Femina.cz » Magazín » Zábava » 7 tipů na silvestrovský program

7 tipů na silvestrovský program

7 tipů na silvestrovský program

Magazín: Zábava | autor: Lucie Elen | vydáno 30. 12. 2011

Oslavy spojené s koncem Nového roku se nezadržitelně blíží. Silvestrovský program v televizi však nevěstí nic dobrého. Upřímně, sledovat televizního Silvestra já, tak u toho s největší pravděpodobností usnu ještě před půlnocí. Na druhou stranu, pobíhat někde venku v mrazu se mi taky dvakrát nechce.

Stejně jako pro každou jinou party, tak i pro tu silvestrovskou, je nutné všechno správně zorganizovat – tedy i program. Pochopitelně, že pokud plánujete mega oslavu s hromadou lidí, je asi nejlepší, přesunout se na nějakou chatku, nebo do volného bytu, či domku (pokud tedy nechcete riskovat totální devastaci svého obydlí). No a teď už zbývá jen vymyslet, jak se bude večer odvíjet.

I když nemáte dokonale připravený zajímavý program, zábava se obvykle postupně nějak rozproudí, ale někdy je třeba trochu ji popohnat. Můžete tančit (nebo alespoň předstírat, že je to tanec:-)), zpívat anebo si nechat v rádiu zahrát písničku, hrát společenské hry, Méďou Béďou počínaje a Aktivity konče a nebo vyzkoušejte některý z našich tipů na kolektivní a neotřelou silvestrovskou zábavu.

Zkuste si dabing!
K něčemu televize přeci jen může být! Pusťte si (nejlépe všem dobře známý) film, vypněte zvuk a zahrajte si na profesionální dabéry. Je legrace vidět Kate Winslet, jak na přídi Titanicu nadává Leonardovi, že mu smrdí nohy.

Filmová opíječka
Jistě znáte nějaký, kolektivem oblíbený film, v němž jeho aktéři často a s oblibou opakují nějaké slovo. Tak například dialogový scénář filmu Pulp Fiction hojně používá výrazu „fuck“… Pusťte tedy podobný film i na Silvestra a stanovte si pravidla hry – pokaždé, když padne ve filmu určené slovo, každý si „dá panáka“. Vítěz je ten, kdo po půlnoci dokáže zpříma a po svých dojít pro další láhev (a také se s ní vrátit).

Módní přehlídka
Podkolenky na ruce, sukně místo topu a kravata jako ozdoba do vlasů – podobných šíleností jde vymyslet opravdu hodně! Použít se dá i materiál jako alobal, toaleťák, plastové kelímky nebo papír. Hvězdou loňské silvestrovské přehlídky byl můj kamarád, který si vypůjčil ze šluplíku své sestry vibrátor, který dostala od přítele k Vánocům, a použil jej jak trsátko na kytaru, kterou měl zavěšenou na krku. Nutno podotknout, že se takto vystrojen, poté vydal do ulic zpívat serenády...

Kreslení karikatur
Namalujte se navzájem! Že nejste nadaný malíř? Nevadí, čím víc se vaše dílka budou podobat Piccasovým obrazům, tím líp!

Kočička
Hráči sedí v kruhu. Jeden hráč je uvnitř kruhu a představuje chudinku kočičku. Kočička si klekne před libovolného hráče, žalostně zamňouká a dělá přitom komické grimasy. Sedící hráč musí pohladit kočičku po hlavě a říct: "I ty naše malá milá kočičko." Nesmí se u toho ale usmát! Ostatní se smát mohou. Když se hladící hráč usměje, musí si vyměnit místo s kočičkou. (A třeba si u toho něčeho loknout...) A vše se opakuje – nevěřili byste jak je to těžké!

Hurá do zimy
Na volném prostranství, kde je neporušený sníh, se vyšlape několik cestiček, které se různě kříží. Některé můžou být i slepé. Hráči se během hry mohou pohybovat pouze po cestičkách. Jeden hráč má babu a snaží se někoho chytnout, po dotyku mají babu oba. Takto se pokračuje, až do vyhlazení všech hráčů. Last man standing vyhrává :-)

Hladová hra
Rohlíky, párky, či jiné potraviny, které se dají zavázat provázkem, rozvěsíme všude, kde se dá. V místnosti na lustr, za kliku, za dveře skříně. V terénu na stromy atd. Jídlo umisťujeme, tak, aby se dalo s menšími či většími obtížemi sníst bez pomocí rukou. No a pak už nezbývá než vypustit dravou zvěř. Kdo toho sní nejvíc, vyhrává! (Tato hra se hraje obvykle v brzkých ranních hodinách, kdy mají všichni děsný hlad...)

Další články z rubriky

Komentáře (13)

Datum Autor Nadpis
31. 12. 2012 nevim hele (reakcí: 1)
29. 01. 2012 helenadon tipy (reakcí: 0)
10. 01. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
03. 01. 2012 kralicek zábava (reakcí: 0)
02. 01. 2012 Werushka7 :) (reakcí: 0)
01. 01. 2012 giudi tipy (reakcí: 1)
01. 01. 2012 kacenka811 . (reakcí: 0)
01. 01. 2012 helenadon silvestr (reakcí: 0)
31. 12. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)
31. 12. 2011 Daniela76 Silvestr (reakcí: 0)
30. 12. 2011 doublefantasy ?? (reakcí: 0)
30. 12. 2011 aknela11 7 tipů (reakcí: 0)
15. 03. 2011 christine123 haha (reakcí: 3)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

24. 03. 2017 Horoskop Vodnář

Spousta věcí se odehrála úplně jinak, než by sis přála a ty máš teď možná pocit zrady nebo neúspěchu, ale nemusíš mít... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist