Femina.cz » Magazín » Zábava » Horoskopy na nový týden: Řešit se budou finance i láska

Horoskopy na nový týden: Řešit se budou finance i láska

Horoskopy na nový týden: Řešit se budou finance i láska

Magazín: Zábava | autor: Sára | vydáno 14. 11. 2016

Kdo se může těšit na finanční hojnost a kdo bude muset trošku začít šetřit? Komu se bude dařit v práci a kdo zůstane stát na místě a nebude vědět co dál? To a ještě mnohem víc ti prozradí naše nové horoskopy.

Beran (21.3. - 20.4.)

Trápení, které jsi v minulosti měla ohledně financí nebo zdravotního vztahu, se konečně vyřeší. Přichází k tobě nejen finanční hojnost, ale také dobrá zpráva ohledně tvého zdravotního stavu. V klidu se nadechni a s úlevou vydechni, kámen, který ti spadne ze srdce, ti vynahradí všechno minulostní strádání. Nezapomeň slavit a radovat se také s ostatními!

Býk (21.4. - 21.5.)

Záležitost nebo problém, který ti trošku zamotal hlavu a chtěla ses ho co nejdříve zbavit, bude potřebovat čas. Nesnaž se nic urychlit a obrň se trpělivostí. Překotné řešení by stejně nepřineslo výsledek, o jaký bys stála, navíc bys byla zklamaná a smutná. Poodstup na chvíli stranou, odpočiň si a na chvíli nechej věci, ať se o sebe postarají samy. Až přijde správný čas, s naprostou jistotou se rozhodneš a vše půjde hladce.

Blíženci (22.5. - 22.6.)

Když se ti podaří odpoutat od situace, která pro tebe byla velmi náročná citově i emočně, zjistíš, že je vlastně všechno v nejlepším pořádku. Důležitý je klid a rovnováha, bez ohledu na to, co právě řešíš, se můžeš těšit na zcela novou energii ať již v podobě nového přátelství, lásky nebo také zaměstnání. Co se stalo v minulosti, je již pryč, udělej za ní tlustou čáru, ať může vstoupit do tvého života nová energie.

Rak (22.6. - 22.7.)

Jestli se chystáš na první rande, buď raději ve střehu, muž o kterém si myslíš, že by mohl být tím pravým, není takový, za koho se vydává. Naslouchej jeho slovům a všímej si, jak mluví o bývalých partnerkách a ženách vůbec. Nemá zájem o vážný vztah, chce se pouze pobavit, ale díky tomu, že je skvělý řečník a má charisma, mohla bys podlehnout jeho kouzlu a později být zklamaná.

Lev (23.7. - 22.8.)

Problémy, které se ti podařilo nakupit v minulosti a nedořešit, se ti připomenou s mnohem větší intenzitou. Pochopíš, že ti nezbývá nic jiného než se k nim postavit čelem a začít řešit. Nezoufej, je důležité, abys pomalu postupovala vpřed a nenechávala nic na později, teď máš velkou šanci zbavit se tíhy z minulosti, ať již smutku nebo špatné zkušenosti. Očekávej přísun nové energie a zklidnění.

Panna (23.8. - 22.9.)

Abys mohla dokončit to, na čem ti tolik záleží, budeš se muset držet známého přísloví, které zní: Trpělivost růže přináší. Pro tebe to platí dvojnásob, nespěchej, není totiž kam. Dej si tolik zaslouženou pauzu a odpočiň si, aby vše dopadlo podle tvých představ, je zapotřebí pasivita a klid. Pokud se s partnerem snažíte o miminko, nezoufej, přijde, jen to nebude hned.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Přestaň bojovat sama se sebou, nic tím nezískáš a právě naopak ještě můžeš ztratit to, co již máš. Pokud nejsi spokojená v lásce, se vztahy doma nebo na pracovišti, bude nejlepší na rovinu říct, co ti vadí a v čem by se mohla zjednat náprava. Jen tak můžeš získat to, na čem ti tolik záleží, ale díky vzteku a negativním emocím nejsi schopna vidět příznivý výsledek. Jakmile se zklidníš, přijdou další možnosti.

Štír (24.10. - 22.11.)

Energie a nadšení ti chybět rozhodně nebudou. Díky aktivitě, kterou jsi ochotná vyvinout, získáš vše, oč usiluješ. Nová práce, vyšší pracovní pozice, zvýšení platu, dobré vztahy i nová láska, to všechno můžeš získat bez velké námahy a usilovného snažení. Pokračuj a můžeš si být jistá skvělým výsledkem a dlouhodobým úspěchem nejen v osobním životě, ale také v profesním.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Cokoliv v tyto dny uděláš pro svůj profesní růst nebo osobní život, bude mít úspěch také v budoucnosti. Pusť se s chutí do realizace svých snů a plánů. Pokud jsi platonicky zamilovaná do své tajné lásky, řekni mu o svých pocitech, můžeš si být jistá, že tvoji lásku opětuje. Stejně tak otevřeně promluv o svých pocitech s partnerem, který se díky tvé aktivitě může cítit odstrčený, vezmi ho na výlet nebo připrav romantickou večeři při svíčkách.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Když půjdeš do všeho s čistým úmyslem bez postranních úmyslů, tak zvítězíš. Získáš mnohem víc, než si umíš představit. Jediné, co je zapotřebí, je vyvinout potřebnou aktivitu a jít za svým cílem. Pokud se chystáš na úřad, soud nebo máš nepříjemné jednání v práci, buď upřímná a věř, že získáš nejen respekt, ale také úctu. Nemusíš se bát říct pravdu a být zcela otevřená. Zkrátka a dobře, čeká na tebe úspěch i štěstí.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Přestaň se trápit tím, co ti kdo udělal a zapracuj na svém sebevědomí, buď si jistá tím, že jsi již teď dokonalá. Pokud tě někdo zranil a ty máš srdce plné smutku, odpusť mu a nechej ho ze svého života odejít bez výčitek a hádek. Jen tak k tobě může přijít zcela nová energie, ať již v podobě nové lásky, práce nebo nových přátel. Pamatuj, nikdy se nic neděje náhodou, na tebe čeká nový život, jen si dovol být šťastná.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Úspěch nejen v lásce ale také v práci přijde, jakmile si uvědomíš, co přesně od života chceš. Možná sis nabrala na svá bedra příliš mnoho úkolů a teď nevíš, kam dřív skočit nebo pro kterou možnost se rozhodnout. Jakmile budeš vědět, která nabídka tě naplní radostí, jednej a věř, že dostaneš vše, oč usiluješ, energie a nadšení ti rozhodně chybět nebudou.

Foto zdroj: Shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Victoria´s Secret Fearless - tělové mléko

Victoria´s Secret Fearless - tělové mléko

Nechte se unést podmanivými tóny!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 08. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

09. 12. 2016 Horoskop Střelec

Dlouho jsi nemohla narazit na správného muže? Pak se dnes vydej na farmářské trhy v okolí. Čeká tam na tebe pan Božsk... Celý horoskop

Karta dne

Císař
Situace, kterou právě nyní řešíš, bude potřebovat logické myšlení, které je spíš vlastní mužům. Bylo by dobré, abys využila veškerou sílu a energii na dořešení a nebál...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Stojí za hřích

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist