Femina.cz » Magazín » Zábava » Horoskopy podle tarotu: Nový týden přináší harmonii a zklidnění

Horoskopy podle tarotu: Nový týden přináší harmonii a zklidnění

Horoskopy podle tarotu: Nový týden přináší harmonii a zklidnění

Magazín: Zábava | autor: Sára | vydáno 09. 01. 2017

Nový týden je tady a s ním nové šance, začátky a sny. Přináší ti nejen šanci uzdravit vztahy, ale také začít zcela jiný život. Kdo se nemusí bát změn a kdo by se měl raději držet zpátky? Ke komu přichází láska a kdo si bude muset ještě počkat? To se dozvíš v našich nových horoskopech.

Beran (21.3. - 20.4.) 

Nespěchej! Ať již řešíš cokoliv, dopřej si dostatek času, touha ukončit jistou záležitost okamžitě by ti přinesla jen zklamání. Když vydržíš v klidu na správnou příležitost, výsledek tě velmi příjemně překvapí. Zejména v oblasti financí a zdraví přijde velmi výrazné zlepšení.

Býk (21.4. - 21.5.)

Tvoř! Pokud máš touhu cokoliv změnit, vylepšit nebo ukončit, můžeš s klidem začít. Jsi totiž tvůrcem vlastního života a s jasnou představou a vizí dokážeš nemožné. Pokud tě trápí vztahy, ať již ve tvém osobním životě nebo pracovním, nalezneš řešení a vše dopadne podle tvých představ, výsledek tě ohromí.

Blíženci (22.5. - 22.6.)

Naslouchej intuici! Jsi na vrcholu a tvá intuice tě s naprostou přesností vede tam, kde je potřeba. Jdi vpřed a nedovol ostatním, aby ti bránili ve tvé cestě. Důvěřuj tichému hlásku ve tvém nitru a pokračuj. Získáš to, po čem tak dlouho toužíš, ať již lásku, zdraví či novou práci.

Rak (22.6. - 22.7.)

Nové možnosti! Váháš a nevíš, jaké rozhodnutí ti přinese radost, úspěch a lásku? Vydrž, zatím ještě není vhodná doba činit zásadní rozhodnutí. Pokračuj ve svých plánech a až přijde správný čas, s naprostou přesností budeš vědět, jak se rozhodnout. Přichází k tobě mnoho možností a je na tobě, kterou si vybereš.

Lev (23.7. - 22.8.)

Odpočívej! Neváhej ani na minutu a naplánuj si odpočinek, tvé tělo volá o pomoc a únava ti nedovolí zvládat běžné denní činnosti. Zkus na chvíli zapomenout na stres a spěch, udělej si čas jen sama pro sebe a rozhodni se zvolnit. Věř, že není kam spěchat, naopak díky únavě je tvé tempo mnohem pomalejší.

Panna (23.8. - 22.9.)

Pokračuj! Tvá cesta i směr je správný, pokračuj a nenechej se odradit ostatními. Ať se v tuto chvíli rozhodneš pro jakoukoliv možnost, neuděláš chybu. S naprostou přesností totiž víš, co ti již neslouží a co ve tvém životě nemá místo. Získáš vše, oč usiluješ a výsledek tě nadchne, ve tvém srdci se rozhoří klid, mír a láska.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Následuj prožitky! To, co právě nyní prožíváš, má hlubší smysl a velký význam pro tvůj další růst a vývoj. Nemusíš se bát, vše, co k tobě právě nyní přichází, je správné. Možná nejsi spokojená s jistou životní etapou, uvědom si, že se tvoří místo pro nové a lepší. Zůstaň v poklidu stranou a dovol věcem, ať se dějí samy, výsledkem budeš nadšená.

Štír (24.10. - 22.11.) 

Odstup stranou! Na chvíli nezasahuj a nechej věci volně plynout, než nastane správný čas k jejich vyřešení. Dopřej si tolik potřebný odpočinek a věnuj péči jen sama sobě. Stačí, když na chvíli vypneš a necháš myšlenky volně plynout, nezabývej se tím, co momentálně nelze změnit Přichází k tobě štěstí, harmonie i láska.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Posiluj sebevědomí! Když se ti něco nepodaří zcela podle tvých představ, neznamená to, že jsi snad horší než ostatní. Naopak tvá snaha se cení a můžeš si být jistá, že výsledek je dostačující. Stačí, když si budeš vědoma svého talentu a přestaneš se bát, jsi totiž dokonalá již tady a teď.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Buď sama sebou! Jen tak dokážeš nemožné, nedovol strachu, aby ti bránil v postupu vpřed. Nemusíš se bát, všechno, do čeho se pustíš, bude mít velký význam také v budoucnosti. Ať již začínáš nový vztah, nastupuješ do nové práce nebo se snažíš zharmonizovat své srdce, buď si jistá, že nalezneš ještě mnohem víc, pokračuj a následuj svou intuici.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Zvažuj možnosti! Pokud váháš a přemýšlíš, že bys přijala nabídku, o které nejsi vnitřně přesvědčená, že je pro tebe správná, nedělej to. Ať již řešíš práci, finance nebo snad přemýšlíš o novém vztahu, buď obezřetná a zvaž, jestli je vše čisté a dobré také pro tebe. Mohlo by se totiž stát, že to, co se jeví jako dobré, ti přinese problémy a starosti.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Zvol harmonii! Přichází k tobě vlna klidu, lásky a harmonie. Všechno, co ti doposud připadalo nemožné, se pomalu ale jistě začíná realizovat. Dokonce není potřeba, abys vyvíjela příliš velkou aktivitu, věci se dějí téměř samy. V klidu odstup stranou a sleduj, jak je vše dokonale zařízeno. Výsledek tě nadchne.

Foto: Shutterstock.com, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
10. 01. 2017 IVANKA294 ... (reakcí: 0)
09. 01. 2017 pepina . (reakcí: 0)
09. 01. 2017 lucik21 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

25. 02. 2017 Horoskop Ryby

Dnes se nenech zatáhnout do malicherných sporů, zbytečně bys tím někomu nahrála na smeč. Drž se raději stranou.  Celý horoskop

Karta dne

Osm pohárů
Dnes máš skvělou příležitost odpoutat se od všeho starého, co ti již neslouží a pouze tě omezuje. Čeho se to může týkat? Vztahy, které dávno přetrvávají spíš jen ze zv...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist