Femina.cz » Magazín » Zábava » Ivan Trojan relaxuje s dětmi

Ivan Trojan relaxuje s dětmi

Ivan Trojan relaxuje s dětmi

Magazín: Zábava | autor: Korzo | vydáno 18. 04. 2008

Je už nositelem čtyř Českých lvů za herecké filmové výkony, ale bere velmi vážně i své divadelní role.


Ivan Trojan to dokázal nyní, kdy získal nejen Cenu Thálie za roli Oblomova, kterého ztvárnil v Dejvickém divadle, ale i televizní cenu TýTý.

Vedle nedávného filmu Václav zazářil i v novém českém snímku režiséra Petra Zelenky Karamazovi. Odehrává se v netradičním prostoru oceláren, v němž uvádí skupina herců Dejvického divadla jevištní adaptaci Dostojevského hry Bratři Karamazovi.

"Je pravda, že za poslední rok a půl jsem natočil tři velmi rozdílné postavy," potvrzuje Ivan Trojan. "Začalo to filmem Medvídek, pak přišel Václav a nyní Karamazovi. Starý Karamazov, kterého hraji, je zhýralec, prostopášník, nevyzpytatelný talent, jak využít všechno pro sebe. Takže pro mne ztvárnit takového hráče s velmi rozmanitým charakterem je nádherná příležitost. Mám ho už dost prokouknutého, vždyť ho hraji už osm let."

Film Karamazovi se natáčel v Železárnách Hrádek, kde na alternativním festivalu v netradičním prostoru oceláren uvádějí herci své představení.
"Pochopitelně je ocelárna a jeviště velký rozdíl. Moc jsme se s tím trápili. Najednou se nám zdálo, že se ta naše slova v tom velkém černém prostoru ztrácejí, ale pak jsme pochopili, že v těch emocích musíme být stejně silní jako na jevišti," vysvětluje herec. "Při vzpomínce na loňské letní natáčení se mi vybaví špína, sajrajt ve vzduchu, děsné horko od slunce a světel i z kostýmů. Dlouhé směny, protože jsme měli málo pracovních dnů. Bylo to mile obtížné natáčení."

Ivan Trojan je v poslední době velmi vytížený a jeho role jsou hodně komplikované. Není divu, že už měl také kritické chvíle, kdy se mu zdálo, že nemůže dál. Zvlášť po roli filmového Václava. Ale zná způsob, jak se vzchopit a od svých náročných postav se odreagovat.
"Mám recept. Sport a především děti," usmívá se otec dvou synů, které má s Herečkou Klárou Trojanovou - Pollertovou. "Jak mám jen trochu času, tak se věnuji dětem, protože ty nevnímají, co hraji. A já na své role zapomenu a hned se mi udělá dobře."

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
27. 01. 2013 krockovapavla :) (reakcí: 0)
26. 06. 2011 sotek Trojan (reakcí: 0)
20. 04. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream je vyživující, hydratační a regenerační pleťový krém vyrobený ze Shea neboli Karité másla.

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 27. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

28. 10. 2016 Horoskop Býk

Volný den si užij především s rodinou, která má poslední dobou pocit, že je zanedbáváš. Vydejte se na výlet, společně... Celý horoskop

Karta dne

Paže mečů
Informace, kterou obdržíš, v tobě probudí mnoho zmatku a nejistoty. Na zprávu jsi čekala velmi dlouho a počítala jsi se zcela jinou odpovědí. Sdělí ti ji muž, který bu...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist