Femina.cz » Magazín » Zábava » Horoskopy podle karet: Nový týden bude plný překvapivých změn a romantické lásky

Horoskopy podle karet: Nový týden bude plný překvapivých změn a romantické lásky

Horoskopy podle karet: Nový týden bude plný překvapivých změn a romantické lásky

Magazín: Zábava | autor: Sára | vydáno 21. 11. 2016

Nový týden je tady a i když zpočátku ti může připadat, že se nic neděje, opak je pravdou. Týden bude plný velkých změn a na mnohé čeká i nová láska. Jak na tom bude tvé znamení? Přečti si naše zbrusu nové horoskopy.

Beran (21.3. - 20.4.)

Přemýšlíš nad změnou, váháš, jestli se pustit do renovace koupelny nebo snad hledáš novou lásku či práci? Máme pro tebe skvělou zprávu, cokoliv v těchto dnech začneš realizovat, se ti bude nejen dařit, ale bude mít také příznivý vliv na tvůj budoucí život. Nová láska na tebe však nečeká doma za kamny, budeš muset být aktivní a vyrazit mezi lidi.

Býk (21.4. - 21.5.)

Manželský trojúhelník většinou přináší jen problémy, pokud snad přemýšlíš, že bys ráda začala milenecký vztah na pracovišti, raději na to zapomeň, zůstaly by ti jen oči pro pláč. Kolega to s tebou rozhodně nemyslí vážně, chce si jen zpestřit jinak nudný život. Pozor také na návrhy šéfa, tady by to znamenalo něco za něco a věř, že ani zvýšení platu nebo vyšší pracovní pozice by ti radost do budoucna neudělala.

Blíženci (22.5. - 22.6.)

Břemeno a tíha, kterou jsi v minulosti prožívala a měla jsi pocit, že se toho již nezbavíš, pomalu ale jistě odchází. Očekávej příznivé dny zejména ve vztazích, ať již rodinných, partnerských nebo na pracovišti. To, co se zdálo nemožné, je velmi reálné a tobě konečně spadne velký balvan ze srdce. Můžeš se znovu svobodně nadechnout a načerpat tolik potřebnou energii.

Rak (22.6. - 22.7.)

Neváhej ani na minutu a přijmi pozvání do společnosti nebo do kina, pocit, že tě nikdo nemá rád a jsi na všechno sama, v tobě probudí mnoho rozporuplných pocitů. Tím, že se uzavřeš doma a nebudeš zvedat telefon, se v tobě momentální krize jen prohloubí. Rozhodně nepodléhej smutku a negativním myšlenkám, pak prožiješ prima dny a ještě poznáš nové přátele.

Lev (23.7. - 22.8.)

Máš před sebou nadčasové dny, každé přání a touha, které jsi z jakéhokoliv důvodu nezrealizovala, se stává skutečností. Začni tvořit a buď aktivní, to oč usiluješ, se stane skutečné, energie a nadšení ti rozhodně chybět nebudou. Pokud se chystáš na pracovní pohovor, zkoušky nebo snad bojuješ s bývalým manželem o majetek, jednání neodkládej a zapomeň na strach, vše dopadne dobře a vyhraješ!

Panna (23.8. - 22.9.)

Dlouho plánovaná změna je tady! Možná tě překvapí rychlost, s jakou se začnou věci dávat do pohybu, ale můžeš si být jistá, že vše se děje pro tvé nejvyšší dobro. Máš velkou šanci ukončit minulost a začít zcela nový život. Pokud tvá láska váhá a ty se bojíš, že to s tebou nemyslí upřímně, velmi mile tě překvapí a nabídne ti společný život.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Z nějakého důvodu, budeš mít pocit, že nejsi schopna nastolit v těchto dnech rovnováhu a také tvá energie bude značně kolísat. Nezapomeň, že minulost již nezměníš, ale můžeš změnit to, co se děje právě nyní. Zkus žít přítomností a začni proto také něco dělat. Můžeš jít s kamarádkou plavat, cvičit nebo vyraz na zajímavý seminář či výstavu. Rozhodně nezůstávej sama a snaž se život vidět víc pozitivně.

Štír (24.10. - 22.11.)

Raketový start a mnoho úkolů v tobě vyvolají stres a napětí. Nemusíš se bát, všechno v pohodě zvládneš a ještě dokážeš mnohem víc, než jsi měla v plánu. Tvá energie bude stoupat, využij ji také jen pro sebe a zajdi s přáteli na dobrou kávu nebo čaj. Uvolníš se a ve společnosti poznáš velmi příjemné lidi, kteří mohou velmi příznivě ovlivnit tvůj další život.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Nový pohled na problém, který ti nedával spát, ti pomůže změnit tvůj život. Díky tomu se rozhodneš realizovat to, z čeho jsi měla strach a bála ses neúspěchu. V klidu můžeš vyrazit na zkoušky, nový pracovní pohovor nebo na úřady. Můžeš se spolehnout na to, že budeš úspěšná, pořádně se nadechni a zapomeň na strach. Všechno dopadne dobře, uvolni se a zhluboka dýchej, příjemné dny jsou tady jen pro tebe.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Žít přítomností ti nedělá žádný problém, co víc si přát, můžeš se těšit na finanční hojnost a dobré pocity tě také neopustí. Všechno, do čeho se právě nyní pustíš, se ti povede zrealizovat a můžeš si být jistá, že budeš úspěšná. Jsi připravená na novou lásku? Skvělé, jeden prima muž se k tobě již blíží, pořádně se rozhlížej, nahoď úsměv a přijmi jeho pozvání na skleničku.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Pokud máš pocit, že se ve tvém životě nic neděje, věř, že je vždy důvod k oslavám! Máš před sebou pohodové dny nejen doma a v práci, ale také ve společnosti. Neodmítej pozvání, nejenže získáš nové přátele, ještě navážeš velmi příjemný vztah s jistým mužem, který na delší dobu ovlivní tvůj život. Velmi příznivá energie tě bude provázet po celý týden.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Můžeš mít pocit, že projekt či nápad, který jsi předložila v práci, nebude schválen. Naopak! Neztrácej důvěru, všechno, co jsi udělala, bylo a je správné, můžeš očekávat velmi příznivou zprávu a nabídku, která ti doslova vyrazí dech. Klidně si vydechni a ustup stranou, protože se blíží velmi příznivé dny, které v tobě probudí mnoho energie i nadšení.

Foto zdroj: Shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
26. 11. 2016 Mína86 Úplně vedle, nic z horoskopu nesedlo (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

24. 03. 2017 Horoskop Panna

Strach tě jen zbytečně odvádí od příznivého řešení. Zastav se na chvíli a zeptej se, čeho se vlastně tolik bojíš? Nev... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist