Femina.cz » Magazín » Zábava » Horoskopy podle tarotových karet: Očekávej náročný týden se skvělými výsledky

Horoskopy podle tarotových karet: Očekávej náročný týden se skvělými výsledky

Horoskopy podle tarotových karet: Očekávej náročný týden se skvělými výsledky

Magazín: Zábava | autor: Sára | vydáno 06. 03. 2017

Co tě čeká tento týden podle tarotových karet? Bude se ti dařit v lásce, nebo spíš v kariéře? Jedno víme jistě - nezalekni se drobných překážek a začni realizovat vše, oč jsi v minulosti usilovala, budeš úspěšná.

Beran (21.3. - 20.4.)

Drobné překážky se ti podaří hravě zvládnout a pak se již rozjedeš ve svém tempu bez větších výkyvů či změn. Pokud se chystáš na zkoušku, nepodceňuj přípravu, trošku se u ní zapotíš. Důležité je, abys dokončila vše, co máš rozdělané a nic neodkládala na příznivější dobu, ta je zrovna teď.

Býk (21.4. - 21.5.)

Na co sáhneš, to se ti podaří, vůbec nezáleží na tom, jaká atmosféra je kolem tebe, ty jsi zkrátka a dobře naladěná na pozitivní vlnu a nikdo ti tvé skvělé rozpoložení nevezme. Pokud potřebuješ dořešit jistou vztahovou záležitost, jdi do toho a neboj se, všechno dopadne skvěle.

Blíženci (22.5. - 22.6.)

Zbytečně se nestresuj, začni si více důvěřovat, není dobré, když se podceňuješ! Zkus se sama sebe zeptat, čeho se vlastně bojíš, proč máš strach se prosadit v práci nebo doma? Zpříma se svému strachu postav a začni jednat, zjistíš, že všechno na sebe krásně navazuje a v klidu vyřešíš vše potřebné.

Rak (22.6. - 22.7.)

Obrň se trpělivostí a nenechej se ovlivnit ostatními. Z nějakého důvodu budeš potkávat hodně negativních lidí, kteří se tě budou nějakým způsobem snažit rozhodit. Stůj si za svým přesvědčením a pokračuj dál, nevšímej si dění kolem tebe a okamžitě jim ukaž hranice. Nenechej si mluvit do svého života a buď svá.

Lev (23.7. - 22.8.)

Hned ráno, než vyrazíš do práce nebo za jinými důležitými úkoly, buď pozitivní a za každou cenu vykouzli úsměv. Buď v klidu a nenechej se rozhodit zprávami, které k tobě dorazí. Nikdy není nic beznadějně ztracené a vše se dá vyřešit. Stačí zachovat klid, nesmíš ztrácet naději, sílu, kterou budeš potřebovat, nalezneš u sebe.

Panna (23.8. - 22.9.)

Můžeš očekávat nové pracovní příležitosti, zejména pokud jsi již delší dobu bez stálého zaměstnaní, tak teď bude vše jinak. Nabídka, která ti přichází do života, ti zcela změní život, rozhodně ji neodmítej a nepodceňuj se. Všechno bez problémů zvládneš. Očekávej úspěch ve všech oblastech života.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Na cestě k tobě je nová láska, ať již probuzení jiskry ve stávajícím vztahu, nebo k tobě přijde zcela nový partner. Můžeš se těšit na láskyplné dny plné radosti a vášně. Užívej si tyto skvělé energie a sdílej svoji radost také s ostatními, kteří nemají takové štěstí jako ty.

Štír (24.10. - 22.11.)

Skvělé nápady a dobré rozhodnutí v tobě probudí dobrou náladu a odhodlání nakazit také ostatní. V klidu a pohodě zrealizuješ vše, co ti v minulosti nešlo, a ještě budeš mít kolem sebe mnoho užitečných pomocníků. Využij tuto příležitost a pusť se do toho, budeš úspěšná ve všech oblastech, které delší dobu stály.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Zaměř se nejen na práci, ale také na své tělo a zdraví. Pokud nemáš zcela čisté svědomí, co se týká životosprávy a životního stylu, tak nečekej, až přijde problém a začni měnit své staré návyky hned. Změň svůj jídelníček, začni cvičit a nezapomínej také na svůj dobrý pocit a nechej se rozmazlit na kosmetice nebo u kadeřnice.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Neboj se postavit návrhu, který se ti nebude líbit nebo s ním nebudeš vnitřně souhlasit. Je jedno, jestli jde o pracovní nebo osobní záležitost, důležité je, abys nebyla pasivní a nahlas sdělila svůj názor. Nemusíš se trápit pomluvami, které někteří lidé začnou hbitě roznášet, když si budeš stát za svým, později to ocení, máš totiž pravdu.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Máš šanci zbavit se všeho, co ti již delší dobu neslouží a díky čemu se jen trápíš. Přichází k tobě rychlá a prudká změna, která ti tvé rozhodnutí usnadní. Zhluboka dýchej a neboj se, až se otřepeš z počátečního překvapení, uvědomíš si, jak moc se ti ulevilo. Pokud jsi podala výpověď a bojíš, že nenalezneš práci, vydrž, nabídka přijde, ale nebude to hned.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Konečně se ti uleví, prožiješ velmi krásné dny s pocitem štěstí a radosti, že už najednou nemusíš nic zařizovat ani řešit. Vychutnej si tyto skvělé chvíle a pořádně si odpočiň, ať načerpáš chybějící energii. Pokud očekáváš zprávu ohledně financí, bude velmi příznivá, stejně tak nečekaná nabídka, která se neodmítá.

Foto zdroj: Shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

28. 03. 2017 Horoskop Lev

Ve vztahu raději zvolni tempo, netlač na partnera a nebuď urputná v jakékoliv záležitosti, kterou chceš okamžitě vyře... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist