Femina.cz » Magazín » Zábava » Horoskopy podle tarotu: Přichází nová práce, láska i peníze

Horoskopy podle tarotu: Přichází nová práce, láska i peníze

Horoskopy podle tarotu: Přichází nová práce, láska i peníze

Magazín: Zábava | autor: Sára | vydáno 16. 01. 2017

Kdo se může těšit na nabídku nové práce nebo zvýšení platu? Komu se bude dařit v lásce a kdo si na toho svého prince na bílém koni ještě bude muset počkat? Podívej se, jak je na tom v novém týdnu tvé znamení. Přinášíme ti nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21.3. - 20.4.)

S velkou pravděpodobností jsi ještě zcela neukončila svoji minulost, ať již bývalé lásky, neshody v rodině nebo v práci. Rozhodně si nic nevyčítej, pocit, že za nic nestojíš, není na místě. Nezapomínej, že vše je správně načasované a nemá smysl spěchat. Dopřej si dostatek času a měj se ráda, to, co jsi nestihla, zvládneš během roku.

Býk (21.4. - 21.5.)

Nemrač se, ranní budíček ti způsobí jemnou vrásku na čele a to jen proto, že se ti prostě nebude chtít vstávat z postele. Nakonec zjistíš, že máš před sebou skvělé dny, naplněné radostí, láskou a pohodou. Pokud tě přátelé pozvou na oslavu, rozhodně neodmítej, budeš se skvěle bavit a nezadaná může potkat novou lásku.

Blíženci (22.5. - 22.6.)

Problémy, které ti v minulosti nedaly spát, se zdárně posunou vpřed. Je jedno, jestli tě trápí zdraví nebo vztahy, můžeš se těšit na harmonii a úspěšné vyléčení. Neházej flintu do žita ani v případě, že tě trápí neshody s muži, přijde k tobě nečekaná nabídka, která dořeší veškeré trable. Nespěchej a vytrvej, řešení je na cestě!

Rak (22.6. - 22.7.)

Konečně se ti podaří jednou provždy odpoutat od situace, která ti ubírala mnoho energie. Je to pryč, začni se radovat, ať tě již trápilo cokoliv a chvílemi jsi ztrácela naději, tvá chvíle je tady. Nezáleží, jak náročný problém jsi řešila, teď se můžeš zhluboka nadechnout a vychutnat si vítězství.

Lev (23.7. - 22.8.)

Nové začátky jsou tady jen pro tebe. Vykroč vstříc novému dobrodružství, rozhodně se ti bude líbit. Pokud začínáš nový vztah, vypadá to velmi slibně a nadějně. Z počátku budeš nedůvěřivá, ale přítel ti v pravou chvíli dokáže, že se na něj můžeš spolehnout. Nezaměstnaná, také na tebe čeká nová práce nebo dobrý přivýdělek.

Panna (23.8. - 22.9.)

Hojnost na tebe čeká nejen v osobním, ale také v pracovním životě, pokud přemýšlíš, že požádáš šéfa o vyšší plat, rozhodně to udělej, budeš úspěšná. Dobře se ti povede také při komunikaci s muži, tam dokážeš téměř nemožné. Urovnáš nejen spory, které nebyly možné dokončit, ale také zharmonizuješ svůj osobní život s partnerem.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Začni tvořit a neboj se toho! Máš dostatek energie i síly získat vše, oč jsi delší dobu usilovala. Neboj se toho, můžeme ti slíbit, že budeš úspěšná. Pokud na tebe čeká nepříjemné soudní či úřední jednání, také tady získáš vše potřebné a spor či konflikt se zdárně dořeší. Jsi nezadaná? Vyraz mezi lidi, čeká tam na tebe nová láska.

Štír (24.10. - 22.11.)

Přemýšlíš, jak se rozhodnout a pokračovat dál, máš strach, že tvoje volba nebude správná a jsi z toho nervózní? Máme pro tebe skvělou zprávu, cokoliv se rozhodneš v těchto dnech zrealizovat, bude mít úspěch nejen teď, ale také v budoucnosti. Neboj se a začni jednat, štěstí stojí při tvém boku.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Možnosti, které jsi zvažovala nejen ve vztazích s muži, budou klíčovým heslem pro tvé dny. Zjistíš, že jisté věci ti již neslouží, a proto se rozhodneš pro radikální řešení. Samozřejmě ani na chvíli nezaváháš, že je něco špatně, s naprosto jasnou hlavou ukončíš nefunkční vztah, přátelství nebo také práci. To, že se ti bude dařit, je jisté.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Změny, které o sobě dlouho nedávaly vědět, jsou tady. Tvůj život dostane zcela nový směr i začátek. Z počátku můžeš být překvapená rychlostí, s jakou se ukončí jedna životní etapa a začne zcela nová. Nemusíš se bát, všechno se děje pro tvůj nejvyšší prospěch, vydechni si a přijímej dary, které k tobě začínají přicházet.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Malé zklamání v oblasti financí ti trošku pokazí náladu, ale když se nenecháš unést emocemi a budeš nad věcí, můžeme ti slíbit, že také k tobě přijde zlepšení. Stačí, když se podíváš znovu na to, co jde změnit a co naopak ne. Malá inventura ti pomůže odstranit překážky a díky tomu přijde zcela nová možnost, jak své finance vylepšit.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Změna, na kterou jsi tak dlouho čekala, je tady, přesto ti chvíli potrvá, než tomu uvěříš a zbavíš se stresu. Rozhodně na tebe čekají příznivé dny a události budou úspěšně navazovat v harmonickém cyklu. Můžeš se zhluboka nadechnout a začít měnit svůj život podle svých představ, dostaneš to, po čem tak dlouho toužíš a ještě něco navrch.

Foto zdroj: Shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
16. 01. 2017 sumka55 horoskop (reakcí: 0)
16. 01. 2017 Bobina1 - (reakcí: 1)
16. 01. 2017 IVANKA294 ... (reakcí: 0)
16. 01. 2017 pepina . (reakcí: 0)
16. 01. 2017 lucik21 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

25. 03. 2017 Horoskop Střelec

Pokud tě trápí neshody s maminkou, tchýní, dcerou nebo kamarádkou, máš velkou příležitost urovnat veškeré spory se že... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Někdo ve tvém okolí ti v pravý čas podá pomocnou ruku, stačí ji přijmout a dovolit, aby tě zachránil od strachu a pocitů viny. Blíží se k tobě nová láska nebo probuzen...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist