Femina.cz » Magazín » Zábava » Česko a Slovensko znovu hledá talent

Česko a Slovensko znovu hledá talent

Česko a Slovensko znovu hledá talent

Magazín: Zábava | autor: Petra Martišková | vydáno 06. 09. 2011

Také jste si říkali, jestli byl nápad televizí Prima a Joj pustit se do dalšího pokračování soutěže talentů v době, kdy se podobné soutěže příliš velkému zájmu diváku netěší dobrým tahem? Za sebe říkám, že docela určitě ano! Oproti všem Superstar nebo Talentmániím má Česko Slovensko má talent jedno velké plus a to, že se po celou dobu skvěle bavíte a jindy hojně využívané reklamy ke „kouřovce“, nebo rychlému úklidu kuchyně silou vůle popoháníte, aby skončily.

Televiznímu štábu se totiž povedlo výborně nakombinovat vtipnou moderátorskou dvojici v podobě Jakuba Prachaře a Martina Pyco Rausche i silnou trojici porotců. Vedle již ostřílené Lucie Bílé, která mimochodem v průběhu vysílání mění image jako chameleon a nekompromisního a tvrdého Jara Slávika usedl do křesla porotce po Janu Krausovi také nově Martin Dejdar. A na nějaké zdlouhavé úvody nebyl čas. Města, v nichž byly uspořádány castingy, praskala ve švech a všichni chtěli ukázat svůj talent. Pravda, leckdy byla vidina výhry téměř 2,5 milionu korun silnější než vlastní soudnost, ale proč nezkusit štěstí.

Praha

Město umělců přivítalo talenty jako první, ale rozhodně ne ty nejlepší. Představila se paní, která žehličku nepoužívá k žehlení, ale jako bižuterii, parta tanečnic, které vypadaly jako parodie na travesty show, hromada zpěváků včetně paní, kterou Jaro Slávik nekompromisně odkázal do soutěže o Nepěknou barovou zpěvačku i tanečník na bruslích. Člověk by řekl, že v Praze nemá talent nikdo, ale porotci ho přeci jen objevili. Pro mě v trošku nepochopitelné dvojici tanečníků latiny. Nechápala jsem ani nadšení poroty, ani samotné tanečníky. Kdyby tančili v choreografii, kde jsou každý za sebe a přesto společně tak ještě dejme tomu, ale když se navzájem protáčeli, tančili v páru a vůbec se k sobě chovali jako tradiční taneční pár, pak postrádám poněkud smysl této show. Nicméně porotcům se kluci moc líbili, přišli jim inovativní a kreativní a poslali je dál.

Bratislava

To Bratislava talenty přímo hýřila. Tanečnice brazilské samby připravily o rozum nejen Martina a Jara, ale věřím, že i valnou část mužského publika v hledišti. Taky nechápete, co ti chlapi na těch rozvrtěných zadcích vidí? :-) Skvělý byl teprve devítiletý bubeník, a i když bych si ho ráda poslechla na živo, rozhodně bych nechtěla být jeho sousedkou, ale ze všech nejvíc mě pobavila rocková kapela. Když vběhla na podium parta kluků výrazně nalíčených, říkala jsem si, to zase bude otravné přepracování Guns n' roses nebo Aerosmith. Nevím, jak vy, ale já zůstala s pusou otevřenou dokořán koukat a to mi vydrželo ještě dlouho po té, co kluci dávno zmizli z pódia. Myslím, že zdejší showbyznys má další velmi horké želízko v ohni. A až budou mít koncert, zabírám si místo v první řadě vedle Lucky a Martina.

Brno

Moravská metropole je pro mě velkou neznámou. Kdysi jsem v ní byla, ale vzpomínky už dávno odvál čas a nějak ne a ne si vybavit jakoukoliv podrobnost. Ale jedno je jisté: zdejší orloj tu v době mé návštěvy rozhodně neměli, protože to bych nezapomněla. Černé cosi, co neukazuje čas, ale v jedenáct hodin dopoledne vyplivne kuličku, bych si určitě pamatovala. Brnu však kromě kuliček vévodily taneční skupiny. Jen mě mrzelo, že nám režie nedopřála vícero vystoupení. Na tancování jsem totiž ulítlá. Takže ode mne jedno velké bezvýznamné mínus za málo tance a zbytečně dlouhé vystoupení rádoby komika se sprostými odrhovačkami, který přišel chudák i o podpisy poroty. Pravda, jeho repertoár nebyl zrovna hodný vysílání před desátou hodinou a monotématika taky nijak neuchvacovala, ale copak Lucka ví, jací jsou všichni ti fanoušci, kterým se kdy podepsala a přidala k podpisu i srdíčko? Kdo ví, jestli se kdy nepodepsala nějakému chlápkovi, který doma pravidelně bije svojí ženu…Btw, připojuju se k Jaru Slávikovi a jsem pro zakázat chlapům nosit melírované vlasy. Někde jsem dokonce četla, že snad jen v naší republice najdete tolik chlapů na kilometru čtverečním s melírem.

Skvělí byli kluci s hacky sacky a ještě lepší Jaro Slávik, když se jich zeptal s jistou dávkou empatie a pochopení pro jejich umění: „Chtěl bych vědět, jestli už někdy někdo ocenil to, co umíte?!“ a kluci skromně odvětili:  „Ale jo, čtyřikrát jsme vyhráli mistrovství světa.“ :-) No a k devítileté Diance původem z Arménie se asi ani nemusím vyjadřovat. Jednoduše byla fantastická. Jen Lucka by do jejího vystoupení nemusela tak neskutečně kvílet. :-)

Co vy? Sledovali jste? Už máte svého horkého favorita? A co říkáte na premiéru Martina Dejdara? Líbil se vám?

Další články z rubriky

Komentáře (23)

Datum Autor Nadpis
16. 09. 2011 manislava talent (reakcí: 0)
14. 09. 2011 krockovapavla :( (reakcí: 1)
11. 09. 2011 Mishka7 Je to dobře (reakcí: 0)
09. 09. 2011 Lennka - (reakcí: 0)
08. 09. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 3)
07. 09. 2011 aknela11 vážně ?? (reakcí: 1)
07. 09. 2011 grice talenty (reakcí: 1)
07. 09. 2011 doublefantasy už zas?? (reakcí: 0)
06. 09. 2011 kralicek druhý díl (reakcí: 1)
06. 09. 2011 Celgil .... (reakcí: 1)
06. 09. 2011 Jokerka ... (reakcí: 0)
06. 09. 2011 MARSYZ Česko a Slovensko znovu hledá talent (reakcí: 0)
06. 09. 2011 ivetinkav - (reakcí: 0)
06. 09. 2011 timcsi talenty (reakcí: 0)
06. 09. 2011 gambis - - - (reakcí: 0)
06. 09. 2011 Daniela76 Talent (reakcí: 0)
06. 09. 2011 Lydia001 ČSMT (reakcí: 1)
06. 09. 2011 helenadon talent (reakcí: 2)
06. 09. 2011 sonak .. (reakcí: 0)
06. 09. 2011 pepina talent (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

30. 03. 2017 Horoskop Vodnář

Dnes budeš jako tryskomyš. Práce ti půjde snadno od ruky a všechno, na co se vrhneš, budeš mít hned hotové. Můžeš ukl... Celý horoskop

Karta dne

Císařovna
Jsi připravená na to, abys mohla výrazně zlepšit svůj dosavadní život, může se stát mnohem lepším a veselejším. Neboj se přijmout nabídku od své kamarádky či nadřízené...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist