Femina.cz » Magazín » Zábava » Horoskopy podle karet: Nový týden bude ve znamení lásky a vášně

Horoskopy podle karet: Nový týden bude ve znamení lásky a vášně

Horoskopy podle karet: Nový týden bude ve znamení lásky a vášně

Magazín: Zábava | autor: Sára | vydáno 26. 12. 2016

Mysli pozitivně, nalaď se na harmonii a dobrou náladu, potom ti můžeme zaručit nejen skvělou zábavu, ale také lásku a vášeň. Nevěříš? Tak mrkni na naše nové horoskopy!

Beran (21.3. - 20.4.)

Všechno probíhá v pohodě a klidu. Získala jsi zpět ztracenou rovnováhu, nejen, že jsi plná energie, jako třešnička na dortu je tady jen pro tebe nový příval nádherných citů a lásky. Vychutnávej si tyto skvělé pocity a sdílej je s těmi, které miluješ. Pokud jsi nezadaná, můžeš se těšit na příchod nové lásky, pan Božský je již velmi blízko tebe!

Býk (21.4. - 21.5.)

Můžeš se těšit na báječné dny, ať již v kruhu rodinném nebo v jiném velmi příjemném prostředí. Pokud ses rozhodla strávit volné dny s přáteli na chatě nebo snad vyrazíš na nečekanou dovolenou, buď si jistá, že budeš mít kolem sebe skvělé přátele, kteří jsou přesně tvoje krevní skupina. O zábavu a srandu nebude nouze, bav se, užívej pohodu a nezadaná, mrkej kolem sebe, může tam být konečně ten pravý.

Blíženci (22.5. - 22.6.)

Velmi významně ovlivní tvůj život starší a moudrá žena, díky níž pochopíš, jak je důležité odpouštět a milovat. Láska tě bude doslova a do písmene provázet na každém kroku. Cokoliv si zamaneš, hned také zrealizuješ a můžeš si být jistá, že se ti podaří opravdu nemožné. Užívej skvělé dny! Nezapomínej také na své přátele, rodinu a nejbližší, sdílej s nimi tyto nádherné chvíle.

Rak (22.6. - 22.7.)

Nezapomínej, to, co máš, je skutečné a jisté, je zbytečné ohlížet se zpět a říkat si, co by bylo kdyby. To jsou jen tvé myšlenky, které tě na chvíli přinutí bilancovat, naštěstí se rychle vzpamatuješ a uvědomíš si, jak nádherný život máš. Tví nejbližší tě překvapí a dojmou k slzám, přijmi dary, které k tobě přichází, všechno jsi získala zaslouženě.

Lev (23.7. - 22.8.)

Nádherné dny plné romantických chvilek a okamžiků, vychutnávej si příjemné pocity a sdílej je se všemi blízkými. Dobrá nálada, zábava a pohoda čeká také na všechna osamělá srdce, láska, kterou v těchto dnech můžeš potkat, je opravdu osudová a dlouhodobá. Jakmile se podíváte vzájemně do očí, už vás nic a nikdo nerozdělí.

Panna (23.8. - 22.9.)

Díky nečinnosti a stagnaci budeš mít pocit, že se nic neděje. Na chvíli začneš pochybovat o životě, ale velmi rychle se vzpamatuješ, když se rozhlédneš kolem sebe, zjistíš, že ty největší dary máš přímo u sebe. Vychutnávej si tyto skvělé okamžiky, kdy nemusíš řešit vůbec nic a nabírej tolik potřebnou energii do dalších dnů.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Všechno, do čeho se pustíš, půjde přesně podle tvých plánů, neexistuje nic, co bys nedokázala zrealizovat, dokonce i pro ty nejšílenější nápady získáš podporu od svých blízkých. Budeš překypovat dobrou náladou a také energií, která je nevyčerpatelná, pokud půjdeš kolem trafiky, kup si los, štěstí ti opravdu přeje ve všech směrech.

Štír (24.10. - 22.11.)

V práci dokážeš s rychlostí blesku dokončit vše potřebné a pak již s úsměvem a dobrou náladou vyrazíš na plánovanou dovolenou nebo silvestrovský víkend. Buď si jistá, že na tebe čekají skvělé okamžiky a pohoda nejen s nejbližšími, ale také lidmi kolem tebe. Pokud jsi sama, mrkni kolem sebe, je tam krásný mladý muž, který touží po lásce stejně jako ty.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Partnerské vztahy budou okořeněné romantikou i vášní, partner, kterého máš, je milujícím mužem, který ti splní každé přání. Nemusíš se obávat žádné změny, vztah je trvalý, nezapomínej však také lásku rozdávat a vyjádři své city, řekni, jak velmi ho miluješ. Osamělá, nemusíš mít strach, také na tebe čeká nová láska, rozhodně vyraz mezi lidi a dobře se rozhlížej.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

U tebe je všechno zalité sluncem bez ohledu na to, jaké počasí zrovna je. Prostě ses rozhodla pro dobrou náladu a rozhodně si svoji radost ze života nehodláš kazit sebemenším mráčkem na nebi. Dobře děláš, očekávej příjemné chvíle naplněné láskou, porozuměním a harmonií. Dokonce ta, která již házela flintu do žita a bála se, že zůstane sama, nalezne novou lásku.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Když nepodlehneš vlivům z okolí a nedovolíš známým, aby tě zatáhli do svých problémů, které si navíc způsobili svojí lhostejností a falší, získáš mnohem víc, než si umíš představit. S čistým svědomím odstup stranou a užívej si nádherné chvíle s lidmi, kteří tě milují a nebojí se dát ti najevo lásku. Sdílej s nimi tento krásný čas, můžeš si být jistá, že o zábavu nouze nebude.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Trpělivost růže přináší, opakuj si tato slova hned, jakmile tě přepadne pocit, že se věci nedějí dost rychle. Věř, že všechno je v naprostém pořádku a načasováno tak, jak má být, nic neuspěcháš, nic se nesnaž urychlit. Vychutnávej příznivé energie a naber sílu do dalších dnů, věř, že zanedlouho budeš vzpomínat na klid a nečinnost, která tě znepokojovala.

Foto zdroj: Shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
26. 12. 2016 renda4141 Je to v pohodě :-) (reakcí: 0)
26. 12. 2016 IVANKA294 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

29. 03. 2017 Horoskop Váhy

Budeš se cítit naprosto báječně. A stejně tak budeš působit i na své okolí. Muži na tobě budou moci oči nechat a ženy... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist