Femina.cz » Magazín » Zábava » Bez kalhot: Striptérský život podle Hollywoodu

Bez kalhot: Striptérský život podle Hollywoodu

Bez kalhot: Striptérský život podle Hollywoodu

Magazín: Zábava | autor: Aneta K. | vydáno 16. 07. 2012

Vypracovaný Channig Tatum vzpomíná na své mládí v žánrové pohádce o svodech povrchního světa nočního strip klubu.

O filmech, zvlášť těch hollywoodských, se dost často tvrdí, že se točí jako voyeristický požitek pro muže, kteří na plátně mohou pozorovat krásné ženy a kochat se jejich těly. Tak novinka Bez kalhot je naopak film, kde mohou ženy pozorovat a kochat se těly mladých mužů. Odehrává se totiž v prostřední striptérů na Floridě.

Ve vyzývavě nazvané skupině Rozhoupané pyje králů Tampy se naolejovaných těl hýbe asi sedm, blíž se ale poznáme jenom tři – slizkého majitele Dallase (Matthew McConaughey), který tvrdí, že lascivnímu nočnímu světu pomačkaných jednodolarovek a pomačkaných žen nikdo neodolá. Nováčka Adama (Alex Pettyfer), který mu odolat ani nechce. A veterána Mikea, který by naopak konečně odolat chtěl a stavět si místo toho stolky a další nábytek a vůbec žít víc normálně a mít normální vztah, třeba s Adamovou sestrou.

Protože se film v originále jmenuje Magic Mike a protože Mika hraje Channig Tatum, jeden z producentů, inspirátorů a kamarád scénáristy, jenž si po střední škole na chvíli povolání striptéra na vlastní tělo vyzkoušel, v podstatě je jedinou hlavní postavou právě on a jeho otřepané dilema a hledání odvahy změnit život. Osud Adama nakonec bude všem skoro jedno.

Takže se nebojte nějakého existenciálního dramatu o osamělé duši  muže, který se prodává pod cenou. Bez kalhot se spokojil s příjemnou hollywoodskou žánrovkou. Pokud by její obsah ale dokázal napsat skoro každý, aspoň režijně se vyvyšuje lehce nad průměr. Díky tomu že se jí chopil jiný Tatumův známý, oscarový režisér Steven Soderbergh, který si filmy sám i kameruje a střihá.Ten do pohádky prokládané efektními tanečně striptérskými výstupy přidává nějaký kus obyčejnosti, tím, jak snímá Mikeovy konverzace nebo jak náhle opouští show. Sám film ale i tak zůstává jednou velkou show, příjemnou na pohled a v podstatě docela konvenční, v níž se neukážou ani ty inzerované pyje.

Magic Mike, USA 2012, 110 minut. Režie Steven Soderbergh, hrají Channing Tatum, Alex Pettyfer, Cody Horn, Matthew McConaughey, Olivia Munn, Joe Manganiello, Matt Bomer, Riley Keough, Adam Rodriguez. Premiéra 12. 7. 2012.

Hodnocení: 60 %

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
30. 08. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
01. 08. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
30. 07. 2012 manislava bez kalhot (reakcí: 0)
19. 07. 2012 Daniela76 Bez kalhot (reakcí: 0)
17. 07. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
17. 07. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Victoria´s Secret Fearless - tělové mléko

Victoria´s Secret Fearless - tělové mléko

Nechte se unést podmanivými tóny!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 08. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

09. 12. 2016 Horoskop Býk

Děti se dnes rozhodnou, že zkusí, jak odolná jsi. Ať udělají cokoliv, vždycky z toho bude parádní průšvih. Než začneš... Celý horoskop

Karta dne

Císař
Situace, kterou právě nyní řešíš, bude potřebovat logické myšlení, které je spíš vlastní mužům. Bylo by dobré, abys využila veškerou sílu a energii na dořešení a nebál...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Stojí za hřích

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist