Femina.cz » Magazín » Zábava » 7 důvodů proč jsou boty lepší než muži

7 důvodů proč jsou boty lepší než muži

7 důvodů proč jsou boty lepší než muži

Magazín: Zábava | autor: Pavlína Brettová | vydáno 07. 12. 2010

Milujeme to, když se můžeme s „holkama“ sejít na kafi a donekonečna o nich klábosit. Když objevíme nový kousek, jsme štěstím bez sebe a chceme se přátelům co nejdříve pochlubit. Mimo to nás absolutně dojímá ten způsob, jakým obohacují náš život a způsobují závistivé pohledy jiných žen.

Víte, o kom mluvím? O mužích? Ne, tentokrát se náš svět netočí kolem nich, ale kolem našich botek. Přestože mají mnoho společného, já se zaměřím na jejich rozdíly, které mluví ve prospěch … dámy držte se … našich milovaných bot! Takže proč je lepší mít obrovskou vášeň pro ně, než pro muže?

Trendy boty - velká inspirativní fotogalerie

boty inspirace fotogalerie

1. Jejich velikost je ve vašich rukou

Můžete si vybrat přesně takovovu velikost, jaká vám sedí. Můžete jich vyzkoušet tisíce, než najdete ty peravé a nikdo se na vás nebude koukat divně (ani vás označovat za obuvnickou couru :-). Jakmile vám padnou, jsou vaše na doživotí (nebo dokud vás neomrzí). Pokud vám úplně přesně nesednou, můžete je podstrčit vaší sestře nebo kamarádce a nikdo si nebude stěžovat.

2. Je jedno kolik jich budete mít

V botníku jich můžete mít, kolik chcete. A když budete každý den nosit jiný pár, vysloužíte si maximálně tak spoustu komplimentů. A žádné z nich se neurazí! Prostě nejste běhna. Jenom milovnice bot.

3. Vybíráme si, kdy je budeme nosit

Nosíme je pouze v případě, že se nám chce. Nikdo nás nenutí, abychom je nazuly a šly na to. Když vás unaví, hodíte je do kouta, kde počkají, až na ně zase budete mít náladu.

4. U bot vás nikdy nedostihne jejich minulost

Boty nemají žádné kostlivce ve skříni. Nikdy vás nedostihne jejich minulost, nikdy vám na dveře nezaťuká naštvaná předchozí majitelka, která si najednou vzpomněla, že váš oblíbený kousek z botníku nutně potřebuje ke svému životu. Navíc, je celkem normální půjčit si nějaké od kamarádky, když je zrovna zoufale potřebujete :-)


5.Nikdy vás nepřekvapí

Asi se nestane, že byste po únavném dni v práci vaše boty našla v botníku u sousedky. Pokud by se to stalo, asi jste jí je půjčila a zřejmě to neznamená, že sex bomba od vedle má delší nohy a o něco víc blonďaté háro.

6. Najít ty pravé je mnohem jednodušší

Stojí to sice pár hodin prohlížení módních časopisů, hledání na internetu nebo nahlížení do výkladních skříní, ale jakmile je uvidíte, je to srdcová záležitost, a vy víte, že musí být vaše. Že velikost, kterou si zkoušíte, vám perfektně sedí, a vy už na určitou dobu žádné jiné nehledáte. Samozřejmě jedny máte na chození do práce, druhé na párty a další jen tak na pláž. Najít si ty pravé, neznamená najít si pouze jedny. Navíc vám nikdy nezlomí srdce.

7. Rozloučit se s nimi nedá tolik práce

Jakmile vás omrzí, můžete je odložit do botníku nebo je někomu darovat. Když se s nimi nemůžete rozloučit, doporučují schovat si je na „později“ a uvidíte, že až je jednou objevíte, udělají vám velkou službu, jako mě. Jde to takhle s mužem? Ne, tak jednoduché to není. Stojí vás to mnoho úsilí slz a někdy i ztráty ideálů.

Dobře, dobře asi není dobré srovnávat muže s botami. Potřebujeme jak je, tak plný botník :). Obejdeme se bez nich, ale pouze na dobu určitou, tak proč je nemít oboje?

Další články z rubriky

Komentáře (9)

Datum Autor Nadpis
13. 09. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
06. 10. 2011 lucisek737 :D (reakcí: 0)
23. 07. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
26. 06. 2011 Maminka11 Jé (reakcí: 0)
01. 04. 2011 lucinqa77 :) (reakcí: 0)
05. 03. 2011 Reesie Boty (reakcí: 1)
25. 02. 2011 niccina no nevím (reakcí: 1)
23. 12. 2010 Janča Boží ne bože (reakcí: 0)
12. 12. 2010 LAPO Bože (reakcí: 3)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

27. 03. 2017 Horoskop Vodnář

Změny týkající se tvé kariéry jsou na spadnutí. Práce, která tě již nikam neposouvá, skončí, nejen, že dostaneš odstu... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist