Femina.cz » Magazín » Zábava » Horoskopy podle tarotu: Nový týden přináší harmonii a zklidnění

Horoskopy podle tarotu: Nový týden přináší harmonii a zklidnění

Horoskopy podle tarotu: Nový týden přináší harmonii a zklidnění

Magazín: Zábava | autor: Sára | vydáno 09. 01. 2017

Nový týden je tady a s ním nové šance, začátky a sny. Přináší ti nejen šanci uzdravit vztahy, ale také začít zcela jiný život. Kdo se nemusí bát změn a kdo by se měl raději držet zpátky? Ke komu přichází láska a kdo si bude muset ještě počkat? To se dozvíš v našich nových horoskopech.

Beran (21.3. - 20.4.) 

Nespěchej! Ať již řešíš cokoliv, dopřej si dostatek času, touha ukončit jistou záležitost okamžitě by ti přinesla jen zklamání. Když vydržíš v klidu na správnou příležitost, výsledek tě velmi příjemně překvapí. Zejména v oblasti financí a zdraví přijde velmi výrazné zlepšení.

Býk (21.4. - 21.5.)

Tvoř! Pokud máš touhu cokoliv změnit, vylepšit nebo ukončit, můžeš s klidem začít. Jsi totiž tvůrcem vlastního života a s jasnou představou a vizí dokážeš nemožné. Pokud tě trápí vztahy, ať již ve tvém osobním životě nebo pracovním, nalezneš řešení a vše dopadne podle tvých představ, výsledek tě ohromí.

Blíženci (22.5. - 22.6.)

Naslouchej intuici! Jsi na vrcholu a tvá intuice tě s naprostou přesností vede tam, kde je potřeba. Jdi vpřed a nedovol ostatním, aby ti bránili ve tvé cestě. Důvěřuj tichému hlásku ve tvém nitru a pokračuj. Získáš to, po čem tak dlouho toužíš, ať již lásku, zdraví či novou práci.

Rak (22.6. - 22.7.)

Nové možnosti! Váháš a nevíš, jaké rozhodnutí ti přinese radost, úspěch a lásku? Vydrž, zatím ještě není vhodná doba činit zásadní rozhodnutí. Pokračuj ve svých plánech a až přijde správný čas, s naprostou přesností budeš vědět, jak se rozhodnout. Přichází k tobě mnoho možností a je na tobě, kterou si vybereš.

Lev (23.7. - 22.8.)

Odpočívej! Neváhej ani na minutu a naplánuj si odpočinek, tvé tělo volá o pomoc a únava ti nedovolí zvládat běžné denní činnosti. Zkus na chvíli zapomenout na stres a spěch, udělej si čas jen sama pro sebe a rozhodni se zvolnit. Věř, že není kam spěchat, naopak díky únavě je tvé tempo mnohem pomalejší.

Panna (23.8. - 22.9.)

Pokračuj! Tvá cesta i směr je správný, pokračuj a nenechej se odradit ostatními. Ať se v tuto chvíli rozhodneš pro jakoukoliv možnost, neuděláš chybu. S naprostou přesností totiž víš, co ti již neslouží a co ve tvém životě nemá místo. Získáš vše, oč usiluješ a výsledek tě nadchne, ve tvém srdci se rozhoří klid, mír a láska.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Následuj prožitky! To, co právě nyní prožíváš, má hlubší smysl a velký význam pro tvůj další růst a vývoj. Nemusíš se bát, vše, co k tobě právě nyní přichází, je správné. Možná nejsi spokojená s jistou životní etapou, uvědom si, že se tvoří místo pro nové a lepší. Zůstaň v poklidu stranou a dovol věcem, ať se dějí samy, výsledkem budeš nadšená.

Štír (24.10. - 22.11.) 

Odstup stranou! Na chvíli nezasahuj a nechej věci volně plynout, než nastane správný čas k jejich vyřešení. Dopřej si tolik potřebný odpočinek a věnuj péči jen sama sobě. Stačí, když na chvíli vypneš a necháš myšlenky volně plynout, nezabývej se tím, co momentálně nelze změnit Přichází k tobě štěstí, harmonie i láska.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Posiluj sebevědomí! Když se ti něco nepodaří zcela podle tvých představ, neznamená to, že jsi snad horší než ostatní. Naopak tvá snaha se cení a můžeš si být jistá, že výsledek je dostačující. Stačí, když si budeš vědoma svého talentu a přestaneš se bát, jsi totiž dokonalá již tady a teď.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Buď sama sebou! Jen tak dokážeš nemožné, nedovol strachu, aby ti bránil v postupu vpřed. Nemusíš se bát, všechno, do čeho se pustíš, bude mít velký význam také v budoucnosti. Ať již začínáš nový vztah, nastupuješ do nové práce nebo se snažíš zharmonizovat své srdce, buď si jistá, že nalezneš ještě mnohem víc, pokračuj a následuj svou intuici.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Zvažuj možnosti! Pokud váháš a přemýšlíš, že bys přijala nabídku, o které nejsi vnitřně přesvědčená, že je pro tebe správná, nedělej to. Ať již řešíš práci, finance nebo snad přemýšlíš o novém vztahu, buď obezřetná a zvaž, jestli je vše čisté a dobré také pro tebe. Mohlo by se totiž stát, že to, co se jeví jako dobré, ti přinese problémy a starosti.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Zvol harmonii! Přichází k tobě vlna klidu, lásky a harmonie. Všechno, co ti doposud připadalo nemožné, se pomalu ale jistě začíná realizovat. Dokonce není potřeba, abys vyvíjela příliš velkou aktivitu, věci se dějí téměř samy. V klidu odstup stranou a sleduj, jak je vše dokonale zařízeno. Výsledek tě nadchne.

Foto: Shutterstock.com, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
10. 01. 2017 IVANKA294 ... (reakcí: 0)
09. 01. 2017 pepina . (reakcí: 0)
09. 01. 2017 lucik21 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

29. 03. 2017 Horoskop Váhy

Budeš se cítit naprosto báječně. A stejně tak budeš působit i na své okolí. Muži na tobě budou moci oči nechat a ženy... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist