Femina.cz » Magazín » Zábava » Ivan Trojan relaxuje s dětmi

Ivan Trojan relaxuje s dětmi

Ivan Trojan relaxuje s dětmi

Magazín: Zábava | autor: Korzo | vydáno 18. 04. 2008

Je už nositelem čtyř Českých lvů za herecké filmové výkony, ale bere velmi vážně i své divadelní role.


Ivan Trojan to dokázal nyní, kdy získal nejen Cenu Thálie za roli Oblomova, kterého ztvárnil v Dejvickém divadle, ale i televizní cenu TýTý.

Vedle nedávného filmu Václav zazářil i v novém českém snímku režiséra Petra Zelenky Karamazovi. Odehrává se v netradičním prostoru oceláren, v němž uvádí skupina herců Dejvického divadla jevištní adaptaci Dostojevského hry Bratři Karamazovi.

"Je pravda, že za poslední rok a půl jsem natočil tři velmi rozdílné postavy," potvrzuje Ivan Trojan. "Začalo to filmem Medvídek, pak přišel Václav a nyní Karamazovi. Starý Karamazov, kterého hraji, je zhýralec, prostopášník, nevyzpytatelný talent, jak využít všechno pro sebe. Takže pro mne ztvárnit takového hráče s velmi rozmanitým charakterem je nádherná příležitost. Mám ho už dost prokouknutého, vždyť ho hraji už osm let."

Film Karamazovi se natáčel v Železárnách Hrádek, kde na alternativním festivalu v netradičním prostoru oceláren uvádějí herci své představení.
"Pochopitelně je ocelárna a jeviště velký rozdíl. Moc jsme se s tím trápili. Najednou se nám zdálo, že se ta naše slova v tom velkém černém prostoru ztrácejí, ale pak jsme pochopili, že v těch emocích musíme být stejně silní jako na jevišti," vysvětluje herec. "Při vzpomínce na loňské letní natáčení se mi vybaví špína, sajrajt ve vzduchu, děsné horko od slunce a světel i z kostýmů. Dlouhé směny, protože jsme měli málo pracovních dnů. Bylo to mile obtížné natáčení."

Ivan Trojan je v poslední době velmi vytížený a jeho role jsou hodně komplikované. Není divu, že už měl také kritické chvíle, kdy se mu zdálo, že nemůže dál. Zvlášť po roli filmového Václava. Ale zná způsob, jak se vzchopit a od svých náročných postav se odreagovat.
"Mám recept. Sport a především děti," usmívá se otec dvou synů, které má s Herečkou Klárou Trojanovou - Pollertovou. "Jak mám jen trochu času, tak se věnuji dětem, protože ty nevnímají, co hraji. A já na své role zapomenu a hned se mi udělá dobře."

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
27. 01. 2013 krockovapavla :) (reakcí: 0)
26. 06. 2011 sotek Trojan (reakcí: 0)
20. 04. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Fenjal Krémový deodorant roll-on pro citlivou pokožku Sensitive 48H

Fenjal Krémový deodorant roll-on pro citlivou pokožku Sensitive 48H

Snižuje podráždění pokožky...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 16. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

17. 01. 2017 Horoskop Kozoroh

Dnes se rozhodneš změnit svůj život od základu. Než se však pustíš do těch radikálních změn, raději si o tom promluv ... Celý horoskop

Karta dne

Kolo štěstí
Důvěřuj v přirozený běh života, jedno náročné období je u konce, možná ještě necítíš úlevu a stále jsi ve vleku smutných událostí, ale věř, že zlepšení již přichází. Z...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist