Femina.cz » Magazín » Zábava » 5 šílených věcí, které lékaři vytáhli ženám z vaginy. Čekala bys pistoli nebo kuře?

5 šílených věcí, které lékaři vytáhli ženám z vaginy. Čekala bys pistoli nebo kuře?

5 šílených věcí, které lékaři vytáhli ženám z vaginy. Čekala bys pistoli nebo kuře?

Magazín: Zábava | autor: Lucie Feiková | vydáno 06. 01. 2016

Za vším hledej ženu. Tady to platí víc, než kde jinde! Některé bláznivé a vychytralé šibalky neváhají použít svůj rozkrok jako tajnou úschovnu. Revolver, láhev či chlazené kuře? To všechno se tam vejde!

Že se drogy pašují třeba v konečníku nebo žaludku, to je smutná a používaná praktika. Jenže tím nebezpečné nechutnosti zdaleka nekončí! Lékaři odtajnili perličky ze své praxe a těžko říct, jestli se tomu zasmát, nebo nad nimi zaplakat. Zde je seznam nejbizarnějších věcí, které se našly v ženském přirození. Je to síla!

1. Láhev - hrdlo v hrdle

I když to vypadá jako černý humor, jedná se o drsnou realitu. Nejde o obyčejnou flašku, ale nádobu s močí. S trochou nadsázky by se dalo říct, že je to nošení dříví do lesa! Jenže cíl téhle akce bylo ošálit zdravotní prohlídku.

Drogově závislá žena z Kanady chtěla doktorům podstrčit vzorek beze stop omamných látek. Přinesla si tedy do nemocnice vypůjčený materiál od své kamarádky. Na kamufláž se samozřejmě přišlo. A co hůř, i obstaraná moč „od vedle“ v sobě měla drogy. Takže ostuda a ještě k ničemu!

2. Umělé oko - sonda do hlubin

Zrakově postižená dáma v Americe nechtěla být terčem posměchu, tak si ušetřila na náhražku oka, aby její vada nebyla na první pohled tak výrazná. Co čert nechtěl, paní se dostala do křížku se sousedy kvůli úklidu veřejných prostor.

Jelikož se strhla bitka téměř vražedná, dotyčná o svůj náhradní orgán nechtěla v mumraji přijít. Tak si ho schovala. Hodně do hloubky! Rvačku ustála, ale záchranná mise na výlov se protáhla na pěkných pár hodin. Omg!

3. Revolver - pomoc bližnímu svému

Věř, nebo ne, i tohle se stalo. Amerika je země hlouposti zaslíbená. Místo činu? Věznice v Tennessee. Obětavá slečna šla navštívit za katr přítelkyni a chtěla jí donést dárek v podobě nabité zbraně. Pilník už snad vyšel z módy?

Protože není sranda projít přes veškeré kontroly, zvolila úschovnu, kam se jen tak někdo nepodívá. Co ji zradilo? Mysleli jsme, že prapodivná chůze, ale byl to detektor kovu! To naštve. Za svůj čin byla odsouzena na tři roky.

4. Kuře - intimní mikrovlnka

Feministická a protestní rocková skupina Pussy Riot má opravdu špatnou pověst. A nejen v Rusku, ze kterého pochází. Není se co divit, některé kousky jsou fakt přes čáru! Jedna z členek si v supermarketu uprostřed Moskvy nacpala skoro až do krku chlazené kuře. Mezi regály sundala kalhotky a bylo. Na ulici pak nebohého tvora „porodila“. 

5. Vajíčko s překvapením, nejen pro děti

Aby sis nemyslela, že riskovat své zdraví je jen mladistvá nerozvážnost, tenhle případ mluví za vše. Má ho na svědomí sedmdesátiletá důchodkyně ze Španělska. Vydala se za svým vnukem do basy na nedělní návštěvu.

Aby nepřišla za odsouzeným s prázdnou, do plastového vajíčka uložila 20 euro a pytlíček s kokainem. Jelikož nechtěla nic riskovat, celou nadílku si ještě nacpala do vaginy. Přišlo se na to? Ano, jak jinak. Vynalézavá babička neunikla trestu.

A co si o těchto šílenostech myslíš ty? Měly by si tyhle ženy dojít k psychiatrovi? Napiš nám svůj názor do diskuze!

Foto: shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
06. 01. 2016 stana1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Gliss Kur Ultimate Color dvoufázový elixír

Gliss Kur Ultimate Color dvoufázový elixír

Pro dlouhotrvající ochranu barvy a zářivý lesk...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 25. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

25. 10. 2016 Horoskop Býk

Nenech se dnes otrávit a nenech si kazit radost lidmi, kteří se neustále dívají na svět skrz prsty. Sni své sny a jdi... Celý horoskop

Karta dne

Sedm pohárů
Zpráva, která k tobě přichází, tě velmi nemile překvapí. Budeš postavena přes složité a náročné rozhodování. Nic neuspěchej, dopřej si dostatek času na odpověď a pořád...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist