Femina.cz » Magazín » Zábava » Co to je Kámoška na nákupy?

Co to je Kámoška na nákupy?

Co to je Kámoška na nákupy?

Magazín: Zábava | Komerční prezentace | vydáno 26. 07. 2016

Název projektu, který se zrodil v hlavě slečně Lucii. Je tomu už zhruba 6 let, kdy ji napadlo, že by mohla kromě svých kamarádek, začít „pomáhat“ i ostatním ženám i mužům, kteří jednoduše nákupy oblečení a doplňků nevyhledávají. Z různých důvodů. Hlavně ale proto, že nemají s kým jít nebo neví kam. Netuší, co jim sluší, padne, co si mohou dovolit, co se na jakou příležitost hodí a co už je mimo.

Pro koho přesně je Kámoška na nákupy ideální?

Pro ženy i muže, kteří si kladně odpoví na následující otázky:

Nemáte co na sebe?

Málokdo z nás dobrovolně vysloví - "Já mám všechno, nic nepotřebuju.." Vždycky je něco, co bychom si měli pořídit, nehledě na to, že bychom si radost měli dělat pravidelně...

S Kámoškou na nákupy vyrazíte na nákupy, vy nakoupíte, co potřebujete, ona ukojí svou vášeň k nakupování. 

 

Nemáte s kým jít na shopping? A stylistu nepotřebujete? 

Vaše kamarádky nebo partneři nemají čas nebo se jim zrovna nechce. Bojíte se, že stylista by vás rval do něčeho zaručeně trendy, ale naprosto nenositelného, a navíc byste za něj dali víc než za samotný nákup?

Potřebujete protřídit šatník? Protože je narvaný a přitom v něm nic není?

Je jedno, jestli jste čerstvá maminka nebo se vám záhadně podařilo nabrat víc kilo. Jednoduše vám nic nesedí, nic se vám nelíbí a máte touhu s tím něco udělat.

Nebo musíte v práci pořád nosit kostýmky a máte chuť zkusit obout kecky, obléknout výrazné barvy a jen nemáte odvahu? A nebo naopak, tenisek máte plnou skříň, ale čeká vás ples, promoce, svatba?

Svěřte se Kámošce na nákupy a spolu vymyslíte řešení. Budete se těšit až své nové kousky poprvé vyvětráte.

Nevíte, kam na nákupy? Ne vždycky platí, že co je dražší, to je lepší

Řeknete si, co potřebujete, kolik máte času a peněz. Podle toho se rozhodnete, kam s Kámoškou na nákupy vyrazíte. 

Kdo je vlastně ta Kámoška na nákupy?

Takhle by sama sebe popsala:

 • 30 už mi bylo. Celkem nedávno. Děti nemám. Zatím. Za to už dlouho mám narvanou šatnu k prasknutí a taky plno vášní. K jídlu, sněhu, hudbě, tanci a k nakupování. Defacto čehokoliv, hlavně pak ke všemu, co se dá nosit na těle nebo při něm. 
 • Výšku mám sice modelkovskou, váhu už nikoliv. Nos mám sice podobný tomu Terezy Maxové, zbytek pak spadá do škatulky "průměr". Nesnáším své nohy, zejména pak kolena. I přesto se mám celkem ráda. 
 • Šílím, když ženám koukají ramínka podprsenky z pod tílka s americkými průramky. Nechápu, proč nosí silonky do otevřených bot. Směju se, když si ke kabátu vezmou sportovní batoh. Miluju módu, zejména pak hrátky se styly, barvami a materiály.
 • Jednou jsem šla s kamarádkou na shopping. Nic jsem si nekoupila, sháněly jsme něco pro ni. Doma jsem si uvědomila, že její "děkuju za pomoc, sehnaly jsme, co jsem potřebovala" uspokojilo mou vášeň stejně tak, jako bych si domů donesla něco já. A tehdá to všechno začalo. 
 • Od té doby znám šatníky svých nejbližších kamarádek skoro lépe než ony samy. Zakazuju jim kupovat si další modrou halenku nebo páté džíny v řadě. Když potřebují něco nového, vyrážím s nima jako podpora. Když dokupují něco beze mne, funguji jako online rádce a na fotky odepisuji ANO/NE. Mám kolem sebe i dost mužů, kterým jsem pomohla najít svůj styl. Všichni jsme spokojení. 

Jak to funguje?

Stačí se ozvat Lucii – kámošce na nákupy na mail: lucie@kamoskananakupy.cz a domluvit si s ní termín nákupu.

Kolik to stojí?

Hodina nakupování s Kámoškou na nákupy stojí 600 korun. Stejně stojí čas strávený s Lucií při inventuře vašeho šatníku u vás doma.

Více info na www.kamoskananakupy.cz.

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
30. 07. 2016 ustarana ... (reakcí: 0)
27. 07. 2016 stana1 - (reakcí: 1)
27. 07. 2016 Viky17 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Blistex Triple Butters Balzám na rty

Blistex Triple Butters Balzám na rty

Hydratuje a vyživuje rty...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 19. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

19. 01. 2017 Horoskop Beran

Pokud tě dnes pozve kolega z práce na skleničku, pak rozhodně neodmítej, má pro tebe velmi zajímavé informace, které ... Celý horoskop

Karta dne

Devět holí
Zachovej chladnou hlavu a drž si odstup od všech hádavých a konfliktních lidí! Pokud se necháš zatáhnout do nesmyslného sporu, věř, že nevyjdeš jako vítěz. Zbytečně se...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
 • Duchovno
 • Výklad tarotů
 • Magické obrázky
 • Andělské karty
 • Výklad pomocí kamenů
 • Partnerské vztahy
 • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist