Femina.cz » Magazín » Zábava » Horoskopy podle tarotu: Přichází finance, úspěch i láska

Horoskopy podle tarotu: Přichází finance, úspěch i láska

Horoskopy podle tarotu: Přichází finance, úspěch i láska

Magazín: Zábava | autor: Sára | vydáno 23. 01. 2017

Energie, které nastartují nový týden, budou velmi intenzivně ovlivňovat životy mnohých z nás. Pozor si dej na ukvapená rozhodnutí, ať již v osobním či pracovním životě. Později bys mohla velmi litovat, vydrž a nechej si čas na rozmyšlenou. A jak na tom bude tento týden tvé znamení? Přečti si naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21.3. - 20.4.)

Z nevysvětlitelného důvodu se budeš neustále s někým srovnávat, myšlenky nebudou nic moc. Zaměř se na to hezké a negativního si nevšímej, zbytečným přemýšlením jen ztrácíš energii a čas. Nemusíš být stejná jako ostatní, každý je originál a ty jsi dokonalá již teď.

Býk (21.4. - 21.5.)

Problém, který jsi v několika dnech nedořešila, ti pořádně zamotá hlavu, drž si nadhled a ještě jednou zvaž všechna pro a proti. Udělej si pomyslnou inventuru v hlavě a zaměř se na jasný cíl. Pokud přemýšlíš nad jakoukoliv změnou v osobním či pracovním životě, buď obezřetná a nerozhoduj se na základě negativních emocí.

Blíženci (22.5. - 22.6.)

Problém, který jsi nedávno řešila, bude vyžadovat jasné rozhodnutí. Až se ti podaří odpoutat od všeho nefunkčního, získáš zpět ztracenou rovnováhu. Nezabývej se myšlenkou, proč jsi to neudělala již dávno a vychutnávej znovu nabytý pocit svobody i harmonie.

Rak (22.6. - 22.7.)

Dávný přítel ti zcela nečekaně vstoupí do života a nebude k tobě upřímný. Pokud jsi zadaná, dej si pozor, nemyslí to s tebou upřímně a také on není volný, jak tvrdí. Chvilkové vzplanutí a touha po něčem novém by ti ze života udělaly jedno velké peklo a nakonec bys zůstala sama.

Lev (23.7. - 22.8.)

Změna, na kterou jsi tak dlouho čekala, je konečně tady, všechno, co jsi pro ni udělala, je správné a teď se můžeš začít radovat z úspěchu. Začnou se ti plnit i ty nejtajnější sny a přání, zcela zásadně se změní tvůj život a tvé nadšení a radost nebudou brát konce.

Panna (23.8. - 22.9.)

Trápily tě finance? Již nemusí, hojnost k tobě právě přichází, pokud jsi snad na chvíli ztrácela naději, že se z problémů již nedostaneš, začni se radovat. Dařit se ti bude nejen ve hmotných záležitostech, ale také při jednáních s muži. Pokud jsi snad nezadaná, můžeš potkat skvělého chlapa do života a věř, že o legraci nouze nebude.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Pocit, že jsi na všechno sama, v tobě na chvíli probudí nostalgii, smutek a víru, že se to již nezmění. Nenechej se ovládnout zrádnou myslí a využij tento čas k nalezení své vnitřní pravdy. Samota ti pomůže udělat tlustou čáru za minulostí a ty si nakonec uvědomíš, jak krásný a dokonalý je tvůj život.

Štír (24.10. - 22.11.)

Jakmile zjistíš, že situace, která tě trápila, je u konce, probudíš v sobě dostatek síly, aby tvůj život opět dostal správný směr. Bez problémů si naplánuješ další kroky a okamžitě se pustíš do realizace svých snů. Můžeš si být jistá, že budeš úspěšná, jdeš správným směrem!

Střelec (23.11. - 21.12.)

Pocit, že se ti nedaří, bude tak intenzivní, že se rozhodneš změnit svůj život hezky od podlahy. Dobře děláš, díky tomu uvolníš místo pro novou energii a konečně se začneš intenzivně zaobírat svými sny a myšlenkou, jak je zrealizovat. Zkus hodně chodit do přírody nebo začni cvičit jógu, inspirace, jak vše zrealizovat, k tobě přijde velmi rychle.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Všechno, co sis vysnila, najednou splaskne jako bublina, což vůbec není špatně, naopak ty totiž zjistíš, že tvé cíle byly příliš složité a nejasné na to, aby se daly zrealizovat. Díky tomu dostaneš nový nápad a všechno již půjde podle tvých představ. To, co se zdálo nemožné, dostane jasný směr i cíl, těš se na úspěch ve vztazích i práci.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Dávná situace v tobě probudí velký pocit viny. Netrap se, to, co se stalo, již zpět vrátit nejde, když všechno přijmeš a propustíš, uděláš pro svůj další život mnoho dobrého. Vztahy, které již dlouho nefungovaly, skončí a na tebe čeká zcela nový a lepší život. Víc jsi udělat nemohla, nadechni se a vychutnej nový pocit svobody.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Všechno máš jen ve svých rukou, využij tyto příznivé dny k získání toho, oč tak dlouho usiluješ. Můžeš se těšit na příjemné dny plné lásky, úspěchu a radosti. To, co si umaneš, velmi rychle také zrealizuješ. Pokud čekáš na zprávy ohledně své práce, budeš nadšená, vše ti vychází tak, jak sis naplánovala.

Foto zdroj: Shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
23. 01. 2017 lucik21 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

25. 03. 2017 Horoskop Střelec

Pokud tě trápí neshody s maminkou, tchýní, dcerou nebo kamarádkou, máš velkou příležitost urovnat veškeré spory se že... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Někdo ve tvém okolí ti v pravý čas podá pomocnou ruku, stačí ji přijmout a dovolit, aby tě zachránil od strachu a pocitů viny. Blíží se k tobě nová láska nebo probuzen...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist