Femina.cz » Magazín » Zábava » Horoskopy podle karet od 9. 6. do 15. 6. 2014

Horoskopy podle karet od 9. 6. do 15. 6. 2014

Horoskopy podle karet od 9. 6. do 15. 6. 2014

Magazín: Zábava | autor: Sára | vydáno 09. 06. 2014

Kouzelný týden milé čtenářky, dnes jsme pro vás připravili netradiční horoskop, ve kterém vám sdělí své poselství mořské bytosti. Moudrost delfínů a víl, je tady jen pro vás, bavte se a vykročte do nového týdne, s úsměvem na rtech.

Beran (21.3. - 20.4.) 

Chybí vám dostatek energie a stále se nemůžete vymanit z vlivu negativních lidí? Zkuste držet „pozitivní dietu,“ nemusíte se bát, nestojí ani korunu, stačí, když se v tomto týdnu vyhnete všem negativním vlivům. Máte velkou šanci zhmotnit své sny, pokud již delší dobu o něco usilujete, vaše přání se vám mohou začít plnit. Jak na to? Zbavte se všeho, co vám již dávno přestalo sloužit, staré nepotřebné věci vyhoďte nebo rozdejte a udělejte tak místo pro nové. Nalaďte se jen na krásné zprávy a pobývejte co nejvíce v přírodě, ať již sami nebo s přáteli. Váš týden může být ve znamení dobrý zpráv a splnění tajných snů.

Býk (21.4. - 21.5.)

Máte pocit, že se vám stále nedaří splnit si svá tajná přání? Možná je to jen proto, že máte zmatek v hlavě. Jak na něj? Stačí, když si ujasníte, co opravdu chcete, začnete vnímat své pocity a vyšlete Vesmíru své jasné přání s poděkováním. Ano, opravdu je to tak snadné. V tomto týdnu dostáváte velký dar v podobě splněných přání. Důležité je, vše dělat s radostí a lehkostí, až své přání vyslovíte, zapomeňte na ně a vyčkávejte, dostanete jasný pokyn, jak pokračovat dál. Pak proměníte své přání do fyzické podoby. Jak k vám přijdou? V podobě nápadů, myšlenek, snů či vizí.

Blíženci (22.5. - 22.6.)

V tomto týdnu máte velkou příležitost uskutečnit své plány. Ať již přemýšlíte nad pracovní nebo osobní změnou, jděte do toho. Máte velkou šanci na úspěch. Jak překonat obavy? Zamyslete se, co přesně chcete změnit a zabývejte se pouze touto myšlenkou, vše ostatní vypusťte z hlavy. Pokud nestíháte, nebojte se zaúkolovat ostatní. Pozor, na nesoustředěnost a roztěkanost, dřív než něco uděláte, zklidněte se. Dejte si čas a zhluboka dýchejte. Vyhnete se tak zbytečným chybám. Co můžete v tomto týdnu zvládnout? Osobní změny, partnerské i pracovní, stačí chtít a zaměřit se na daný problém, který hravě vyřešíte.

Rak (22.6. - 22.7.)

Nebojte se snít, milí Ráčci! Opatrně v zaměstnání, šéfovi by se vaše zádumčivá nálada nemusela líbit. Stačí vydržet na volné chvíle. Trápí vás pocit méněcennosti? Zkuste si pomyslně zakouzlit s tužkou a papírem. Napište si na papír seznam svých obav, strachu a sledujte myšlenky, které k vám proudí. Papír roztrhejte na malé kousky a spláchněte do záchodu. Pak si dejte sprchu, která působí očistně, nakonec zjistíte, že vše, co jste měli v hlavě, bylo zbytečné. Nyní můžete splnit vše, co jste si přáli a báli se uskutečnit, úspěch je na vaší straně.

Lev (23.7. - 22.8.)

Máte dlouhodobé neshody s maminkou a nevíte jak je urovnat? V tomto týdnu můžete vše napravit a váš vztah znovu uzdravit. Jak na to? Nesnažte se již zbytečně pitvat v minulosti, která vás nikam neposunula, staré křivdy jsou již dávno pryč. Snažte se negativní emoce měnit v dobré, vzpomeňte si, na hezké chvilky, které jste spolu zažily a pak vše předejte Vesmíru. Odpusťte sobě i vaší matce a domluvte si schůzku. Totéž se týká všech, kteří mají problémy s ženami, pokud opravdu chcete, vše vyřešíte. Překvapte své blízké ženy malým dárkem a pozváním na dobrou kávu nebo procházku v parku. Nebojte se odmítnutí, důležitý je úmysl, pokud zasadíte malé semínko lásky v jejich myslích, vaše plány vyjdou na jedničku. Společně tak uděláte tlustou čáru za minulostí.

Domácí pracovna chytře a útulně

Domácí pracovna chytře a útulně

Nevím, jak vy, ale já si velmi zakládám na tom, jak bydlím. Nemusí to být honosné a drahé bydlení...

Panna (23.8. - 22.9.)

Rozhodujete se a nevíte jak dál? Dobrá zpráva pro vás milé Panenky, ustupte stranou a odpočiňte si! Vše, co vás trápilo ohledně práce, vztahů i financí se velmi příznivě vyřeší. Stačí, když budete v klidu čekat na řešení, které je již na cestě k vám. Je velmi pravděpodobné, že vám bude nabídnuta pomoc zvenčí, ať již od přátel či známých, neodmítejte ji. Těšte se na nečekané náhody a nenechejte se od nikoho znervóznit. Co vás v tomto týdnu čeká? Odpočinek a přijímání zajímavých nabídek od přátel či známých. Stačí být otevřená novým možnostem, pak nemůžete udělat chybu.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Neustále váhající Váhy budou v tomto týdnu řešit sami sebe, své city a pocity. Mořské bytosti vám vzkazují, ať se na chvíli zastavíte a přestanete se honit za nesmyslnými sny. Najděte si klidné místo k meditaci a zeptejte se svého srdce, co máte dělat dál. Vezměte si tužku, papír a vše zapisujte. Nepřemýšlejte nad odpovědí, jen pište. Po chvíli se opět zklidněte a položte otázku svému podvědomí, po čem mé srdce touží? Opět si zaznamenejte všechny odpovědi, nepřemýšlejte nad nimi a nebojte se, nemůžete udělat chybu. Zjistíte, co opravdu chcete a budete velmi překvapení výsledkem. 

Štír (24.10. - 22.11.) 

Nebojte se přijmout svoji sílu a moc. Co to přesně znamená? Ukončit svoji minulost a přijmout všechny své pocity bez ohledu na to, co řekne rodina či okolí. Jste dostatečně silní na nové vykročení vaší životní etapy. Pokud vás trápily neshody v partnerství, přátelství nebo zaměstnání. Tak věřte, že se vše vyřeší k vaší nejvyšší spokojenosti. Stačí být sama sebou a nenechat se ovládat okolím. Máte dostatečnou moc, zvládnout jakoukoliv překážku. Změny, které při vás stojí, zvládnete na jedničku a vaše radost nakazí všechny kolem. Jediné co musíte udělat je – přestat se bát, co na vaše změny řekne okolí.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Přáli jste si lásku na celý život, duchovního partnera, který s vámi bude sdílet dobré i zlé? Mám pro vás skvělou zprávu, přestaňte hledat, láska je na cestě k vám! Přichází k vám partner, po kterém jste již dlouho toužili a stále jste se míjeli. Nemusíte se bát, nové partnerství k vám přichází zcela přirozenou cestou. Nesnažte se nic urychlit, netrpělivostí a obavami, že se nepotkáte, byste vše oddálili. Radujte se z přicházející lásky a oslňte partnera svoji srdečností a přirozeností. Nová láska je tady, radujte se.

Jak zkrotit Facebook: Nedopusťte, aby vás naučil žárlit

Jak zkrotit Facebook: Nedopusťte, aby vás naučil žárlit

Facebook a jiné sociální sítě jsou fenoménem moderní doby. Mají sice různá plus, kdy máte člověka...

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Cítíte stále unaveni, chce se vám spát, kdyby to šlo, tak zůstanete celý den v posteli? Je to známka přepracování, tělo volá o pomoc a žádá vás, ať na chvíli zvolníte tempo. Pokud vám to v zaměstnání umožní, vezměte si na pár dní volno a věnujte se jen sami sobě. Zrušte zbytečné schůzky a naslouchejte tělu, řekne vám, co by rádo dělalo. Zajděte si na masáž, bazén nebo jen tak lenošte doma na kanapi. Nezapomínejte na lásku k sobě a řekněte také vašim blízkým, jak moc je máte rádi. Naordinujte si na tento týden mírnější tempo a odpočinek. Starejte se o své tělo s láskou a něhou, zaslouží si vaši péči.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Chystáte se změnit zaměstnání nebo rozjet vlastní podnikání? Děláte dobře, vaše plány se vám opravdu mohou začít plnit. Dříve než začnete, udělejte si podrobnou analýzu a prozkoumejte poptávku na trhu. Pokud již tyto informace máte, nic vám nestojí v cestě. Máte na to, stát se svým vlastním šéfem. Vaše schopnosti jsou darem od boha, pokud jste se rozhodli pracovat s lidmi, jako terapeut či masér, úspěch je zaručen. Jestliže se na vlastní podnikání necítíte tak právě v tomto týdnu, k vám přijde velmi výhodná pracovní nabídka. Nebojte si rozšířit své znalosti, ať již rekvalifikací či masérským kurzem.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Máte delší dobu pocit, že stojíte na místě a nemůžete se pohnout vpravo ani vlevo? Zkuste něco jiného, nového a nebojte se zariskovat. Překonejte vlastní pohodlí a začněte objevovat, po čem vaše srdce opravdu touží a co vás naplňuje radostí. Pokud máte strach ze změn, není důvod, žádná změna nemusí být trvalá. Když vystoupíte ze začarovaného kruhu a začnete se zajímat o nové aktivity, začnou vám do života vstupovat noví lidé i situace. Budete nadšení z nových příležitostí. Co je potřeba? Přestat se bát a vyrazit na novou dobrodružnou cestu za štěstím.

Afirmace pro všechna znamení:
Jsem upřímná, bezúhonná a jednám čestně. Život mě miluje. Luise L. Hay

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
11. 06. 2014 glady ... (reakcí: 0)
09. 06. 2014 IVANKA294 ... (reakcí: 0)
09. 06. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
09. 06. 2014 Bobina1 - (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

27. 03. 2017 Horoskop Vodnář

Změny týkající se tvé kariéry jsou na spadnutí. Práce, která tě již nikam neposouvá, skončí, nejen, že dostaneš odstu... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist