Femina.cz » Magazín » Zábava » Dr. Ludský: A pak že chlapi nežárlí…

Dr. Ludský:  A pak že chlapi nežárlí…

Dr. Ludský: A pak že chlapi nežárlí…

Magazín: Zábava | autor: Petra Martišková | vydáno 12. 07. 2011

Také vás občas přepadne záchvat žárlivost? Sledujete podezíravě svého partnera, když se příliš nadšeně a přepečlivě chystá na pivo s kamarády do hospody čtvrté cenové? Odoláváte čím dál hůř pokušení prolustrovat mu mobilní telefon a zjistit, jestli za jeho častými přesčasy není spíše nějaká sličná slečna asistentka? A když se odhodláte zeptat, dostane se vám přednášky na téma hysterická žárlivka, se kterou se nedá žít? Ale běda, jak je tomu naopak!

Ať už to přiznají nebo ne, valná většina chlapů dokáže taky pořádně žárlit. I když se snaží tvářit jako největší tvrďáci v celém širokém okolí, ve chvíli, kdy se cítí ohrožení dalším samcem, se v nich probouzí zvířecí pudy, a i když jim už na své partnerce až tolik nezáleží, jedno nepřekousnou. A to, že by nad nimi někdo zvítězil. Přesně tento typicky mužský rys předvedl dokonale Dr. Ludský v další epizodě stejnojmenného slovenského seriálu.

No, nebyl sladkej? Na manželku už dávno neměl čas ani chuť, sám si užívá bez skrupulí s psycholožkou, ale jakmile by snad někdo měl sáhnout na jeho, jedno, že dávno bývalou, manželku, je zle.  Chlapi jsou vůbec zvláštní plémě:-). Znám jich hned několik, kteří o manželce mluví jako o přežitku, přívažku, tlusté kámošce, ségře…už si ani nevybavím všechny přívlastky, které jsou jim schopni dát. Ale bez jakéhokoliv studu si od těch nudných, otravných, ošklivých, nepřitažlivých a kdoví co ještě manželek nechávají prát, žehlit, vařit, uklízet a vůbec užívají si láskyplné péče a plného servisu.  Ale jen se objeví nějaká mladá, krásná, neokoukaná, přitažlivá žena, kterou by mu mohli kamarádi závidět, hned opouští křeslo, kde si doteď stěžovali na bolesti zad, nohou, svalů, hlavy a u toho vesele četli noviny nebo sledovali fotbalový zápas a vyráží se předvést v tom nejlepším světle. Někteří z nich poblouzněni vidinou lepšího života dokonce opouští své manželky a vrhají se do víru dobrodružství, vracejí se zpět do mládí, aby po několika letech zjistili, že ta sexy, dokonalá, úžasná, přitažlivá a záviděníhodná žena je vlastně tlustá kámoška.

Ovšem nejen žárlivostí je soudní patolog Ludský živ a tak na něj čekalo také vyšetření podivného případu transplantace ledviny. Podivného především proto, že nešlo o přímého dárce z rodiny, ale o člověka z chudých poměrů, který se odhodlal dát svou ledvinu bohaté ženě. A to ještě netuší, že mu za ledvinu mají skutečně zaplatit. Ovšem ne tak zcela úplně jemu, ale jeho manželce, která peníze hodlá probendit s milencem.

Možná že ti chlapi mají leckdy víc důvodů k žárlivosti, než si my ženy myslíme. Nevěra, jak se zdá světem vládne a nevěrní nejsou zdaleka jen muži. Paříte i vy k těm, kteří tvoří statistiky? Myslela jste někdy na nevěru? Nebo přešly dokonce myšlenky v činy?

A Dr. Ludský? Ač si to mnozí z jeho okolí nemyslí, většinou se jim tento arogantní a namyšlený sympaťák snaží pomoct…

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
14. 07. 2011 helenadon žárlivost (reakcí: 0)
13. 07. 2011 Lafik :) (reakcí: 0)
13. 07. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)
13. 07. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
12. 07. 2011 Thais Ludsky (reakcí: 0)
12. 07. 2011 kralicek žárlivost (reakcí: 0)
12. 07. 2011 weronika9 žárlivost (reakcí: 0)
12. 07. 2011 evik56 žárlivost (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Helena Rubinstein Korektor očního okolí

Helena Rubinstein Korektor očního okolí

Vaše oči budou rozzářené!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 17. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

18. 01. 2017 Horoskop Střelec

Ve vztazích se projeví nečekaná aktivita, nemusí jít jen o vztahy partnerské, ale o přátele nebo kolegy v práci. Jedn... Celý horoskop

Karta dne

Velekněz
Obohatí tě práce ve skupinách, ať již různé ezoterické nauky, semináře nebo vše, co se týká tvého duchovního života. Pokud si nejsi jistá, jaký zájem přesně máš, zkus ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist