011 niki1510 stolík (reakcí: 0)
06. 06. 2011 Grei proměna (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

30. 03. 2017 Horoskop Ryby

Dnes tě to bude táhnout do přírody. Udělej si příjemnou procházku, načerpáš sílu na další dny. Užívej si první sluneč... Celý horoskop

Karta dne

Císařovna
Jsi připravená na to, abys mohla výrazně zlepšit svůj dosavadní život, může se stát mnohem lepším a veselejším. Neboj se přijmout nabídku od své kamarádky či nadřízené...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist