Femina.cz » Magazín » Zábava » Frekvence 1 dámský klub

Frekvence 1 dámský klub

Frekvence 1 dámský klub

Magazín: Zábava | autor: Redakce | vydáno 25. 11. 2013

Když se řeší životně důležitá témata, tak je zapotřebí, aby je řešili opravdoví specialisté z oboru, nejlépe tři dámy, které si neberou servítky s ničím, jde pochopitelně o Frekvence 1 Dámský klub. Problematika módy, trendů a osobních vztahů je pro ně běžnou rutinou, o kterou se s každým rády podělí.

Rádio Frekvence 1 zná snad každý Čech a to už jenom proto, že ho v průměru každý desátý Čech poslouchá. Ačkoliv existuje celá řada pořadů, které si získaly své pravidelné posluchače, tak jeden mezi nimi bezkonkurenčně dominuje a to Dámský klub. Čím že je tento pořad tak osobitý, že si získal tolik ohlasu? V první řadě je třeba poznamenat, že pořad moderují tři charismatické a velmi temperamentní ženy, které dokáží uvést do pravé míry každou záležitost.

Říká se, že o názoru se nejlépe rozhodne ve chvíli, když máme k dispozici také názor třetí strany a pokud existuje problém, se kterým je třeba pomoci, tak zde máte k dispozici hned tři názory.

Témata dámského klubu

Pokud jsou pro vás sex a osobní život tabu, tak pro Dámský klub nejsou a toto téma vám osvětlí tak, abyste nebyli překvapeni v situacích, kterým můžete čelit. Na první pohled zkušené dámy nedokáží poradit se vším, ale nabídnou vám takový úhel pohledu, který vás přinejmenším pobaví. Nejde zde jenom o sex a vztahy, čím by se pak ženy lišily od mužů, jde zde také o vkus, oblékání, kulturní dění, zdravotní problematiku, současný život a pochopitelně také o kvalitní zábavu. Dámský klub se stará i o rady ve vaření. 

Jak vařit co nejzdravěji? Smažení už dávno nefrčí!

Jak vařit co nejzdravěji? Smažení už dávno nefrčí!

Vařit zdravě neznamená draze ani zdlouhavě. Stačí mít šikovného pomocníka a chuť dopřát svému žal...

Ačkoliv jde obvykle o peprná témata, tak se snaží děvčata krotit, ale ne vždy jim to jde od ruky. Kontroverzní situace nastala, když jedna z dam otevřeně hovořila o tématech, které se sluší probírat až v pozdních večerních hodinách. Ačkoliv se témata masturbace a sexu pro dopolední vysílání příliš nehodí, posluchači se rádi dozví zajímavé skutečnosti, které nevědí. Příliš ostré téma mělo ovšem za následek výměnu jedné ze tří dam. Původní sestava, Aneta Christovová, Linda Finková a Vlaďka Pirichová, se změnila a Lindu nahradila Martina Sokolová.

Tato nová krev ovšem přišla doplnit dámský tým o další zkušenosti a další zajímavé rady, které jsou tu jen a jen pro věrné posluchače, kteří si dokáží najít čas a pustí si rádio mezi desátou hodinou ranní a polednem. Dámský klub není pochopitelně určen jen ženám, ale také mužům, kteří se nejen rádi pobaví, ale i dozví důležité tajnosti ženského světa. Ženy se naopak mohou dozvědět zajímavé rady, jak na muže, ale také rady pro maminky s dětmi. Jedná se o skutečně zajímavý pořad, který se stává čím dál tím více oblíbeným a dokonce i samotná témata mají takový nádech, že určitě stojí za to si rádio Frekvence 1, a jeho Dámský klub, pravidelně pouštět.

Foto: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Chanel Multifunkční pečující řasenka Dimensions de Chanel

Chanel Multifunkční pečující řasenka Dimensions de Chanel

Prodlužuje, tvaruje, zhušťuje!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 07. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

08. 12. 2016 Horoskop Beran

Pokud dlouho otálíš s tím, aby sis řekla o vyšší plat, dnes je k tomu vhodná doba. Šéf ocení tvou poctivou práci a na... Celý horoskop

Karta dne

Věž
Vše, co jsi až doposud vykonala, je v destrukci, situace, kterou jsi dlouho nemohla dořešit, bouchne jako sopka a její žhavá láva rozmetá všechno kolem tebe. Zničí vše...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Stojí za hřích

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist