Femina.cz » Magazín » Zábava » Doplněk pro chytré telefony, který musíš mít. Dopřeje ti orgasmus!

Doplněk pro chytré telefony, který musíš mít. Dopřeje ti orgasmus!

Doplněk pro chytré telefony, který musíš mít. Dopřeje ti orgasmus!

Magazín: Zábava | autor: Lucie Feiková | vydáno 29. 03. 2016

Že mobil je jen na volání a internet? Tak to už dávno neplatí! Nové modely jsou něco jako dva v jednom. Zavoláš si z nich, ale taky tě přivedou k orgasmu!

Mobilní technologie jdou dopředu závratnou rychlostí. Bylo tedy otázkou času, kdy někoho napadne spojit příjemné s užitečným, tedy mobil s erotikou. Zatímco s lechtivými nápady v minulosti experimentovaly společnosti jako je Durex, nebo vývojáři sexy aplikací, je tu něco, co zašlo ještě dál. Zraky všech se momentálně upínají k Iphonu. Jestli nepatříš mezi „jablíčkáře“, možná je vhodný čas na pořízení téhle srandy. Slibuje totiž nevšední erotické zážitky!

Nevolej, mám sex

Společnost Ivizibe, která vyrábí sexuální hračky pro zpestření milostného života, boří hranice dosavadních erotických pomůcek. Jde s dobou! Posílá do světa novou vychytávku, která v mžiku přemění tvůj mobilní telefon na výkonný vibrátor. Stačí jen tvého miláčka obléknout do speciálního obalu a stáhnout si potřebnou aplikaci. 

Pouzdro má hodně výmluvné tvary a jak jinak, i na materiál se kladl nemalý důraz. Přece jen ho bude člověk pokládat k místům, kde se to bez perfektní hygieny prostě neobejde.

Čistota, půl zdraví

Celý zázrak je vytvořen ze 100 procentního lékařského silikonu a samozřejmě je hypoalergenní. Je navržen tak, aby po celé délce šířil vibrace mobilního telefonu pro maximální ženské potěšení. 

Zbývá už jen poslední detail, aby příslušenství bylo kompletní. Již zmíněná aplikace. Díky ní si můžeš vybrat sedm možných módů vibrací. Kam se hrabou muži! Tvůrci mysleli na všechno, takže tu, která ti bude nejvíce vyhovovat, dokonce můžeš sdílet i s přáteli. Že by klasickým vibrátorům pomalu odzvonilo a naše orgasmy budou mít v hrsti už jen aplikace? No, možné to je.

Moderní sex po telefonu

Jestli s partnerem rádi experimentujete, tvého vylepšeného telefonního mazlíčka může ovládat i z jiného zařízení. Odkudkoliv na světě! Fajn nápad pro páry, které bývají často odloučené a stejně se o společné milování nechtějí ochudit. Pokud jsi zrovna single, žádná křeč. I bez chlapa si přece můžeš přijít na svoje.

Stačí si jen vybrat sílu vrnění podle tvého gusta a oddat se vášni. S touhle revoluční novinkou si užijí všichni. Svobodní, zadaní, staří i mladí. Navíc proti klasickému vibrátoru to má výhod víc než dost!

Mobil versus vibrátor

Už žádné nákupy tužkových baterek. Co si budeme povídat, nejsou nejlevnější. Kdo by se ke všemu chtěl v obchodě tvářit, že potřebuje pohon do ovladače televize a čelit úsměvům prodavačů? Telefon se připojí k nabíječce a je po problému! Navíc, kdyby tě s ním někdo načapal a bylo by ti trapně, pořád se můžeš tvářit, že ta anténka jen posiluje sílu signálu a zrychluje internet. Na to skočí všichni! 

A další plus? Kdybys obal náhodou zapomněla sundat, než půjdeš do práce, můžeš si o polední pauze zahrát ping pong, je to pálka jako vyšitá. A poslední věc, až ti po orgasmu vyhládne… Ihned můžeš zavolat do restaurace a nechat si přivést pizzu. Který vibrátor tohle umí!

Za chvilku to vypukne

Zbývá už jen čekat, až tahle libůstka zaplaví obchody. Podle plánu by měla do prodeje přijít v červnu letošního roku. Bohužel zatím není k dispozici informace, na kolik přijde. 

A když už jsme u vibrací a sexu, víš, co mají společného se stavbou a zedničinou? Víc, než bys čekala! Pro ty, které tenhle nápad s převlečeným telefonem nenadchne, je tady tip na skvělého milence…

Co si o tom myslíš? Je to nápad za milion, nebo taková věc do ložnice v žádném případě nepatří? Napiš nám svůj názor do diskuze pod článkem! Budeme se těšit na příspěvky.

Foto: shutterstock.com, ivizibe.com

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Gliss Kur Šampón Ultimate Color

Gliss Kur Šampón Ultimate Color

Pro zářivý lesk vlasů...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 05. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

05. 12. 2016 Horoskop Váhy

Dnes budeš mít náladu každého objímat. Štěstím budeš zářit a šířit ho budeš kolem sebe tak vehementě, že ostatní se b... Celý horoskop

Karta dne

Sedm pohárů
Zpráva, která k tobě přichází, tě velmi nemile překvapí. Budeš postavena přes složité a náročné rozhodování. Nic neuspěchej, dopřej si dostatek času na odpověď a pořád...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist