Femina.cz » Magazín » Zábava » Česko Slovensko má talent: Odpudivý zpěvák ve Velkém třesku!

Česko Slovensko má talent: Odpudivý zpěvák ve Velkém třesku!

Česko Slovensko má talent: Odpudivý zpěvák ve Velkém třesku!

Magazín: Zábava | autor: Petra Martišková | vydáno 02. 11. 2011

Benevolence poroty v castingových kolech soutěže Česko Slovensko má talent se trojici oblíbených odborníků na talent pořádně vymstila. V další části televizní show se totiž pod názvem Velký třesk musela vyloučit celá hromada soutěžících a to znamenalo jen další hodiny a hodiny prohlížení, posuzování, hodnocení a rozhodování. Každopádně o zábavu nouze tedy v žádném případě nebyla.

Velký třesk byl mega sítem pro dosavadní adepty na vítězství. Do semifinálových kol jich totiž mohlo postoupit pouhých dvacet sedm. Někteří měli postup jistý a tak je porota ani nepotřebovala vidět. Jiné si chtěla ještě prohlédnout a mezi nimi také vybrat. Líbily se mi především taneční a pěvecké skupiny. A na obě kategorie si vymyslela porota pořádný oříšek, zatímco tanečníci měli tři hodiny na přípravu nové choreografie na vybranou píseň, zpěváci museli na určenou píseň od Lady Gaga provést vlastní remake a to tak že velmi originálně, protože zpívat přeci jen uměli všichni. Trošku mi uniklo, proč porota chtěla vidět taneční skupinu sestavenou ze samých dívek s názvem Ladylicious, protože ty podle mě měly postoupit do semifinále rovnou. Potvrdily to koneckonců i svým super výkonem. Kluci za nimi dost zaostávali. To hudební skupiny byly poměrně vyrovnané. Každá z nich vsadila na vlastní styl a v podstatě záleželo jen na porotě, který z nich přijme za svůj a koho pustí dál.

Kdo mě vyloženě bavil, byl Jirka, který skládá písně z určených slov přímo na koleni. A porota mu ani tentokrát nedarovala nic zadarmo. Ze slov mu vybrali sviště, brzdu a vajíčka, a coby hudební styl pak reggae. Nutno podotknout, že se s tím popral dokonale. Takže cestu do semifinále měl otevřenou. Ne tak už muži a jediná zástupkyně žen z řad kouzelníků. Ti prostě Jarovi k srdci tento rok nepřirostli a tak do semifinálových kol nepostoupil ani jeden.

Nevím, co čekala porota za další rozvoj u takových čísel, jako byla magnetická žena, ale do Velkého třesku si jí pustili, tak museli znovu sledovat, jak na sebe přikládá žehličky a zapálené čajové svíčky. Stejně nepochodil ani smutný klaun, který se snažil napodobit vtipného kouzelníka z minulého ročníku, ale nějak se nedařilo. Ani Egyptský tanečník mě nepřesvědčil o tom, že by bylo kam směřovat dál jeho umění, i když předvedl něco málo nového, pořád jde o točení sukní. Pravda, jde mu to skvěle, já osobně bych snad týden po takové pětiminutové točenici nesrovnala krok, ale co dál?

No, a samozřejmě, že nesměl chybět pan Patrovič. Skvěle jsem se bavila, jak mu Jakub a Pyco splnili každý z jeho požadavků a "milý" pán byl stále nespokojen a stále žvatlal cosi o toxinech a špatném odvětrávání ve starých prostorách. A to ani netušil, že Martin přesvědčil Lucii i Jara, aby ho bez dalšího zpěvu pustili dál. Asi by to i byl dobrý tah, kdyby pan Patrovič nevytočil Lucii do vrtule svými hláškami. Jindy klidná Lucie se nechala slyšet, že nechápe, co má v sobě tak negativního a odpudivého, ale v jeho společnosti je jí opravdu zle. Ovšem flegmatický pan Patrovič jí moc nevnímal a dál si mlel svou, a tak byl nucen zpívat a to tak, že nebyl k zastavení. Cvrlikal si tam tu svou Popelku, aniž by ho zajímalo, že porota dávno opustila porotcovský stolek a usedli za něj komentátoři. „Nevadí,“ řekl si zřejmě bodrý důchodce a jal se dát rady do života alespoň komentátorům a potažmo s nimi i celému národu. Takže, kdyby nic, odnesl si z celé soutěže dobrý pocit, že o něj bylo výtečně postaráno a mohl sdělit svůj názor na všudypřítomné a nebezpečné toxiny. No, nebude vám v semifinále chybět? :-)

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
08. 11. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 1)
07. 11. 2011 manislava talent (reakcí: 0)
05. 11. 2011 Lydia001 ČSMT (reakcí: 0)
05. 11. 2011 ladouch - (reakcí: 1)
04. 11. 2011 Aston Zpěvák (reakcí: 2)
02. 11. 2011 Daniela76 Odpudivý zpěvák (reakcí: 3)

Testy kosmetiky

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Stroj času pro vaši pleť!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 02. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

03. 12. 2016 Horoskop Blíženec

Pokud přemýšlíš nad dalším studiem nebo vzděláváním, nejsi si jistá, jestli všechno zvládneš, máme pro tebe skvělou z... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Máš před sebou úžasný den naplněný krásnými city, radostí a láskou. Setkání s dávným přítelem ti velmi příjemně změní pohled na život. Dávej pozor v případě, že jsi za...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Šikana, zlozvyky i rozchody aneb Nový týd...

No, podle nadpisu to nevypadá na moc veselý první adventní týden na Femině, ale rozhodně se nemusíš bát. Zas tak drsn...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist