Femina.cz » Magazín » Zábava » 5 kuriózních faktů, které jsi nevěděla o mužském těle

5 kuriózních faktů, které jsi nevěděla o mužském těle

5 kuriózních faktů, které jsi nevěděla o mužském těle

Magazín: Zábava | autor: Lucie Feiková | vydáno 18. 08. 2016

Myslíš si, že o tělesné schránce svého miláčka víš opravdu všechno a nemůže tě nic překvapit? Co tě nemá! Garantujeme ti, že tyhle perly z anatomie a biologie ti zatím byly skryty. I když…

Muži versus ženy. Ani jedno pohlaví si neumí představit být v kůži toho druhého. My ti však nabízíme sondu do těla tvé polovičky, abys o jeho „těžké“ existenci měla trochu jasnější představu. Je fakt, že na druhé straně barikády je to někdy docela ostrý. Posuď sama!

1. Velikost penisu. Není vždycky posvícení!

Výsledky studie uveřejněné v odborném časopise Journal of Sexual Medicine odhalily pořádnou jobovku. Orální sex, na rozdíl od jiných forem uspokojování, pánské nádobíčko zvětšuje! Jak je tohle možné?

To vědci zatím netuší, ale způsob, jakým na své tvrzení přišli, je trochu zavádějící. Osloveným hřebcům důkladně změřili míry „před a po“ a nechali je v přímém přenosu orálně uspokojovat přizvanými dobrovolnicemi. Jejich penis se zvětšil mnohem víc, než když si zúčastnění „dělali dobře“ sami. Záhada? Asi jako kruhy v obilí – nikdo neví proč, přesto se to děje!

A vůbec, co se téhle delikátní trenýrkové problematiky týká, chlapi to vážně nemají lehké. Hned je totiž každému jasné, která bije. Tohle vtipné video fakt mluví za vše… Pobav se taky!

2. Zaměřeno na bradavky. Jsou obětí diskriminace!

Mnoho žen zapomíná při milování na partnerovy bradavky. Pokud jde o čudlíky, dámy raději stimulují takové, ze kterých kápne nějaký užitek. Třeba na kávovaru!

Není se co divit, vždyť se léta povídalo, že mužské hnědé hrudní duo má pouze estetickou funkci a nic z toho. Podle americké sexuoložky a expertky na zlepšování milostného života Yvonne K. Fulbright jsou ale stejně citlivé, jako ty ženské. Co s tímhle neprávem? Vezmi spravedlnost do svých rukou a večer žmoulej, co ti síly stačí. Kocour bude vrnět blahem!

3. Kůže jako hroch. Potvrzeno!

Zmíněná expertka je taky toho názoru, že pokožka mužů je tlustší o 0,2 milimetru – v porovnání od sametové pokrývky něžného pohlaví. Ptáš se, co to pro tebe znamená?

„Nehlaďte ho jemně, ale přitlačte - aby vás cítil,“ radí odbornice s tím, že zacházení v rukavičkách je v posteli spíš na obtíž. Zatni drápky a neboj se toho, on fakt není z cukru.

4. Není čas ztrácet čas. V posteli hlavně!

Taky tě někdy vytáčí rychlost, s jakou jde ten tvůj na věc? Nediv se, nepotřebuje k tomu hodiny předehry, sladké řečičky ani omáčku okolo. Časopis Journal of Sexual Medicine uvádí, že panáčkům stačí k dosáhnutí orgasmu průměrně 5,4 minuty. Další dvě minuty mu zabere sprcha a je vymalováno. No jo, být „se vším hned hotovej“ je dneska in.

5. Úctyhodný výstřel. Biologická zbraň!

Ovšem tohle je taky perla. Vědci vypočítali rychlost vystříknutí ejakulátu během vyvrcholení. Zní to dost neuvěřitelně, ale dělá to 45 kilometrů za hodinu! Ty jo, to je jako auto, když zařadíš trojku. Na dostřel spermatu se dokonce pořádají soutěže – trochu nepochopitelná zábava, ale budiž. A jak se „pochlapil“ dosavadní vítěz? 3,35 metrů. Taky hustý! Ostatně to asi bylo, když to dolétlo takovou dálku…

Která informace tě nejvíce překvapila? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, budeme se těšit na příspěvky v diskuzi! A když už jsme teda u těch mužských těl, tak mrkni do galerie. No, není to nádhera? :-)

Foto zdroj: shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
19. 08. 2016 glady ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Victoria´s Secret Fearless - tělové mléko

Victoria´s Secret Fearless - tělové mléko

Nechte se unést podmanivými tóny!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 08. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

09. 12. 2016 Horoskop Rak

Slevy tě budou dnes lákat jako můru světlo. Nech se klidně zlákat, bude se ti totiž dařit. Narazíš na samé opravdu vý... Celý horoskop

Karta dne

Věž
Vše, co jsi až doposud vykonala, je v destrukci, situace, kterou jsi dlouho nemohla dořešit, bouchne jako sopka a její žhavá láva rozmetá všechno kolem tebe. Zničí vše...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Módní policie

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist